Neler Yeni

Gaming Gen Dolandırıcı Mı? (sanırım)

iFaro_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Faris
Beyler tam 1 hafta önce gaming gen den bir pc aldım ve ertesi gün iptal ettim yaklasık pc nin fiyatı 6200 tl di kredi kartından aldım telefon aradım bir siparişim var ve onu iptal etmek istediğimi belirttim ve onlar iptal ettiler yalnız e postama hic bir bilgi gelmedi 1 hafta içinde yatar dedi bankaya göre değişiklik gösterebilir dedi 1 hafta gecti tekrar ardım biz iptal ettik dediler ama hic bir kanıt göstermediler bankayı arayın dediler bankayı aradık suanda beklemede olan hic bir iade yok dediler ben napcamı sardım bu gün arıyorum acmıyolar 20 ocak günü banka parayı istiyor ne para var nede oratada pc napcam arkadaşlar ben babamında haberi yok bana yardım edin nasıl şikayet edebilirim lütfen

Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Mus tafa
Beyler tam 1 hafta önce gaming gen den bir pc aldım ve ertesi gün iptal ettim yaklasık pc nin fiyatı 6200 TL di kredi kartından aldım telefon aradım bir siparişim var ve onu iptal etmek istediğimi belirttim ve onlar iptal ettiler yalnız e postama hic bir bilgi gelmedi 1 hafta içinde yatar dedi bankaya göre değişiklik gösterebilir dedi 1 hafta gecti tekrar ardım biz iptal ettik dediler ama hic bir kanıt göstermediler bankayı arayın dediler bankayı aradık suanda beklemede olan hic bir iade yok dediler ben napcamı sardım bu gün arıyorum acmıyolar 20 ocak günü banka parayı istiyor ne para var nede oratada pc napcam arkadaşlar ben babamında haberi yok bana yardım edin nasıl şikayet edebilirim lütfen
Firma kronik bir dolandırıcılığı yok bir karışıklık olabilir . Bir bilgim yok .

Yvşlagaçtanealıyon

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,845
İsim
.
Beyler tam 1 hafta önce gaming gen den bir pc aldım ve ertesi gün iptal ettim yaklasık pc nin fiyatı 6200 TL di kredi kartından aldım telefon aradım bir siparişim var ve onu iptal etmek istediğimi belirttim ve onlar iptal ettiler yalnız e postama hic bir bilgi gelmedi 1 hafta içinde yatar dedi bankaya göre değişiklik gösterebilir dedi 1 hafta gecti tekrar ardım biz iptal ettik dediler ama hic bir kanıt göstermediler bankayı arayın dediler bankayı aradık suanda beklemede olan hic bir iade yok dediler ben napcamı sardım bu gün arıyorum acmıyolar 20 ocak günü banka parayı istiyor ne para var nede oratada pc napcam arkadaşlar ben babamında haberi yok bana yardım edin nasıl şikayet edebilirim lütfen
O site asla ve asla dolandırıcı değil
Eğerki siteye gücenmeyip iptal ettirdiysen hata yapmışsın
Geçmiş olsun ara ve konuş durumunu anlat

Pcoll

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
646
İsim
Ahmet ergin
Şikayet var a yaz ilgilenirler

RTX3070

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,075
İsim
RTX 3070
İlgilendiği Kategoriler
Windows ve teknik sorunlar
Bu sorunu yaşayan bir kişi daha vardı.

lerensavasl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,224
İsim
Eren Savaş
Episode2 'yi çok merak ediyorum :D Umarım problemini giderirsin. (düzenleme; babasının haberi varmış. :D )

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
966,204
Üyeler
152,629
Son üye
kedicik
Top Bottom