Neler Yeni

İnceleme Redragon K552-2 İnceleme (uzun kullanım)

Melikhan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Melikhan Yürüker
Öncelikle selam, yaklaşık bir yıl önce aldığım klavyeyi uzun kullanım incelemesi ile tanıtmak istedim.
Öncelikle kutu içeriği;
Klavye.
Garanti belgesi.
4 adet yedek Switch(red-Black-Blue-brown)
Sticker.
Ve sökme aparatları.
1658361183915.jpg
Tuşlar takılıyken klavye;
1658361183861.jpg
1658361183890.jpg
Takılı değilken klavye;
1658361183939.jpg

1658361183964.jpg
Switch'ler;
1658361214604.jpg
Ses testi; (1yıl kullanım-3 harf Switch değişimi)

Animasyonlar;
(Amatör çekim oldu ama idare edin artık)
Klavye yorumum;
Şahsen ben klavyeden memnunum, renkleri gayet canlı. RGB takıntınız yoksa Rainbow yetecektir. Animasyonlar da gayet yeterli, ne kadar anlaşılabilir oldu tartışılır tabii. 1 yılın sonunda yaklaşık 7 8 tuşta yay sesi çıkmaya başladı, tabii her klavyede böyle olacak hali yok. Klavye biraz çabuk kirleniyor, yani kirli gözüküyor. Red Switch sesi gayet yeterli, yay sesleri başlayınca (ses kaydında sonlarda) Switch değiştirdim ben, değiştirdiğim Switch sesleride gayet tok ve yeterli. Elim tuşlara basarken terlemiyor. Kutu içeriği gayet yeterli. Ayrıyeten tuşlarda silinme olmuyor çift basım tuşlar. Klavyede tuş atma sorunu yok, yani tuşa sert basınca yerinden fırlamıyor. Alacaklar için belki yardım niteliği taşıyabilir. Merak ettiğiniz konu varsa sorabilirsiniz. Eklemeyi unuttuğum bir şey var ise affola.

Megan

80+ Silver
Öncelikle selam, yaklaşık bir yıl önce aldığım klavyeyi uzun kullanım incelemesi ile tanıtmak istedim.
Öncelikle kutu içeriği;
Klavye.
Garanti belgesi.
4 adet yedek Switch(red-Black-Blue-brown)
Sticker.
Ve sökme aparatları.
Alıntıyı görüntüle
Tuşlar takılıyken klavye;
Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
Takılı değilken klavye;
Alıntıyı görüntüle

Alıntıyı görüntüle
Switch'ler;
Alıntıyı görüntüle
Ses testi; (1yıl kullanım-3 harf Switch değişimi)

Animasyonlar;
(Amatör çekim oldu ama idare edin artık)
Klavye yorumum;
Şahsen ben klavyeden memnunum, renkleri gayet canlı. RGB takıntınız yoksa Rainbow yetecektir. Animasyonlar da gayet yeterli, ne kadar anlaşılabilir oldu tartışılır tabii. 1 yılın sonunda yaklaşık 7 8 tuşta yay sesi çıkmaya başladı, tabii her klavyede böyle olacak hali yok. Klavye biraz çabuk kirleniyor, yani kirli gözüküyor. Red Switch sesi gayet yeterli, yay sesleri başlayınca (ses kaydında sonlarda) Switch değiştirdim ben, değiştirdiğim Switch sesleride gayet tok ve yeterli. Elim tuşlara basarken terlemiyor. Kutu içeriği gayet yeterli. Ayrıyeten tuşlarda silinme olmuyor çift basım tuşlar. Klavyede tuş atma sorunu yok, yani tuşa sert basınca yerinden fırlamıyor. Alacaklar için belki yardım niteliği taşıyabilir. Merak ettiğiniz konu varsa sorabilirsiniz. Eklemeyi unuttuğum bir şey var ise affola.
İnternette redragon k552-r olarak geçen bu mu

Melikhan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Melikhan Yürüker
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Evet k552-2 veya k552-R diye geçebilir.

Letrion

80+ Platinum