Neler Yeni

Gamermarkt İlamsız İcra Takibi

worn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Muhammed Mucahit Ektaş
Arkadaşlar bu gelen ilamsız icra takibi kağıdına itiraz edildikten sonra konu kapanıyor mu bilgisi olan var mı

cornlov

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
236
İsim
Caner kart
Orda satış yaparken sözleşmeyi kabul ediyorsun. Hesap sattıktan sonra sorun yaşanırsa genelde böyle seyler oluyor sanirim. Detay verseydin keske

worn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Muhammed Mucahit Ektaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Klasik herkese gelen ilamsız icra takibi gelmiş buna itiraz dilekcesi verildiği takdirde neler yaşanıyor onu merak ettim

cornlov

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
236
İsim
Caner kart
Eğer hesabı geri çekme gibi birsey yaptiysan güzel bir para ödersin muhtemelen. Yoksa davaya dönüşür diye düşünüyorum

Canves

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
ÜmitCan Özdemir
Instagram
1umitcanofficial
Twitter
1umitcanofficial
ne zaman yaptın?

Eren Cem

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
268
İsim
Eren Cem
Klasik herkese gelen ilamsız icra takibi gelmiş buna itiraz dilekcesi verildiği takdirde neler yaşanıyor onu merak ettim
Kendi hesabın olup geri çektiysen sıkıntı yaşarsın parayı ödemeni isterler aksi takdirde işlem başlar, ama eğer senin bir suçun yoksa itiraz ettikten sonra alıcıya göre belki üst makamlara taşınabilir ama kanıt olmadığı için hiçbir şey olmaz.

Connex

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
248
İsim
Emirhan
Discord
ConneX#1905
Arkadaşlar bu gelen ilamsız icra takibi kağıdına itiraz edildikten sonra konu kapanıyor mu bilgisi olan var mı
Kral sitede 100 satışımız var hesap geri alınırsa her türlü ileri kadar götürüyorlar benimde başıma geldi ücret iadesi sağla sıkıntı olmaz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kral hesabı nereden aldın

Dahası  
Reaksiyon skoru
443
İsim
Metin dal
hocam kasım ayında icra davası kağıdı geldi eve aynı gün itiraz ettim hala dava açık durumda ve hiçbir gelişme yok

• Beğen
Reaksiyonlar: worn

Connex

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
248
İsim
Emirhan
Discord
ConneX#1905

worn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Muhammed Mucahit Ektaş
hocam kasım ayında icra davası kağıdı geldi eve aynı gün itiraz ettim hala dava açık durumda ve hiçbir gelişme yok
İtiraz edince +12 ay yiyormuş sonra da itiraza karşi dava açilabiliyormuş ben de galiba yarın itirazimi vericem itiraz dilekcenizi hatirliyor musunuz nasildi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kendi hesabın olup geri çektiysen sıkıntı yaşarsın parayı ödemeni isterler aksi takdirde işlem başlar, ama eğer senin bir suçun yoksa itiraz ettikten sonra alıcıya göre belki üst makamlara taşınabilir ama kanıt olmadığı için hiçbir şey olmaz.
kanıt her şekilde yok diye dusunuyorum hesabi ben çekmiş olsam da başkasi çalmiş olsa da hesabi sattigim kişi bir numara yapmis olsa da bunu site kanitlayamaz oyle degil mi

Dahası  
Reaksiyon skoru
443
İsim
Metin dal
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
FERHAT ÖDEMİŞ
iyi olmuş millet para verip satın alıyor sonra kurtarma yöntemiyle geri alıyorsunuz millet bunu meslek haline getirmiş sizde bunlardan biri olabilirsiniz büyük ihtimalle benimde başıma çok geldi 5-6 hesap aldım hepsini satıcılar geri aldı neyseki ücretim iade oldu site sağlam mecbur geri vericeksiniz o parayı :D

Connex

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
248
İsim
Emirhan
Discord
ConneX#1905
iyi olmuş millet para verip satın alıyor sonra kurtarma yöntemiyle geri alıyorsunuz millet bunu meslek haline getirmiş sizde bunlardan biri olabilirsiniz büyük ihtimalle benimde başıma çok geldi 5-6 hesap aldım hepsini satıcılar geri aldı neyseki ücretim iade oldu site sağlam mecbur geri vericeksiniz o parayı :D
ayn oyle kardesım benımde sitede 100 satısım var bu siteden alıp sattıgım zmn basım agrımıyor ama itemsatıs mıs gamesatıs mı sıkıntı orda satan adamları bu sıteye ceklemeye calısın bu sıteye guvenemedım fln der geri çekecegı ıcın yuklemıyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

Forum istatistikleri

Konular
906,890
Üyeler
140,717
Son üye
ozan590
Top Bottom