Neler Yeni

Gerçek Hayata Benzeyen Oyun Öneri?

Halsiz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,531
İsim
Efe Demir
İlgilendiği Kategoriler
Bende Bilm....

Halsiz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,531
İsim
Efe Demir
İlgilendiği Kategoriler
Bende Bilm....
Neyse detroit oynayamadığıma göre 🥲
Sims de açar heralde bu işlemci sanırım

JATDAV2

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
510
İsim
JATDAV
Şu anki yaşadığımız hayata benzeyen Sims harici pek bir oyun yok ama şehir kurma - oradaki insanlarla ilgilenme ya da otomasyon sistemleri yapıp fizik yasalarına uyduğun oyunlar mevcut.

Halsiz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,531
İsim
Efe Demir
İlgilendiği Kategoriler
Bende Bilm....
Şu anki yaşadığımız hayata benzeyen Sims harici pek bir oyun yok ama şehir kurma - oradaki insanlarla ilgilenme ya da otomasyon sistemleri yapıp fizik yasalarına uyduğun oyunlar mevcut.
Simsin hangi oyununu önerirsin şehir kurma şey gibimi diyorsun city skylines gibi mi

JATDAV2

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
510
İsim
JATDAV
Simsin hangi oyununu önerirsin şehir kurma şey gibimi diyorsun city skylines gibi mi
Hayır, StoneHearth - Rimworld gibi oyunlardan bahsediyorum, şehir kurduğunuz oradaki insanları gerçekten yönetip kendinize göre geliştiğiniz oyunları seviyorum. Cities Skylines severim ama bunlar kadar detaylı değil. Satisfactory gibi kendinizin oynadığı ama otomasyon şehirleri kurduğunuz fabrika oyunları da var.
Sims 4 en günceli ama sisteminiz iyi değilse sims 3'de oynanabilir. İki oyunun da DLC'leri önemli bir paya sahip Ea Games!

Halsiz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,531
İsim
Efe Demir
İlgilendiği Kategoriler
Bende Bilm....
Hayır, StoneHearth - Rimworld gibi oyunlardan bahsediyorum, şehir kurduğunuz oradaki insanları gerçekten yönetip kendinize göre geliştiğiniz oyunları seviyorum. Cities Skylines severim ama bunlar kadar detaylı değil. Satisfactory gibi kendinizin oynadığı ama otomasyon şehirleri kurduğunuz fabrika oyunları da var.
Sims 4 en günceli ama sisteminiz iyi değilse sims 3'de oynanabilir. İki oyunun da DLC'leri önemli bir paya sahip Ea Games!
Evt bu tür oyunları bende severim tşk bunları kesinlikle oynıycam bilmiyordum bu oyunları <3

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
images.jpeg

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular