Neler Yeni

Gamepower ve Gametech Resmi 80 PLUS Sitesine Kayıt Edilmiş!

baltazar

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,623
İsim
A.Ş.
İlgilendiği Kategoriler
Güç Kaynakları
E
Merhaba diğer forum sitesinde detaylı olarak açıklama yapıldı. Firmamızın burada hiçbir hatası yoktur. ve ürün sorunsuz çalışmaktadır. Müşterimizde bunu belirtmiş. Bu yüzden ürünlerimiz hakkında yorum yaparken lütfen tarafsız olursanız seviniriz. İyi günler
Evet konuyu okudum gerekli cevabı vermişsiniz ama arkadaş forumu kötülemek mabında bir cevap yazmış; bu nedenle yazdım.

GameTech

Firma Yetkilisi
Bunada cevap verin.
Merhaba diğer forum sitesinde detaylı olarak açıklama yapıldı. Firmamızın burada hiçbir hatası yoktur. ve ürün sorunsuz çalışmaktadır. Müşterimizde bunu belirtmiş. Bu yüzden ürünlerimiz hakkında yorum yaparken lütfen tarafsız olursanız seviniriz. İyi günler

METSHEESH

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,367
İsim
Mert Metshi
abi bir şey sorabilir miyim?

İsmail Aslan

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,745
İsim
İsmail aslan
İlgilendiği Kategoriler
Monitör , ekran kartı
Steam
irexaTR
Reddit
İsmailAslanx
Forumda markalardamı varmış inanılmaz (!)

DA-MD2

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
@GameTech hocam bir sorum var benim, siz acaba ne zaman FSP Hydro K gibi fiyatını hak eden, düzgün korumalara sahip olan, sesli çalışmayan ve 12V kanalından iyi bir değer veren bir model ne zaman piyasaya çıkarmayı düşünüyorsunuz ?

Son düzenleme:

Dark Lightning

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,561
İsim
-
İlgilendiği Kategoriler
-
@GameTech hocam bir sorum var benim, siz acaba ne zaman FPS Hydro K gibi fiyatını hak eden, düzgün korumalara sahip olan, sesli çalışmayan ve 12V kanalından iyi bir değer veren bir model ne zaman piyasaya çıkarmayı düşünüyorsunuz ?
*fsp :D
Heyecandan olr öyle şeyler

T.P.G.

80+ Titanium
abi neden güç kaynaklarınız kalitesiz?
Gametech: Çıkar göster!
Cidden kanıt sun ama :D.

@GameTech şimdi ben size marka imajını bu tarz forumlarda anlatayım hani siz de biliyorsunuzdur ama olsun.
GameTech/Gamepower gibi markalar görünce direkt C4 damgası yiyor güç kaynaklarınız.
Yüksek ihtimal değil kesinlikle Çin'den bastırıyorsunuz etiketi.
Bastığınız ürünlerin orijinali vs. önem taşıyor yani eğer bir konuda etiketlenirseniz ve güç kaynağı sorulursa hangi ürüne basıldığını ya da direkt iç yapısını ve testlerini atıp cidden güvenilir ise bu "C4" algısından çıkabilirsiniz.

İyi günler.

baltazar

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,623
İsim
A.Ş.
İlgilendiği Kategoriler
Güç Kaynakları
Gametech: Çıkar göster!
Cidden kanıt sun ama :D.

@GameTech şimdi ben size marka imajını bu tarz forumlarda anlatayım hani siz de biliyorsunuzdur ama olsun.
GameTech/Gamepower gibi markalar görünce direkt C4 damgası yiyor güç kaynaklarınız.
Yüksek ihtimal değil kesinlikle Çin'den bastırıyorsunuz etiketi.
Bastığınız ürünlerin orijinali vs. önem taşıyor yani eğer bir konuda etiketlenirseniz ve güç kaynağı sorulursa hangi ürüne basıldığını ya da direkt iç yapısını ve testlerini atıp cidden güvenilir ise bu "C4" algısından çıkabilirsiniz.

İyi günler.
Bana ürün gönderecekler yakında inceleme gelir ;)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
934,020
Üyeler
146,610
Son üye
Mncs35
Top Bottom