Neler Yeni

Yardım Gamegaraj da RAM yükseltme

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Ayberk Bahadal
Arkadaşlar merhaba, şimdi ben bir bilgisayar almaya karar verdim ancak game garaj sitesi üzerinden. Alacağım sistemi aşağıya bırakıyorum ve sormak istediğimi soruyorum
Arkadaşlar resimde de gördüğünüz gibi yapsan ramler 8-8 2 tane olsa ve depolamayi M2 yapsam bunların montajını yapıyorlar dimi ? Ve ramler duel çalışır mı ?
evet çalışır montajlarlar ama SSD ve Anakart' ı değiştir ve bilindik markalar yap elinde patlamasın.

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,344
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
evet çalışır montajlarlar ama SSD ve Anakart' ı değiştir ve bilindik markalar yap elinde patlamasın.
Biostar zaten bilindik marka...
Mesaj otomatik birleştirildi:

CRUCİAL de en iyi laptop ram uretici firmalarindan...

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Ayberk Bahadal
Biostar zaten bilindik marka...

CRUCİAL de en iyi laptop RAM uretici firmalarindan...
Biostar' la ilgili araştırma yaptım. 200 TL farkla hem bilindik marka hemde performans ürünü alabilirsin. Biostarı öven veya uzun kullanıp iyi pozitif konuşan birini görmedim. Crucial SSD' ler ise sağlıklı çalışmıyor stabil değiller. Belleklerini beğeniyorum ama.

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,344
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
Biostar' la ilgili araştırma yaptım. 200 TL farkla hem bilindik marka hemde performans ürünü alabilirsin. Biostarı öven veya uzun kullanıp iyi pozitif konuşan birini görmedim. Crucial SSD' ler ise sağlıklı çalışmıyor stabil değiller. Belleklerini beğeniyorum ama.
Bütçem bu yönde 200 TL verebilsem bende MSI almayı düşünürdum ancak bütçemi aşıyor SSD konusunda da M2 seçtim crucial M2 SSD ler ile şikayetçi pek kişi görmedim açıkçası ayriyetten başka 240 GB M2 ssd bulunmuyor sitede

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Ayberk Bahadal
Bütçem bu yönde 200 TL verebilsem bende MSI almayı düşünürdum ancak bütçemi aşıyor SSD konusunda da M2 seçtim crucial M2 SSD ler ile şikayetçi pek kişi görmedim açıkçası ayriyetten başka 240 GB M2 SSD bulunmuyor sitede
Sen bilirsin bütçe her zaman kısıtlar 🙃

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,344
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
Sen bilirsin bütçe her zaman kısıtlar 🙃
Şimdi fark ettim de o M2 değilmiş neden m.2 kısmına koymuşlar hayret ediyorum bende diyorum neden M2 SSD bu kadar ucuz hayallerim yıkıldı açıkçası 😭

Wojoexe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
373
İsim
Furkan Akdan
Instagram
furkanakdann
Şimdi fark ettim de o M2 değilmiş neden m.2 kısmına koymuşlar hayret ediyorum bende diyorum neden M2 SSD bu kadar ucuz hayallerim yıkıldı açıkçası 😭
Hocam elinizde SSD varmış ancak ben genede ramden kısıp 500 gb m.2 almanızı tavsiye ederim. Ilerde bir ram daha alabilirsiniz ancak m.2yi yukseltmeniz sorun olacaktır. Onun dışında güzel sistem alırsanız Hayırlı olsun şimdiden

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,344
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
Hocam elinizde SSD varmış ancak ben genede ramden kısıp 500 gb m.2 almanızı tavsiye ederim. Ilerde bir RAM daha alabilirsiniz ancak m.2yi yukseltmeniz sorun olacaktır. Onun dışında güzel sistem alırsanız Hayırlı olsun şimdiden
Sağolasın ama ben daha sonra M2 alırım sanırım

Wojoexe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
373
İsim
Furkan Akdan
Instagram
furkanakdann
Sağolasın ama ben daha sonra M2 alırım sanırım
O zaman şöyle yapabilirsin, hiç ssd veya m.2 almayıp kendi ssdini bir süre kullanıp ilerde m.2 alırsın hem sistemin daha ucuza gelecektir şuan.

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,344
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
O zaman şöyle yapabilirsin, hiç SSD veya m.2 almayıp kendi ssdini bir süre kullanıp ilerde m.2 alırsın hem sistemin daha ucuza gelecektir şuan.
zaten öyle yapacam

O zaman şöyle yapabilirsin, hiç SSD veya m.2 almayıp kendi ssdini bir süre kullanıp ilerde m.2 alırsın hem sistemin daha ucuza gelecektir şuan.
dostum bide bu sistem var ssd yi çıkartıp rami 16 yaptım ama power dan emin olamadım sence hangi power daha iyi

Wojoexe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
373
İsim
Furkan Akdan
Instagram
furkanakdann
zaten öyle yapacam

dostum bide bu sistem var SSD yi çıkartıp rami 16 yaptım ama power dan emin olamadım sence hangi power daha iyi
Fan modelleri hakkında pek bilgim yok ancak 650 watt a gerek yok bu sistemde. Aquarius 5anın kasası daha iyi ve daha ucuz. Aquarius tercih ederim ben.

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,344
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
Fan modelleri hakkında pek bilgim yok ancak 650 watt a gerek yok bu sistemde. Aquarius 5anın kasası daha iyi ve daha ucuz. Aquarius tercih ederim ben.
şey yapayım diyorum 1660 ti takayım 4.8'e geliyor ama ben ssd montaını nasıl yapacağımı tam bilmiyorum powerin neresinden güç alacağımı falan

Top Bottom