Neler Yeni

Galiba Kilo Alamıyorum

White_Recon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
818
İsim
Hasan
selamun aleykun arkadaşlar iyi forumlar ben düzenli oalrak spor yapan birisiyim haftada ortalama 5 gün spor yaparım ortalama 1 saat (şarkı deiştirmek dışında) hiç mola vermeden vicudumu zorlayabildğim kadar zorlarım (üst karın kası ve üstünü çalıştırırım onun aşşasını çalışmıyorum göğüs kol arka kol bilek vb yerler)son 4 gündür kendimi çok halsiz hissediyordum bundan dolayı spor yapmadım bi dün yaptm ve bugun yaptım ama eski zevkimi alamadım yani demek istediğim antrenmanlarımda gene aynı sayı set yapdım gene aynı şekilde yoruldum yani kilo almama dayir bişey hissetmedim sonra biraz pump halimle aynanın karşısına geçtim klasik verdiğim pozlarımı verdim ve sırtımı daha iyi gördüm 3 4 gün önceki halden onun dışında her yer aynıydı vicudumda ama ben kendimi kilo almış gibi hissediyorum ortalama 35 gün önce dışarı çıktım bana sorarsanız pisikolojik olarak öyle hissediyorum o gun dışarı çıktığımda arkadaşlarım kilo aldığımı ve karantinada çok deiştiğimi söylediler o buluşmadan öncede bi ortalama 25 gün önce dışarı çıkmıştım her gün PC başıdna oturuyorum orda yemek yiyorum her gün PC yanında şarkı dinleyerek 1 saat spor yapıyorum sizce almışmıyımdır dürüst olun ben size nedediysem aynen öyle anlaamadığınız biyer varsa lütfen sorun.
Boy ve kilo oranın nasıl? Beslenmen nasıl? Ben de aynen senin gibi antrenmanlarımı bilgisayardan şarkı açarak yapıyorum. 2 ayda 99'dan 92'ye düştüm ve istediğim sonuçları beklediğimden biraz daha kısa sürede aldım. "Hala kilolusun" demeyin, boyum 1,94 :D

Prof ESL

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Top Bottom