Neler Yeni

GamePower Ogre Uzun Kullanım

Voela

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Engin Yazıcı
Merhaba Arkadaşlar 25 kasımda burda konu açarak ogreyi tercih ettiniz ve aldım.
25 Kasımda sipariş ettim trendyoldan 270 düşmüştü fiyatı 2-3 içinde elime ulaştı (Şaşırmıştım bu arada)
Yaklaşık 1 Ay Gibi Uzun Kullanım Testi sayılırmı bilmiyorum ama kullanma imkanım oldu öncelikle sitede belirtilmiş özelliklere bakalım

Spesifik Rainbow AydınlatmaGüçlü mekanik switch ve güncellenmiş Rainbow ışıklandırma sistemi odanızın ambiyansını güçlendirecektir. Tarzınıza uygun animasyonu 20 farklı ışık efekti ayarı arasından seçebilirsiniz.

Suni Deri Bilek Desteği (Avuç İçi)Suni deri yumuşak bilek desteği özelliği, isteğinize en uygun şekilde ister bilek destekli isterseniz bilek desteği olmadan rahatlıkla kulanabilirsiniz. Detaylara, rahatlığa ve ergonomiye odaklanmak onu en üst seviyeye çıkarır.

Outemu SwitchOutemu switch uzun ömürlü dayanıklılığı ile kalitesini kanıtlamış bir switch markasıdır. 50 Milyon basış ömrü ile uzun süreli kullanım sunar.

Alüminyum Yüzey + Kaliteli Abs MateryalSağlam güçlendirilmiş malzemeden üretilmiş OGRE, dayanıklı bir klavye isteyen oyuncular için stabilite ve güvenilirlik sunar.

İnce Yapısal TasarımGamepower OGRE İnce şık tasarımlı kasası ve ergonomik suni deri bilek desteği ile şık ve rahat bir tasarıma sahiptir. İnce yapısı sayesinde masanıza uygun konfor alanı sağlar.

Teknik Özellikleri :

MekaniklikTam Mekanik
Tuş Sayısı104 Tuş
Switch ÜreticisiOutemu
Switch Ömrü (Basış Sayısı)50 Milyon
Raporlama Hızı (Hz)1000 Hz
MateryalAlüminyum Yüzey
Anti-Ghosting100% Anti-Ghosting
LED ya da RGB LEDFull Rainbow Aydınlatma
Işık Animasyonları20 Farklı Animasyon
Avuç İçi Desteği (Bileklik)Var (Suni Deri)
Kablo Uzunluğu1.7 Metre
Switch RengiMavi
Multimedya TuşlarıFN+F1'den F12'ye

Ben bilek desteğiyle birlikte kullanım ve gayet memnunum elimde mavi switch hali var keşke red switch alsaydım ama bu bi şikayet değil öneri gibi varsayabiliriz :)

aydınlatması gayet hoş aldım 3.gün üstüne kahve döktüm soğukta değildi höt bile etmedi gayet her tuşu çalışıyo aydınlatmalarada bişey olmadı sadece bi numpad'de 0 tuşu bastıktan sonra yavaş kalkıyodu oda zamanla geçti şuanlık sıkıntısı yok

aydınlatmalara gelirsek aydınlatmalar fiyatına göre gayet iyi aydınlatma modları zaten kusursuz ( benim fikrim ) ilk mekanik klavyem bidahaki mekanik klavyemi blue switch yerine red switch alacağım kesinlikle

ilk incelememdi eksiğim kusurum olursa kusuruma bakmayın hatalarımı söylerseniz sevinirim iyi günler iyi forumlar :)

unknownuser

80+ Bronze
En İyi Cevap
4
Güzel bir inceleme olmuş, eline sağlık.
Renk kullanılarak önemli yerleri dikkat çekici hale getirebilirsiniz.

Spesifik Rainbow AydınlatmaGüçlü
Outemu SwitchOutemu
İnce Yapısal TasarımGamepower
Gibi yerlere dikkat ederseniz daha güzel olur :)

axion55

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
627
İsim
Oguzhan yılmaz
Red swicht aldım ben 2 ayda bozuldu hocam o marka klavye çok sorunlu google yaz anlarsın tuşlarda temassizlik başlıyor hemen oyun oynadığım her tusta temassizlik oldu

Voela

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Engin Yazıcı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Red swicht aldım ben 2 ayda bozuldu hocam o marka klavye çok sorunlu google yaz anlarsın tuşlarda temassizlik başlıyor hemen oyun oynadığım her tusta temassizlik oldu
henüz sıkıntı yaşamadım inşallahta yaşamam
Mesaj otomatik birleştirildi:

Güzel bir inceleme olmuş, eline sağlık.
Renk kullanılarak önemli yerleri dikkat çekici hale getirebilirsiniz.

Gibi yerlere dikkat ederseniz daha güzel olur :)
teşekkür ederim bundan sonraki incelememde dikkat ederim ona ☺️

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
947,038
Üyeler
149,133
Son üye