Neler Yeni

geforce now telefonda oluyor mu?

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,202
İsim
Ahmet Sevinç
@Che_ arkadaşlar merhaba şimdi telefon ekranını destekliyor mu ayrıca telefondan klavye mouse bağlayabilir miyim?
birde 6 saatlik oturum işi nasıl oluyor

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
kerem erikci

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,202
İsim
Ahmet Sevinç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
evet oluyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

6 saatlik içinde üyelik satın almann gerekiyor
evet biliyorum ama günlük en fazla 6 saat demi birde total 6 saat oynama diye mi geçerli yoksa diyelimki 1 de açtım 7 de bitti gibi mi

Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
kerem erikci

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,202
İsim
Ahmet Sevinç

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,172
İsim
MehmedVII
@Che_ arkadaşlar merhaba şimdi telefon ekranını destekliyor mu ayrıca telefondan klavye mouse bağlayabilir miyim?
birde 6 saatlik oturum işi nasıl oluyor
Telefondan oluyor. Telefonda oynadığın için oyun içinde özel bir çözünürlük de oluyor benim tel Poco X3 Pro 256/8 oyunda 1680x720 ekran çıkıyor ekstradan. Full ekran olmuyor kendim ayarlıyorum elimle. 6 saatlik oturum şu şekilde: Diyelim ki sen 10 saat ets oynayacaksın oyuna çık gir yapmadan oynayabileceğin maksimum süre 6 saat. 6 saatin sonunda tek yapman gereken çık gir günlük sınır vs değil. Ben 2 yıldır kullanıyorum daha hiç 6 saat olmadı

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,202
İsim
Ahmet Sevinç
Telefondan oluyor. Telefonda oynadığın için oyun içinde özel bir çözünürlük de oluyor benim tel Poco X3 Pro 256/8 oyunda 1680x720 ekran çıkıyor ekstradan. Full ekran olmuyor kendim ayarlıyorum elimle. 6 saatlik oturum şu şekilde: Diyelim ki sen 10 saat ets oynayacaksın oyuna çık gir yapmadan oynayabileceğin maksimum süre 6 saat. 6 saatin sonunda tek yapman gereken çık gir günlük sınır vs değil. Ben 2 yıldır kullanıyorum daha hiç 6 saat olmadı
hocam peki 10 gün için 200 kağıt değer mi ?
birde cashback veren kart var mı?

• Beğen

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,172
İsim
MehmedVII
hocam peki 10 gün için 200 kağıt değer mi ?
birde cashback veren kart var mı?
Nays ile Hepsiburada %10 cashback var. Etail'de indirim belki vardır. Hocam alacaksan 3 aylık öneririm çünkü tatil döneminde daha çok turist gelmesi için dolar yükseliyor. Dolar artınca bu da anında artıyor.

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,202
İsim
Ahmet Sevinç
Nays ile Hepsiburada %10 cashback var. Etail'de indirim belki vardır. Hocam alacaksan 3 aylık öneririm çünkü tatil döneminde daha çok turist gelmesi için dolar yükseliyor. Dolar artınca bu da anında artıyor.
hocam valla pc varda bende 3 aylık boş olur o yüzden 1 ay alacağım sağolun genede
hocam çalışmayabileceğini biliyorumda yunanistandada çalışır mı acaba 😅

• Beğen

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,172
İsim
MehmedVII
hocam valla pc varda bende 3 aylık boş olur o yüzden 1 ay alacağım sağolun genede
hocam çalışmayabileceğini biliyorumda yunanistandada çalışır mı acaba 😅
İstanbul'a yakın yerdeysen olur. Nasıl TR'de EU oynanıyorsa orada da yaparsın. Ben Adana'dayım Ankara bağlıyım 2 sunucu var zaten. 75mbps download 14mbps upload 5G Fiber ile 10-15ms oynuyorum. Daha düşüğü zor oluyor zaten

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,202
İsim
Ahmet Sevinç
İstanbul'a yakın yerdeysen olur. Nasıl TR'de EU oynanıyorsa orada da yaparsın. Ben Adana'dayım Ankara bağlıyım 2 sunucu var zaten. 75mbps download 14mbps upload 5G Fiber ile 10-15ms oynuyorum. Daha düşüğü zor oluyor zaten
hocam yama kuramıyoruz oyunlara değil mi? 😞

• Beğen
Top Bottom