Neler Yeni

Gamenote Klavyemi Nasıl Garantiye Veririm?

CesarVialpando

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
722
İsim
CesarVialpando
Kullanmakta olduğum KB-432L klavye başıma epey sorun çıkardı. Ben de bu sebeple klavyeyi garantiye vereceğim. Fakat bunu nasıl yapacağımı ve sürecin nasıl işleyeceğini bilmiyorum. Yardımcı olursanız çok iyi olur.

Son düzenleme:

YinYang

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
197
İsim
-
İadenin belirli kosullari var herkesin bildigi gibi, 14 gün kosulsuz sartsiz iade almalari gerekir. Aldiginiz yerin musteri hizmetlerini arayip prosedur hakkinda bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrica ne gibi konularda sorun olusturdu sorabilir miyim?

Banxtre

80+ Gold
En İyi Cevap
21
Dahası  
Reaksiyon skoru
18,045
İsim
Batuhan
İlgilendiği Kategoriler
E-Ticaret
Alalı kaç gün oldu ?14'ten fazlaysa ve Amazon'dan almadıysan bi kere sadece bu sebepten dolayı iaden mümkün olmaz.

Ürünü nereden aldığına göre iade mevzusu değişiyor çünkü bu tarz ürünler hijyenik ürün altında satılabiliyor bu sebepten ötürü direk 14 gün olayına bile dahil olmayabiliyor.Satış sözleşmesini inceleyip bu madde var mı yok mu bakman lazım yoksa şanslısın iade talebi oluşturup gönderirsin iade olur .

CesarVialpando

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
722
İsim
CesarVialpando
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İadenin belirli kosullari var herkesin bildigi gibi, 14 gün kosulsuz sartsiz iade almalari gerekir. Aldiginiz yerin musteri hizmetlerini arayip prosedur hakkinda bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrica ne gibi konularda sorun olusturdu sorabilir miyim?
Kullanalı 10-11 ay oldu fakat son 2-3 aydır tuş basmama ve led patlaması gibi konularda çok sıkıntı yaşadım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Alalı kaç gün oldu ?14'ten fazlaysa ve Amazon'dan almadıysan bi kere sadece bu sebepten dolayı iaden mümkün olmaz.

Ürünü nereden aldığına göre iade mevzusu değişiyor çünkü bu tarz ürünler hijyenik ürün altında satılabiliyor bu sebepten ötürü direk 14 gün olayına bile dahil olmayabiliyor.Satış sözleşmesini inceleyip bu madde var mı yok mu bakman lazım yoksa şanslısın iade talebi oluşturup gönderirsin iade olur .
İade derken garantiye vermeyi kastetmiştim. Yanlış yazdım kusura bakmayın.

YinYang

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
197
İsim
-
Kullanalı 10-11 ay oldu fakat son 2-3 aydır tuş basmama ve led patlaması gibi konularda çok sıkıntı yaşadım.

Aksilik olmuş. Fakat şöyle diyeyim kullanali neredeyse 1 yil olmus. İade etmeniz pek mumkun degil. Garantiye yollayabilirsiniz

Banxtre

80+ Gold
En İyi Cevap
21
Dahası  
Reaksiyon skoru
18,045
İsim
Batuhan
İlgilendiği Kategoriler
E-Ticaret

Aldığın yerin müşteri hizmetlerini ara ,ürünü servise göndermek istediğini söyle .
Sana anlaşmalı kargo kodu verecekler onun ile gönderirsin.

Borders

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
103
İsim
Ne desem boş
Klavyenin kutusunu atmadıysan, kullanma kılavuzunun içinde garanti belgesi ve teknik servis bilgileri yazar. Oradaki bilgileri kullanarak firmaya ulaşabilir ve sorununu anlatabilirsin.

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,847
İsim
göksel yurtcan
Aksilik olmuş. Fakat şöyle diyeyim kullanali neredeyse 1 yil olmus. İade etmeniz pek mumkun degil. Garantiye yollayabilirsiniz
zaten garantiye yollayacağım diyor adam

Top Bottom