Neler Yeni

Galiba Kilo Alamıyorum

kaplanharun

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Güçsüz olan ben mi? Basket-bol. Hiç sanmıyorum. Şınav çekmeye üşenen ben.Geçen güçsüz hissediyorum diye konu açan ben.

2 metre konusunda haklısın. Doktora gittim ağrılarımdan dolayı bana şunu dedi :
Diz çekirdeğinin kapağı açık hala. Uzayacaksın dedi.
Bunu işlemcinin çarpan kilidinin açık olmasına benzetebiliriz. Çarpan kilidi açık olursa oc yapıp performansı yükseltiyoz ya xD
Mesaj otomatik birleştirildi:

Takma o zaman boyunu
Kanka güç senin azmine bağlı olan bir şey.
Düzgün beslenme ve sporla kilo alır ve güçlenirsin.
Benim boyum 1.85 kilom 84 spora başlamadan önce çok çelimsizdim.
4 yıldır kickboxa gidiyorum inanılmaz güçlendim.

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Kanka güç senin azmine bağlı olan bir şey.
Düzgün beslenme ve sporla kilo alır ve güçlenirsin.
Benim boyum 1.85 kilom 84 spora başlamadan önce çok çelimsizdim.
4 yıldır kickboxa gidiyorum inanılmaz güçlendim.
Ya fitness a gitmek istiyom da babam saçma şekilde izin vermiyor

Raiden

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Mercan
selamun aleykun arkadaşlar iyi forumlar ben düzenli oalrak spor yapan birisiyim haftada ortalama 5 gün spor yaparım ortalama 1 saat (şarkı deiştirmek dışında) hiç mola vermeden vicudumu zorlayabildğim kadar zorlarım (üst karın kası ve üstünü çalıştırırım onun aşşasını çalışmıyorum göğüs kol arka kol bilek vb yerler)son 4 gündür kendimi çok halsiz hissediyordum bundan dolayı spor yapmadım bi dün yaptm ve bugun yaptım ama eski zevkimi alamadım yani demek istediğim antrenmanlarımda gene aynı sayı set yapdım gene aynı şekilde yoruldum yani kilo almama dayir bişey hissetmedim sonra biraz pump halimle aynanın karşısına geçtim klasik verdiğim pozlarımı verdim ve sırtımı daha iyi gördüm 3 4 gün önceki halden onun dışında her yer aynıydı vicudumda ama ben kendimi kilo almış gibi hissediyorum ortalama 35 gün önce dışarı çıktım bana sorarsanız pisikolojik olarak öyle hissediyorum o gun dışarı çıktığımda arkadaşlarım kilo aldığımı ve karantinada çok deiştiğimi söylediler o buluşmadan öncede bi ortalama 25 gün önce dışarı çıkmıştım her gün PC başıdna oturuyorum orda yemek yiyorum her gün PC yanında şarkı dinleyerek 1 saat spor yapıyorum sizce almışmıyımdır dürüst olun ben size nedediysem aynen öyle anlaamadığınız biyer varsa lütfen sorun.
Türkiye de yaşayıp sağlıklı bi biçimde kilo almak mı :D

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,538
Üyeler
156,511
Son üye
Cisseko
Top Bottom