Neler Yeni

Gamepower karmaşası, gamepower olmayan hazır sistem ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Ömer Faruk Mehmetoğlu
Size göre en uygun olanı kendiniz toplarsınız.
Kullanım amacı ne olacak sistemin ve bütçeniz nedir ?
her türlü şey için kullanacağım. yeni hobiler edinmeyi seven, her türlü oyunlar oynayan biriyim. bilgisayar aldığımda çoğu şeyi denemek istiyorum ve bekliyorum. 5000 tlyi geçmemem gerekiyor hatta yaklaşsam ortalıkta yaygara çıkıyor.

melih abuaf

80+ Gold
En İyi Cevap
6
her türlü şey için kullanacağım. yeni hobiler edinmeyi seven, her türlü oyunlar oynayan biriyim. bilgisayar aldığımda çoğu şeyi denemek istiyorum ve bekliyorum. 5000 tlyi geçmemem gerekiyor hatta yaklaşsam ortalıkta yaygara çıkıyor.
Ekran kartı Palit 1660Super yapın
SSD iptal edin Patriot Burst 240GB alın.
Oyun için mis gibi sistem

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Ömer Faruk Mehmetoğlu
Ekran kartı Palit 1660Super yapın
SSD iptal edin Patriot Burst 240GB alın.
Oyun için mis gibi sistem
intel tercih etmiyorum maalesef dostum. pek intelci biri değilim sevemiyorum da. amd sistem tercihim. bu sistem pek gözüme gelmedi benim. zevkler ve renkler tabi ki

melih abuaf

80+ Gold
En İyi Cevap
6
intel tercih etmiyorum maalesef dostum. pek intelci biri değilim sevemiyorum da. amd sistem tercihim. bu sistem pek gözüme gelmedi benim. zevkler ve renkler tabi ki
Bu sistemi alabilirsiniz o halde buda güzel bir tercih olur.

SquizzySP

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
575
İsim
Fatih Yeşil
Arkadaşlar öncelikle selam. Yeni ve ilk defa kendime bir bilgisayar alacağım, bütçem ne yazık ki öyle aman aman değil. Bildiğiniz gibi artık 5k sistem bile rezil denecek kadar kötü olabiliyor. İncehesap sitesinden hazır kasa sistem alacağım fakat şöyle bir sıkıntı var ki, 5 4k civarında sistemlerde gamepower kasaları dolu ve psu'lar falanda hep gamepower psular. yani şimdi bunu değiştirme veya iptal etme gibi bir imkanımda yok, çünkü seçenek yok. e benim bu bilgisayarı almam lazım. ne yapmam gerekiyor arkadaşlar ? başka sitelere baksam pahalı sistemler var bütçem uymuyor. bekle deseniz bekledikçe sistem pahalı oluyor dün 100 TL aşşağı olan yarın 100 TL artıyor anlamıyorum ki. bana bir öneri verirseniz sevinirim. Nedir bu gamepower mevzusu ? yani gerçekten abartmayacak ve tek tük anlatmayacak abilerim cevaplarsa sevinirim. şu c4 hahahah bomb planted muhabbetlerine girmeden güzelce anlatacakları bekliyorum
Eğer spec delta özelleştirme seçeneği varsa özelleştirin .
Gamepower psu alarak risk almanıza gerek yok ayrıca , ben psu kaynaklı sorun yaşadım ama art arda 10 tane konu açıp olay çıkarmadım ve sorun yaşadığım psu gamepower marka .
Bende sorun yaşattı diye sizde de yaşatacak diye bi durum yok fakat risk almayın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Ömer Faruk Mehmetoğlu
Bu sistemi alabilirsiniz o halde buda güzel bir tercih olur.
https://inventus.com.tr/dedicated/elraenn/elraenn_parva.aspx dostum bu sistem nasıldır sence ufak arttırmalar ile 5.3k oldu.

Mertpk

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
27,000
İsim
Mert Metshi
Monitör dahil değilse Gamegarajda 5000 TL'ye 1660 süper sistem var

bence onu almalısınız çok daha performanslıdır

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Ömer Faruk Mehmetoğlu
RX570 alınmaz hocam.
dostum bütçe el verdiği kadar ilerliyorum. sonuçta rx570 beni yarı yolda bırakıp gidecek bir kart değil. gayet iyi ve güçlü bir kart olduğu ortada ki çoğu oyunu iyi bir şekilde kaldıracağını düşünüyorum. öyle highda ultrada oynamak isteyen biri değilim oyunları hep midde acar oynarım. fikrim böyle benim

melih abuaf

80+ Gold
En İyi Cevap
6
dostum bütçe el verdiği kadar ilerliyorum. sonuçta rx570 beni yarı yolda bırakıp gidecek bir kart değil. gayet iyi ve güçlü bir kart olduğu ortada ki çoğu oyunu iyi bir şekilde kaldıracağını düşünüyorum. öyle highda ultrada oynamak isteyen biri değilim oyunları hep midde acar oynarım. fikrim böyle benim
Bütçeniz 5500XT yetiyor hocam gerek yok.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
983,897
Üyeler
155,648
Son üye
babapro31
Top Bottom