Neler Yeni

Gamemarkt Tarafından Dava (Acil)

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
BarryAllen
9 şubatta İtemsatış'tan siteden hesap aldim 1000 TL'ye. 1 ay önce de Gamemarkt'tan hesabı 2000 TL'ye sattım. Şubat ayında sattığınız hesap 3 gün önce geri alındı diye gamemarkt WhatsApp üzerinden mesaj atıyor. Hesabın ilk sahibi hesabı geri alınca benim sattığım kişiye olan oldu. Sitede gamemarkt satistan ben sorumluyum diye beni gosteriyor suçlu. Ya dava acacaklar ya da hesabı sattigim kisiye parayi geri vereceğim. Internette örneklerini okudum icra davası falan aciyorlarmis galiba. Boyle sitelerinde Center call avukatlari mi ne varmis. Parayı vermemi veya dava açacaklarını söylüyor. Hesabın ilk sahibinin telefon numarası bende var fakat beni engellemiş.
Nasil bir yol izleyebiliriz?

Ekler

• Ekran görüntüsü 2024-04-05 191612.png
    Ekran görüntüsü 2024-04-05 191612.png
    8.8 KB · Hit: 141
  • Ekran görüntüsü 2024-04-05 191627.png
    Ekran görüntüsü 2024-04-05 191627.png
    53.7 KB · Hit: 142
  • icra1.png
    icra1.png
    19.8 KB · Hit: 144

CptSpork

80+ Bronze
Söz konusu hesap hangi oyuna ait? İtemsatış ile görüş belki onlarında politikaları aynıdır Gamemarkt ile. Onun dışında avukat'a başvurmak veya parayı ödemek dışında yapabileceğin bişey yok gibi.

Patates Köftesi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
229
İsim
Batın Köse
hesabın ilk satıcısı siz olmanız yazıyor fotoğrafta sen hiç hesabın ilk sahibiyim felan diye yazdın mı

FlyperX

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Galiba yanlış değilsem sende itiraz ediyorsun bu davaya karşı ve kapanıyordu, zaten valorantta hesap satışı yasak bilen arkadaşlar yardımcı olur ve ayrıca 2000 TL için o kadar uğraşacaklarını sanmam.

TheEdenProject

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
645
İsim
Yunus Emre
Aga valla yanlış yönlerdirmek istemem ama bizim başımızıda geldi bu olay dava açmadılar. Para koparmak için dümenden yapıyor olabilirler

Neilq

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
179
İsim
Nail
yok hocam başıma geldi hiçbir şey yapamazlar korkmayın

Checkmate

80+ Bronze
1000TL yi verme hesap satışı zaten yasak olan bir şey hesabı ben sattım hesap benim değildi zaten diyin geçin para falan vermeyin hesabı geri almaya çalışabilirsiniz ama pek gerek yok.
hesap satışı zaten yasak olan bir şey hiçbir şey yapamazlar hukuki olarak yani içiniz rahat olsun.

sabanozsu

80+
9 şubatta İtemsatış'tan siteden hesap aldim 1000 TL'ye. 1 ay önce de Gamemarkt'tan hesabı 2000 TL'ye sattım. Şubat ayında sattığınız hesap 3 gün önce geri alındı diye gamemarkt WhatsApp üzerinden mesaj atıyor. Hesabın ilk sahibi hesabı geri alınca benim sattığım kişiye olan oldu. Sitede gamemarkt satistan ben sorumluyum diye beni gosteriyor suçlu. Ya dava acacaklar ya da hesabı sattigim kisiye parayi geri vereceğim. Internette örneklerini okudum icra davası falan aciyorlarmis galiba. Boyle sitelerinde Center call avukatlari mi ne varmis. Parayı vermemi veya dava açacaklarını söylüyor. Hesabın ilk sahibinin telefon numarası bende var fakat beni engellemiş.
Nasil bir yol izleyebiliriz?
Kardeşim bir cacık çıkmaz tamamen korkutma amaçlı bir politika verselerde kendileri kaybeder hiçbir sorun olmaz :)

Farway

80+ Silver
Oyunlarda yasal mevzuat gereğince oyun ve yetkili satıcıları hariç oyun içi ve dışı ürün alım satımının yapılması yasal değildir. Seni yasal olmayan birşeye aracı olupta, sonra şikayet ederler mi sence? Hesabı satın alan dümene getirmiş diyin geçin gitsin boşverin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
BarryAllen
hesabın ilk satıcısı siz olmanız yazıyor fotoğrafta sen hiç hesabın ilk sahibiyim felan diye yazdın mı
aldığım hesabı gamemarkttan sattığım için ondan ilk sahibisiniz diyor. Onun haricinde demedim ben bir şey.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aga valla yanlış yönlerdirmek istemem ama bizim başımızıda geldi bu olay dava açmadılar. Para koparmak için dümenden yapıyor olabilirler
Gamemarkt üzerinden mi oldu ve satılan hesabın fiyatı neydi ?

yok hocam başıma geldi hiçbir şey yapamazlar korkmayın

Patates Köftesi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
229
İsim
Batın Köse
aldığım hesabı gamemarkttan sattığım için ondan ilk sahibisiniz diyor. Onun haricinde demedim ben bir şey.

kanka o zaman itemsatışdan satın aldığına dair kesin bir kanıt yolla sonra da kafanın rahatına bak onlar uğraşır durur yasal olarak zaten onların yaptığıda legal olmadığından sorun olmaz diye düşünüyorum birde fiyat da 2k , uğraşmaya bile değmez

TheEdenProject

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
645
İsim
Yunus Emre

Evet gamemark üzerınden lol hesabı sattım 1500 TL di

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,822
Üyeler
141,346
Son üye
whitecorvus
Top Bottom