Neler Yeni

İnceleme Asus ROG Strix G15 G513QC İnceleme (RGB Manyağı Laptop)

stereohearts

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,860
İsim
Enes
Instagram
@stereocrypex
Steam
✪SoloTürk
Twitter
rulerkoala
Discord
stereohearts#1401

StrongesT

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
293
İsim
Ahmet Ceyhun BİLİR
Ben de bugün servisiyle konuştum. Ram veya Depolama yüksetlemesi yapmak isterseniz, zarar vermemeniz şartıyla garanti dışı kalmıyor. Sıvı metal soğutma sistemi yeni bir teknoloji olduğu için soğutmayla ilgile de sorularım olmuştu ve şu cevabı aldım: Garanti içinde eğer bize ısı değeriyle şikayet oluşturursanız temizliğini yapıyoruz ve geri kargoluyoruz(kargo bedava), garanti dışında ise 108TL gibi bir maliyetle soğutma sistemini değiştiriyoruz(soğutma bloğunu). Yani termal macun değişimş gibi kolay bir değişim değil ve muhtemelen kullanıcı bu ekipmanlara sahip olsa bile muhtemelen yapamayacak.
İstersen konuya ek yapabilirsin.

EmreTRk

80+ Bronze
Ben de bugün servisiyle konuştum. Ram veya Depolama yüksetlemesi yapmak isterseniz, zarar vermemeniz şartıyla garanti dışı kalmıyor. Sıvı metal soğutma sistemi yeni bir teknoloji olduğu için soğutmayla ilgile de sorularım olmuştu ve şu cevabı aldım: Garanti içinde eğer bize ısı değeriyle şikayet oluşturursanız temizliğini yapıyoruz ve geri kargoluyoruz(kargo bedava), garanti dışında ise 108TL gibi bir maliyetle soğutma sistemini değiştiriyoruz(soğutma bloğunu). Yani termal macun değişimş gibi kolay bir değişim değil ve muhtemelen kullanıcı bu ekipmanlara sahip olsa bile muhtemelen yapamayacak.
İstersen konuya ek yapabilirsin.
Nasıl yani ben metal termal macunu değiştirmek istediğim zaman bütün soğutma bloğunun değişmesi mi gerekiyor? Biraz daha açar mısınız konuyu size zahmet ekliyim incelemeye.

StrongesT

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
293
İsim
Ahmet Ceyhun BİLİR
Nasıl yani ben metal termal macunu değiştirmek istediğim zaman bütün soğutma bloğunun değişmesi mi gerekiyor? Biraz daha açar mısınız konuyu size zahmet ekliyim incelemeye.
Çok detaylı anlatmadılar ama sıvımetal soğutmada sanırım blok değişimi oluyor. Tam anlayamadım bende. Ücreti söyledi ve işte soğutma bloğunu değiştiriyoru dedi. Haftaya alacağım bende o zaman tekrar arayıp detaylı bilgi alırım.

EmreTRk

80+ Bronze
Çok detaylı anlatmadılar ama sıvımetal soğutmada sanırım blok değişimi oluyor. Tam anlayamadım bende. Ücreti söyledi ve işte soğutma bloğunu değiştiriyoru dedi. Haftaya alacağım bende o zaman tekrar arayıp detaylı bilgi alırım.
108 TL ise sıvı metal macun değişimi gayet normal bence. Net bilgi alırsanız incelemeye ekliyim.

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Emeğine sağlık

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10

EmreTRk

80+ Bronze
Oyun oyun kaç fps aldığını da ekler misin, oynadığın oyunları içeren bir tablo şeklinde olsa süper olurdu, çok beğendim incelemeni.
Henüz daha oyun oynama fırsayım olmadı ancak şöyle diyebilirim. Valorantta 144fps sabit iken ekran kartı %40-45 falan kullanılıyordu. Sınırı açtığım zaman yanlış hatırlamıyorsam kart yine kendini %65-70 lerde sınırlayarak 300fps civarı alıyordu.

Şuanda hafızayı verimli kullanmak adına büyük oyunları indirmedim ancak (2. nedende malesef hala kotalı adsl kullanıyor olmam :) ilk fırsatta Arma3 ve GTA5 indirip aldığı değerleri incelemeye ekleyeceğim.

EmreTRk

80+ Bronze
Ssd verileri güncellenmiştir.

ReDanger

80+ Bronze
Elinize sağlık çok güzel olmuş valla hocam. 😍

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,658
Üyeler