Neler Yeni

Yardım GİBİRNETE geçilir mi?

MauroEmanuel Icardi

80+ Bronze
Arkadaşlar şuan turknet kullanıyorum. Öncesinde turktelekom millenicom kullandım şimdi de turknet hiçbir zaman sorun yaşamadım altyapimla alakası kesilme vs. Altyapim 100mbps. Türknete şuan 300tl ödüyorum. Gibirnet 12-24 ay 220tl peşin ödeme kampanyası yapmış çok mantıklı geldi gelecek aylar içinde internet sağlayıcılari min 400tl yapar vs. Sizce geçilir mi kullanan var mı?

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Geçilmez. Rezil bir firma. 3 ay kullandım her konuya yazdım artık yazmaya üşeniyorum yanından bile geçmeyin..

121709

80+ Silver
Sürekli kopmalar yaşandığını duydum.

eggmen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Egemen Parlak
Ben kullanıyorum ve planlı kesintiler hariç hiç kesinti olmadı (akdeniz bölgesindeyim) ve 2 ayda 1 anca kesiliyor. Ama size önermem çünkü: ara sıra hızda düşmeler oluyor mesela steamda 10 mb/s ile indirirken son 1 aydır 8 ile indiriyorum ve neden olduğunu asla anlamadığım bir şekilde internete geçtiğimiz günden beri bazı uygulamalar (mesela papara, reddit, mail) SADECE TELEFONDA OLMAK ÜZERE wifi ile açılmıyor, sadece mobil veri ile açılıyor. Bu durumun çözümünü bilen varsa yardımcı olabilir mi, 1 senedir çzöemedim.

bypast

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
326
İsim
uğur demirel
fiyatları nasıl

apeir0n

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
ahmet
1 Evimde fiber 1 evimde 35mpbs kullanıyorum ayrıca bir arkadaşım daha kullanıyor daha hiç sorun yaşamadım. hatta netspeedden buna geçmiştim bence daha iyi. Yeniden geçecek olsam tekrar geçerimç

bypast

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
326
İsim
uğur demirel
Arkadaşlar şuan turknet kullanıyorum. Öncesinde turktelekom millenicom kullandım şimdi de turknet hiçbir zaman sorun yaşamadım altyapimla alakası kesilme vs. Altyapim 100mbps. Türknete şuan 300tl ödüyorum. Gibirnet 12-24 ay 220tl peşin ödeme kampanyası yapmış çok mantıklı geldi gelecek aylar içinde internet sağlayıcılari min 400tl yapar vs. Sizce geçilir mi kullanan var mı?
turbonet bak 75 mbps 9 mbps uplaod kullanıyorum aylık 155 tl :D

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Neler yaşadınız. Şuan başka firmaya mi geçtiniz?
3 arkadaş beraber ucuz deneyelim diye geçtik. Hepimiz farklı şehir merkezlerindeyiz. Sıfır şaka 3 ay boyunca paket kaybımız geçmedi. Online oyun oynamayı bırakır hale geldik. Her akşam 9dan sonra kesinti ve yavaşlamalar oluyordu fix. Sorun gibirin sunucularindan kaynaklı diye söylendi. Müşteri hizmetleri bilgisiz, tavırları berbat. Daha sonra önceki kullandığımız firmalara geçtik. Neden 3 ay durdunuz dersen BTKnın kuralları gereği başka bir firmaya geçiş yapmak için 3 ay kullanmak zorundasın. İptal edip yeni abonelik başlatabilirsin ama port sorunlarından dolayı iptal de edemedik maalesef. Gerek hizmeti gerek müşteri hizmetlerinin kalitesiyle berbat bir firma ucuz diye geçeyim demeyin. Kolay kolay hiçbir firmayı kötülemem ama gibir konularina elimden geldiğince yazmaya çalışıyorum insanlar bilgilensin diye.

Dahası  
Reaksiyon skoru
80
İsim
Ali Gülgör
ben ilk turnet 250 tl yaptığında geçmiştim. 110 tl idi o zaman gıbır hiç sorun yaşamadım tabi 2-3 ay kullandım . Turknetten bi farkını görmedim. He niye bıraktın diyorsan farklı bir firma giber getirdi bölgeye fibere geçtim 1gbps alıyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

ben ilk turnet 250 TL yaptığında geçmiştim. 110 TL idi o zaman gıbır hiç sorun yaşamadım tabi 2-3 ay kullandım . Turknetten bi farkını görmedim. He niye bıraktın diyorsan farklı bir firma giber getirdi bölgeye fibere geçtim 1gbps alıyorum.
fiber gigapon getirdi yanlış yazmışım.

FunnFrell

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
180
İsim
Evren AYDIN
3 ay kalabildim gibirda, dalgalanmalarin sonu yok dedim artık sürekli hız kayıpları ağda şişmelerden bıkmıstim artık.Gecen hafta perşembe itibariyle netspeede geçtim.

100mps olan paket 287 normalde, şuan geçiş yaparsanız 6 ay boyunca 50tl indirim yapıyorlar ayrıca davet kodu eklerseniz 12 ay boyuncada 20 Tl indirim veriyorlar,paket fiyatı 217 ye gelmiş oluyor buna ek ilave 9 TL modem kirası var fiber olduğu için var,ben çok araştırdım netspeedde sorun yaşayan neredeyse yok

Düşünürseniz davet kodum HJ55V1

more

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Muharrem ATA
Sırf yorum yazabileyim diye üye oldum :) 2018'den beri Türknet kullanmaktaydım. Türk Telekom altyapısını kullanan vdsl kullanıcısıyım. Mahallede fiber alt yapı hiç yok. Öyle olunca aylık 30 TL'lik fark için Gıbır'a geçtim. Kendim geçmeden 2 sene önce iki arkadaşımdan birini gıbır vdsl'li bir diğerini ise Gıbır fiberli yaptım. Baktım şikayetleri yok ben de geçeyim dedim. Geçerken endişelendim vs ama ne olacak en kötü Türknete geri dönerim dedim. 10 Kasımdan beri Gıbır kullanıyorum. Şuan hiçbir sorun yok. Bakalım ilerleyen zamanlarda ne olur :)

Birol Azak

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
985
İsim
Birol azak
Yaklaşık 3 senedir aktif kullanıyorum yukarıdaki arkadaşın dediği gibi planlı kesintiler haricinde neredeyse hiç sorun yaşamadım tavsiye ederim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
974,864
Üyeler
154,140
Son üye
thecinema22
Top Bottom