Neler Yeni

Gece 3 Spotify Dinleme Listesi

MythPhantom

80+ Bronze
Merhaba öncelikle gece 3 için bol hüzünlü Spotify listesi Yaptim
İhtiyacı olanlar için
Yada unutmak için dinleyecekler için çok güzel bir listeyi sizinle Paylasmak istedim. Durumunuzu daha da kötü edebilir bu liste ona göre dinleyebilirsiniz.
İyi forumlar Ve İyi Akşamlar dilerim hepinize.

MythPhantom

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu tarz pller yerine hype tarzı şarkılar dinlemek bana daha iyi geliyordu modum düşük olduğu zaman hype şarkılar bende baya işe yaramıştı böyle pller yerine tavsiye ederim
Hocam o Tarz denedim De unutmak için Pek bir. İse yaramıyor. Bi bunlar iyi geliyor

baran'

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
519
İsim
İsmail baran
Instagram
ismail.baranq
Merhaba öncelikle gece 3 için bol hüzünlü Spotify listesi Yaptim
İhtiyacı olanlar için
Yada unutmak için dinleyecekler için çok güzel bir listeyi sizinle Paylasmak istedim. Durumunuzu daha da kötü edebilir bu liste ona göre dinleyebilirsiniz.
İyi forumlar Ve İyi Akşamlar dilerim hepinize.
28 saatlik buna benzer bir pl im var ve bir çok gece pl ti uyumadan sonuna kadar dinlediğimi hatırlıyorum bu gecede öyle olucak gibi.

ömersz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
Ömer
Kusura bakma ama bu liste ılık listesi şunu bir arkadaşım atsa çok zorbalardım heralde.

MythPhantom

80+ Bronze
Kusura bakma ama bu liste ılık listesi şunu bir arkadaşım atsa çok zorbalardım heralde.
Nasıl ılık listesi biraz açıklar mısınız
Mesaj otomatik birleştirildi:

28 saatlik buna benzer bir pl im var ve bir çok gece pl ti uyumadan sonuna kadar dinlediğimi hatırlıyorum bu gecede öyle olucak gibi.
Atarsanız linkini hocam dinlerim.

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Top Bottom