Neler Yeni

❌İndirim Bitti! GIGABYTE 23.8" G24F-2 180Hz SS IPS 3399TL!!

leclerc16

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Emre
İnternetten monitör almak her türlü risk o zaman. Mağazaya gidip deneme şansı da olmayınca bayağı sıkıntılı bir süreç oluyor.
Mağazadan alınca da 14 gün koşulsuz iade hakkın olmuyor hocam. Zaten mağazadan alırsanız ödemeyi yaptıktan sonra test yapıyorlar. Ve aynı şekilde bazı firmalar belli miktarda ölü piksel altında değişim kabul etmiyor.

• Beğen
Reaksiyonlar: r137

Ricciardo

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,872
İsim
Mehmet
Hocam sarılık var vs diyorlar paint açınca hafif sarımsı gözüküyormuş, bir de ölü piksel olayı çıkabiliyor sanırım bunların haricinde oc ile 180 mi kullanıyorsunuz zararı var mı? Aydınlatabilir misin
Hocam monitör windowsun standart srgb sinden fazla desteklediği için renk ayarı çekmek gerekebilir ancak bende sarılık yok. Ölü piksel her monitörde çıkabilir. o.c ise monitörün kendi özelliği, ben full 180hz kullanıyorum sıkıntı yaşatmıyor, yaşarsanız da garantiye gidersiniz. İstemezseniz 165hz e de ayarlayabilirsiniz.

r137

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
r r
Mağazadan alınca da 14 gün koşulsuz iade hakkın olmuyor hocam. Zaten mağazadan alırsanız ödemeyi yaptıktan sonra test yapıyorlar. Ve aynı şekilde bazı firmalar belli miktarda ölü piksel altında değişim kabul etmiyor.
Mağazadan alırken diyelim ki 1 ölü pixel çıktı, yine de cayma hakkımız olmuyor mu? 14 gün iade hakkı tam olarak ne ile ilgili ki o zaman?

leclerc16

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Emre
Mağazadan alırken diyelim ki 1 ölü pixel çıktı, yine de cayma hakkımız olmuyor mu? 14 gün iade hakkı tam olarak ne ile ilgili ki o zaman?
Benim bildiğim 14 gün koşulsuz iade hakkı sadece web alımlarında geçerli. Yanlışım varsa beni düzeltsin lütfen bir arkadaş.

Sgdeep43

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Selimhan gülsever
Hocam monitör windowsun standart srgb sinden fazla desteklediği için renk ayarı çekmek gerekebilir ancak bende sarılık yok. Ölü piksel her monitörde çıkabilir. o.c ise monitörün kendi özelliği, ben full 180hz kullanıyorum sıkıntı yaşatmıyor, yaşarsanız da garantiye gidersiniz. İstemezseniz 165hz e de ayarlayabilirsiniz.
Çok teşekkürler peki fiyat değer mi normal 165 hz IPS monitörler şuan 2800e falan var değer mi sizce

sa9a

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
227
İsim
Hasan Demir
İlgilendiği Kategoriler
Telefon ve Uygulama Yazılımı

r137

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
r r
Benim bildiğim 14 gün koşulsuz iade hakkı sadece web alımlarında geçerli. Yanlışım varsa beni düzeltsin lütfen bir arkadaş.
Ben de webte diye biliyorum ama monitörlerde 1 ölü pixel durumunda olduğunda da kullanabiliyor muyuz yoksa markaların kusurlu kabul edip etmemesine mi bağlı?

leclerc16

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Emre
Ben de webte diye biliyorum ama monitörlerde 1 ölü pixel durumunda olduğunda da kullanabiliyor muyuz yoksa markaların kusurlu kabul edip etmemesine mi bağlı?
Bunu ben de bilmiyorum, bilen arkadaş varsa aydınlatsın bizi lütfen.

JMertcaN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
mertcan sarıca
hangisi daha iyi ?

Ricciardo

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,872
İsim
Mehmet
Çok teşekkürler peki fiyat değer mi normal 165 hz IPS monitörler şuan 2800e falan var değer mi sizce
Hocam rampage vs diyorsanız tabii ki değer. O bütçede iyi bir 165hz ips yok herhalde.

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Berkay Kısa
Evet hocam ben de 1 aydır monitör ihtiyacından dolayı her allahın günü monitör aradım. Haklısınız, fiyatlardan haberim var. En son Dell G2422HS aldım fakat ölü pikselden dolayı iadeye gönderdim. Tam o sırada bu monitör 3799 iken 4600 oldu. Şimdi de yine düştü, bu bütçede bundan iyisi yok bence. Bugün alabildiğimizi yarın alamıyoruz yapacak bir şey yok.
Hatta ben ne yaptım biliyo musun? Bu monitörün 2K versiyonunu aldım. 4.600'dü sanırım. Mükemmel fiyat bu arada. Sonrasında 2K sistem toplayamayacağım kesinleşince, bari 1080p çözünürlüğü düzgün göreyim diye iade ettim ve 1080p monitörü aldım. :D

Ricciardo

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,872
İsim
Mehmet
hangisi daha iyi ?
https://forum.donanimarsivi.com/konu/arkadaslar-3500-TL'ye-hangi-monitoerue-almaliyim.635359/
Buraya bakabilirsin.

KatilArap

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Muhammet Mustafa Günaltın
bu monitörde nvidianın sonradan desteklediği sync muhabbeti kullanılabiliyor mu ?

Top Bottom