Neler Yeni

Geç Üniversite okumak?

Cenk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Cenk
Önlisans mezunuyum meslek lisesi mezunu olduğum için alt yapım yoktu 2 yıl mezuna kalıp DGS kazandım elektrik elektronik mühendisliği okuyorum ama maalesef 23 yaşındayım kendimi çok zaman kaybetmiş hissediyorum sizce okumaya değer mi?

Oğuzhan Yücel

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
595
İsim
Oğuzhan yücel
Önlisans mezunuyum meslek lisesi mezunu olduğum için alt yapım yoktu 2 yıl mezuna kalıp DGS kazandım elektrik elektronik mühendisliği okuyorum ama maalesef 23 yaşındayım kendimi çok zaman kaybetmiş hissediyorum sizce okumaya değer mi?
hocam buda sorumu allah aşkına okumanın öğrenmenin yaşı yok zaten meslek sahibi sayılırsınız okul kaçmıyor sizde kaçıyormuş gibi düşünmeyin

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,608
İsim
Oğuz Oğuz
23 yaşındayım bende. Bu senede dgs ye fazla çalışmadım. Hala okumak istiyorum.

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,761
İsim
bilo
Discord
b1l0
Okuduktan sonra meslek bulabileceğinize inanıyor ve kendinize güveniyorsanız değer hocam. Bu tarz meselelerde her zaman 30 yıl sevmediğim işi yapacağıma 25 yıl sevdiğim işi yaparım gibi düşünüyorum ben, tavsiye ederim :)

umutbeedir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
216
İsim
Umut BEDİR
İlgilendiği Kategoriler
Tasarım ve Oyun
Instagram
chox.ia
Steam
https://steamcommunity.com/id/untiliwin/
Discord
umt.bdr
23 yaşındayım. Dgs ile yazılım mühendisliği istedim ama askerlikten dolayı okuyamadım. Oku bence, ben yerinde olsam kesinlikle okurdum.

The Semih

80+ Silver
Yeteneğiniz neye elverişliyse o mesleğe yönelin

heroesturkey

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
311
İsim
Murat Gündoğdu
kanka bende 22yim önlisans mezunu grafikerim. Çalışmaktayım şuan, ama okulun verdiği eğitim vasattı (Haliç üni), ve de ortamı. Ayrıca 4 yıllık okuyan adam ile 2yıllık okuyan grafikere çok farklı gözle bakıyor ülkemizin kurumları. Ki 2yıllık adam 4 yıllık adamı geçer. Asıl eğitimi bilgiyi zaten staj zamanı alıyorsun.

Kıssadan hisse okunur agam. İçimde kalan çok şey var, yaşamak istiyorum.

04umut76

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,082
İsim
umut şahin
yok be 90 yaşındaki adam okuyor sen 23 yaşındasın geç mi kalmıış oluyorsun keyfine bnak ne olacajk

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,608
İsim
Oğuz Oğuz
Hocam zor olanı başarmışsın zaten. Sınavı kazanmışşın. Kaç puan bekliyorsun?

Cenk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Cenk
Hocam zor olanı başarmışsın zaten. Sınavı kazanmışşın. Kaç puan bekliyorsun?
Hocam ben geçtiğimiz sınavı kazandım 286 puan 7089 sıralama yaptım hazırlık sınıfından kaldım tüm moralim bozuldu yatay geçiş mi yapsam bir yıl daha hazırlık mı okusam karar veremedim

yusuftheayay

80+ Bronze
Değer tabikide oku. Peygamber efendimizin bir sözü vardır. “Kendini hiç ölmeyecek zanneden kişinin çalışması gibi (dünya için) çalış, yarın öleceğini zanneden kişinin korkması gibi (günahlardan) kork." (Münavi. Feyzü’l-Kadir, II/12; Kenzü’l-Ummal, III/40, hn: 5379)
Okumanın çalışmanın yaşı yoktur hem Allah izin verirse daha gençsin uzun bir hayat seni bekliyor olabilir.

Top Bottom