Neler Yeni

Yardım Gamepower suki tkl alınır mı??

c4s3rakun

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Yağmur yıldırım
Işıkları geçiren yapısıyla pudding suki alınır mı? bilek desteği ve RGB benim için önemli alternatif klavye önerilerinede açığım.

c4s3rakun

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Yağmur yıldırım
Ignorance is bliss.. Ne güzel söz :X Demek istediğim, daha iyisini kullanmadığınız için güzel geliyor olabilir. Kullanıcısı da çok fazla olmadığı için çok kötü yorum da görmek zor olabilir.
Hocam ben yıllardır tws kablosuz kulaklık kullanıyorum bir ode G2 birde bu kulaklıgımın performansı mükemmel ode g2 den buna geçişim kulaklığımı düsürdüm yola üstünden araba geçti tam 8 ay kullandım onu teki hala evimde ve hala kullanıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Alırsanız banada link atar mısınız %60 klavye bilek desteği ile birlikte ekstra güzel oluyor
Evet hocam bunu kafaya koydum unutmazsam söz vereyim atıcam size link yukarıda

Alırsanız banada link atar mısınız %60 klavye bilek desteği ile birlikte ekstra güzel oluyor
Bilek desteğinide atarım size unutmazsam

Sizi takip ettim alırsam hemen atarım size

Suriyeli Eşek_31

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,481
İsim
Mete
Hocam ben yıllardır tws kablosuz kulaklık kullanıyorum bir ode G2 birde bu kulaklıgımın performansı mükemmel ode g2 den buna geçişim kulaklığımı düsürdüm yola üstünden araba geçti tam 8 ay kullandım onu teki hala evimde ve hala kullanıyorum

Evet hocam bunu kafaya koydum unutmazsam söz vereyim atıcam size link yukarıda

Bilek desteğinide atarım size unutmazsam

Sizi takip ettim alırsam hemen atarım size
Çok teşekkür ederim😍

Top Bottom