Neler Yeni

Gaming Laptop Sıcaklık Değerleri Kaç Olmalı

Coroglen1

80+
Bundan öncesinde hep masaüstü kullandım yani sıcaklıklara alışık değilim öyle 1 hafta önce falan normal bir laptop aldım asus tuf a15 fa506ıhr modelini.Bence normal gibi bi de tüm ısı klavye üzerindeki boşluğa gidiyor iyi bişey bu klavye ısınmıyor pek.Ama rdr2 de gtx 1650 ile highda 50 60 fps arası alıyorum iyi güzel ama sıcaklık 69-73 arasında turbo modda fan sesi geliyor ama rahatsız etmiyor beni pek.Bence gayet normal de sizlere de sorayım.Boşta iken de 35 40 derece her şey normal galiba.Endişelenmemin sebebi şu daha önce laptop kullanmadım pek yük altında.

Alpl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
710
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
Witcher,Red Dead Redemption 2
bence aşırı iyi sıcaklıklar
Mesaj otomatik birleştirildi:

valorantta 74 derece olanları var

Coroglen1

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bence aşırı iyi sıcaklıklar

valorantta 74 derece olanları var
valorantta daha az bende ki ben bu laptopu almadan şey dediler ryzen işlemciler şey gibi yanıyor hiç öyle değil aslında asus soğutmayı iyi yapıyor

Alpl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
710
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
Witcher,Red Dead Redemption 2
valorantta daha az bende ki ben bu laptopu almadan şey dediler ryzen işlemciler şey gibi yanıyor hiç öyle değil aslında asus soğutmayı iyi yapıyor
iyiymiş hocasm.

Cihangir

80+ Gold
Bundan öncesinde hep masaüstü kullandım yani sıcaklıklara alışık değilim öyle 1 hafta önce falan normal bir laptop aldım asus tuf a15 fa506ıhr modelini.Bence normal gibi bi de tüm ısı klavye üzerindeki boşluğa gidiyor iyi bişey bu klavye ısınmıyor pek.Ama rdr2 de gtx 1650 ile highda 50 60 fps arası alıyorum iyi güzel ama sıcaklık 69-73 arasında turbo modda fan sesi geliyor ama rahatsız etmiyor beni pek.Bence gayet normal de sizlere de sorayım.Boşta iken de 35 40 derece her şey normal galiba.Endişelenmemin sebebi şu daha önce laptop kullanmadım pek yük altında.
bende 95 oluyo

Cihangir

80+ Gold

Mc_Dear

80+
aga benim makina 13 yıllık laptop dert etme sıcaklıkların gayet normal dert etme 3-6 ayda bir termal maxun değiştir mis gibi işine bakarsın iyi günler

Coroglen1

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
monster tulpar t7 v20.3
Monster almamanın sebebi işte ekran kartından birazcık kıstım ama en azından ısınma yok ömrü uzun olur umarım

aga benim makina 13 yıllık laptop dert etme sıcaklıkların gayet normal dert etme 3-6 ayda bir termal maxun değiştir mis gibi işine bakarsın iyi günler
Anladım hocam teşekkürler yorumlarınız için

Cihangir

80+ Gold
Monster almamanın sebebi işte ekran kartından birazcık kıstım ama en azından ısınma yok ömrü uzun olur umarım
bende alabildiğimce ekran kartı yüksek olsun dedim onu aldım sıcaklık yüksek ama düşük ekran kartı olan başka marka alsaydım pişman olurdum oyunları ultra 2k da değil 1080 yüksek te oynardım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,876
Üyeler
156,536
Son üye
wandam
Top Bottom