Neler Yeni

Geç Render ve Wattman Sorunu

Farway

80+ Silver
1660s alırdım o zamanki fiyatada şu andada... Ama işte o zaman bunları bilmiyordum kardeşim geldi daha şimdi 🤣 yemin ederimki haberim bile yoktu pc yi açmış bir kart metin2 oynarken wattman verirmi bu ne ya ahahajsjdhsjs alın size fiyat rezillik 3 kuruştan kaçmak uğuruna

Son düzenleme:

Hooijdonk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Onur Varol
WHQL sürücüsünü yükledim ve az önce R6S'te bilgisayar yüklenme ekranında tamamen dondu. Gerçekten çok can sıkıcı istediğim oyunları bile oynayamıyorum.

demirspor

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,784
İsim
.
Bende bir RX kullanıcısıyım bak başlığa Wattman hatası :) Yani siz gtx serisinde kaç kez bu hatayı gördünüz duydunuz? Bide amd ye bakın? Rx590 kullanıyorum 1-2 kez bende aldım rahatsızlık verici. HDD den kaynaklı olabilir ama arkadaş ekran kartından sonra bu sıkıntıları yaşamış. Virüste olabilir
Sanırım Gtx 960 daki ekran karıncalanma hatalarından,1050 ti nin bazı oyunlarda yaptığı stabilite hatasından haberiniz yok sanırım.Tabi hata olsa hemen AMD :D

Hooijdonk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Onur Varol
Furmark testini başlattığım an bilgisayar yine tamamen dondu.

Farway

80+ Silver
Sanırım Gtx 960 daki ekran karıncalanma hatalarından,1050 ti nin bazı oyunlarda yaptığı stabilite hatasından haberiniz yok sanırım.Tabi hata olsa hemen AMD :D
2 kartın bellli sürümleri tüm gtx serisi değil ama neredeyse rx serisinin hepsinde sıkıntı var. 500 de 5000 de 400 de anlamadığım niye bunu kabul etmek zor
Furmark testini başlattığım an bilgisayar yine tamamen dondu.

Buyurun aşağı tükürsen sakal yukarı tükürsen bıyık bunada ssd hdd deyin 😂 1 saati aşkın süredir kendi bilgisayarımlada masaüstünde aldığım wattman ile uğraşıyorum. Dostum sıkıntın ekran kartında ssd ile wattman hatandan kurtulabilirsen haber ver bende ssd var da pek işe yaramıyor

Son düzenleme:

Berk Atmaca

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,246
İsim
Berk Atmaca
Wattman hatası hakkında bişey söyleyemem ama dünyanın geç yüklenmesi tamamen hdd ile ilgili. Bizzdan ben NFS Payback'te yaşadım. Tavsiyem SSD almanız yönünde olacaktır.

M2yy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Mehmet Ali Yıldız
RX Gazabı ne alaka ? HDD veya SSD'dende olabilcek bi sorunbu takmışlar bi amd amd herşeye amd :D.
Kardeşim sistem komple gidiyor diyor arkadaş ve PSU’dan şüphelenmeli bence AMD fan boy’u olma birdaha. Konuya gelicek olursak aklıma direk PSU geldi çünkü gerekli gücü sağlayamadığı için oyununuz donup sisteminiz kapanıyor olabilir benimkisi de bir tahmin ama söylemek istedim.

Hooijdonk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Onur Varol
İlk fırsatta kartı garantiye göndereceğim. Ama sorun devam ederse ne olur bilmiyorum.

Hooijdonk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Onur Varol

Ekler

• furmark_000001.jpg
    furmark_000001.jpg
    145.3 KB · Hit: 54
Top Bottom