Neler Yeni

gate.io borsasını kullanan var mı?

bigmen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Batuhan
Merhabalar, gate.io borsası yeni çıkan coinleri direkt listeliyormuş sanırım. İnternette biraz araştırdım ve bu borsadan para çekmek istediğimiz zaman minimum 2020 dolar çekebiliyormuşuz gibi yazılar gördüm. Bu borsayı kullanan ve memnun kalan var mı?

Yeni çıkan coinleri direkt listeyen bildiğiniz başka borsalar var mı? Şimdiden teşekkürler.

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Ben de gate.ioya kaydoldum ama onaylama vs yapmaya üşendiğim için birsürü coini kaçırdım. YouTube'da çok video var ama buradan birilerinin de fikirlerini almak isterim.

Tre-x

80+ Silver

bigmen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Batuhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ekran Alıntısı.PNG

Kümülatif Kazançlar diye bir kısım var. Aldığım coinlerin yanında da yazıyor. Bazen -0.00 olurken bazen de görselde olduğu gibi -0.01 oluyor.

Bu tam olarak ne anlama geliyor arkadaşlar? Aranızda mutlaka gate.io kullanan vardır. Bu konuda beni aydınlatırsa gerçekten sevinirim.

kral38

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Onur Sontaş
Alıntıyı görüntüle
Kümülatif Kazançlar diye bir kısım var. Aldığım coinlerin yanında da yazıyor. Bazen -0.00 olurken bazen de görselde olduğu gibi -0.01 oluyor.

Bu tam olarak ne anlama geliyor arkadaşlar? Aranızda mutlaka gate.io kullanan vardır. Bu konuda beni aydınlatırsa gerçekten sevinirim.
korkma bendeki -876 try ordaki olay usd try bazında değer kazanıp kaybetmesi olayı bize patlamaz yani

EFEMERTMİRAÇ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
410
İsim
efemertmiraç
Çekimde sıkıntı yok istediğiniz kadar çekebilrisiniz yeni coinleri almanız için galiba GT coini tutmak lazım yada işlem hacmi baya karışık bende çok çözemedim ama çekim çok yaptım limit yok şifreni fon şifreni iyi kaydet unutma

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
1,001,906
Üyeler
158,679
Son üye
eserkendi
Top Bottom