Neler Yeni

Gamepower Warcry Compact kasaya hava soğutucu önerisi

~helloworld

80+ Bronze
Gamepower Warcry Compact kasasına sığacak ramlerden dolayı sıkıntı yapmayacak güzel bir işlemci soğutucu önerisi istiyorum kasayı da değiştirecektim bütçe yok ona sadece soğutucu alacağım

anakart asus b660m-k
ram kingston hyperx rgb furt beast ddr4 2*8gb

Gurkanpiro

80+ Gold
Gamepower Warcry Compact kasasına sığacak ramlerden dolayı sıkıntı yapmayacak güzel bir işlemci soğutucu önerisi istiyorum kasayı da değiştirecektim bütçe yok ona sadece soğutucu alacağım

anakart asus b660m-k
pearl assasin phantom sipirit alınabılır bıraz klasık kalıyor

Volkan:/

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
775
İsim
Volkan
Phantom spirit sığmaz diye düşünüyorum bende normali vardı cam kapanmıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tamam sığar sorun yok 159mm destekli

anakart asus b660m-k
Phantom spirit alabilirsin

~helloworld

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
sığıyor mu hocam?

Phantom spirit sığmaz diye düşünüyorum bende normali vardı cam kapanmıyor

Tamam sığar sorun yok 159mm destekli

Phantom spirit alabilirsin
normal warcry a sığmıyorsa compact modeline sığma şansı yok sanırım

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
775
İsim
Volkan
sığıyor mu hocam?

normal warcry a sığmıyorsa compact modeline sığma şansı yok sanırım
Yok yok var hocam 159mm normalinde arka kısma fan takamıyorsun compactta o ihtimali bar

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,580
İsim
Selim

anakart asus b660m-k
Eskiden çok severdim bu kasaları ama hava akışı kötü olduğu için sıcak memleketlerde fırın işlevi görüyor

~helloworld

80+ Bronze
Eskiden çok severdim bu kasaları ama hava akışı kötü olduğu için sıcak memleketlerde fırın işlevi görüyor
aynen öyle hocam

Yok yok var hocam 159mm normalinde arka kısma fan takamıyorsun compactta o ihtimali bar
assassin spirit 120 : Boyut: U120 mm x G48 mm x Y154 mm
Peerless Assassin 120 SE : Boyut: U125 mm x G110 mm x Y155 mm

peerless assassin sıkıntı yaratır mı hocam acaba ramlere falan daha iyi sanırım spirit modelinden fiyatları 300-400 lira var

~helloworld

80+ Bronze
Bende de var oradan biliyorum 😁 oda sıcaklığı 36 derece filan oluyor kasaya dokunduğum da fırın hissiyatı veriyor onun dışında sıvı soğutma ile çok güzel ve hoş bir kasa beğeniyorum ben.
compact modeli de iyi de aslı olan normal warcry çok daha güzel 9 tane fan takıyorsun kasaya yine cayır cayır yanıyor

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,580
İsim
Selim
compact modeli de iyi de aslı olan normal warcry çok daha güzel 9 tane fan takıyorsun kasaya yine cayır cayır yanıyor
Bende 9 fanli olanı var 9 tane Lian li taktım testlerde sadede egsoz fan takılı haliyle 3 derece fark etti bende tüm fanları çıkarıp egzoz la devam ediyorum çünkü 3 derece için o sese katlanamam.

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
775
İsim
Volkan
aynen öyle hocam

assassin spirit 120 : Boyut: U120 mm x G48 mm x Y154 mm
Peerless Assassin 120 SE : Boyut: U125 mm x G110 mm x Y155 mm

peerless assassin sıkıntı yaratır mı hocam acaba ramlere falan daha iyi sanırım spirit modelinden fiyatları 300-400 lira var
Spirit al bence birde ram üstüne fan denk geldiği için 1.5 mm daha ekle sen o sayılara

Evet o yüzden sattım şu an msi mag forge 320r kullanıyorum dikey 2 fan üste 3 ekran kartı altına 2 takabilirim önde 3 arkada da 1 var pöfür pöfür oluyor 2461 e aldım warcry ı fanları sesli ve yanlışlıkla filtreyi yamulttum hava tutarken az bişey ondan fiyat kırdım ama artık daha performanslı kasam var

Bende 9 fanli olanı var 9 tane Lian li taktım testlerde sadede egsoz fan takılı haliyle 3 derece fark etti bende tüm fanları çıkarıp egzoz la devam ediyorum çünkü 3 derece için o sese katlanamam.
Ben sattım kurtuldum çoğu kule tipide takılmıyor örn assasin perless phantom spirirt vs

~helloworld

80+ Bronze
Spirit al bence birde ram üstüne fan denk geldiği için 1.5 mm daha ekle sen o sayılara

Evet o yüzden sattım şu an msi mag forge 320r kullanıyorum dikey 2 fan üste 3 ekran kartı altına 2 takabilirim önde 3 arkada da 1 var pöfür pöfür oluyor 2461 e aldım warcry ı fanları sesli ve yanlışlıkla filtreyi yamulttum hava tutarken az bişey ondan fiyat kırdım ama artık daha performanslı kasam var

Ben sattım kurtuldum çoğu kule tipide takılmıyor örn assasin perless phantom spirirt vs
bazıları warcry compactın derinliğine 140mm demiş

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
775
İsim
Volkan
Top Bottom