Neler Yeni

Yardım Garantili diye aldığım ekran kartı garantisiz çıktı

The GodFather

80+ Silver
Arkadaşlar ben geçen gün 2.el ekran kartı aldım şehir dışına giderek aldım. aldığım kişi bana almadan önce kartın garantili olduğunu söylemişti bende garantisi olduğu için aldım. alırken kutunun içine fazla bakmadım garanti belgesine filan bakmadım. eve geldim evde misafirler vardı diğer gün kartı test ettim kart normal çalışıyor ısısı filan iyi ama kartın garantisini sorgladığımda bittiğini fark ettim. bu durumda ben ne yapabilirim.

not: satıcıya mesaj attım cevap bekliyorum

En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,293
İsim
Yusuf İslam Sofuoğlu
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar ve Telefon
Instagram
zcosef
Steam
Hesef
Discord
cosef#0601
Arkadaşlar ben geçen gün 2.el ekran kartı aldım şehir dışına giderek aldım. aldığım kişi bana almadan önce kartın garantili olduğunu söylemişti bende garantisi olduğu için aldım. alırken kutunun içine fazla bakmadım garanti belgesine filan bakmadım. eve geldim evde misafirler vardı diğer gün kartı test ettim kart normal çalışıyor ısısı filan iyi ama kartın garantisini sorgladığımda bittiğini fark ettim. bu durumda ben ne yapabilirim.

not: satıcıya mesaj attım cevap bekliyorum
Burada önemli olan fatura. Garanti süresi sorgulama firmanın satın alım tarihinden itibaren başlar ama geçerli olan kullanıcının aldığı tarih.

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Fatura nerde ? Belge kutu her şeyde olsa garanti süresini ve geçerliliğini fatura belirler.

The GodFather

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,293
İsim
Yusuf İslam Sofuoğlu
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar ve Telefon
Instagram
zcosef
Steam
Hesef
Discord
cosef#0601
2021 faturalı faturayı bana sonradan attı pdf olarak
O zaman garanti bitmiştir büyük ihtimal. Ancak bazı firmalar 3 yıl garanti veriyor öyle bir durum yoksa minik bi dolandırılmışsın

GTX 1050 Tİ

80+ Bronze
yerini biliyorum da hukuki olarak bilgilenmek istiyorum bi hakkım var mı bana yanlış bilgi verdi sonuçta
Elden teslim aldıysan şikayet etsen bile "ben garantili kart vermiştim arkadaşın elindeki kart farklı kart" der. Ancak ilandaki fotoğrafta seri no falan gözüküyorsa bir şey yapabilirsin.

The GodFather

80+ Silver
Elden teslim aldıysan şikayet etsen bile "ben garantili kart vermiştim arkadaşın elindeki kart farklı kart" der. Ancak ilandaki fotoğrafta seri no falan gözüküyorsa bir şey yapabilirsin.
seri nu ilanda gözükmüyor

Top Bottom