Neler Yeni

Gigabyte Aorus 4060 alınır mı?

hardbroman

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
615
İsim
Mirhan Yalçın
Yok hocam sadece kasa
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bende öyle düşünüyorum fiyatı falan önemli değil, Palit, Gainward, tanımadığım markalar belki yarın bir gün arıza çıksa arkasında biri bile yok diye biliyorum o yüzden Gigabyte'ın bu ekran kartı alınır mı alınmaz mı diye sordum, konu farklı yerlere gitti.

valeriaa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ömür Türkan
Bu kadar yazmama rağmen Palit 4070 Super atmışsın hocam, teşekkürler fikirlerimi dikkate aldığın için :D

Hydranoid

80+ Bronze
Agalar adam istemiyorum yazmıs siz niye ısrar ediyorsunuz? Ucuz olduğunun da farkında zaten bırakın kendinize ucuzu alırsınız

hardbroman

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
615
İsim
Mirhan Yalçın
Bu kadar yazmama rağmen Palit 4070 Super atmışsın hocam, teşekkürler fikirlerimi dikkate aldığın için :D
yav abicim sen bilmiyorsun diye kötü bi marka mı olcak ısı değerlerine bakabilirsin kullanıcı yorumlarına bakabilirsin 4000 serisinde arıza olayları düşük o ayrı mesele ama çok istiyorsan 45kya 4060 alabilirsin

RandyRozz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Cemal
Ufak bir bütçe artışı ile Asus rtx 4060 modellerine bakabilirsin Soğutma performansı olarak en iyisi.

valeriaa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ömür Türkan
yav abicim sen bilmiyorsun diye kötü bi marka mı olcak ısı değerlerine bakabilirsin kullanıcı yorumlarına bakabilirsin 4000 serisinde arıza olayları düşük o ayrı mesele ama çok istiyorsan 45kya 4060 alabilirsin
Dostum bak şimdi, ben 45 bine sistem topluyorsam bilindik parçalardan olmak zorunda, attığın sistemde sıvı soğutucu yok, ekran kartı 4070 super iyi güzel fakat Palit diye bir markanın hayatımda duymadım, ram 32GB değil bile sadece 16GB ve yine bilmediğim bir markanın, kasa ve psu desen zaten hayatımda ilk defa duyuyorum, sırf 10 20 fps fazla alıcam diye bu tantanaya girmeye gerek var mı?

Ufak bir bütçe artışı ile Asus rtx 4060 modellerine bakabilirsin Soğutma performansı olarak en iyisi.
Asus 4060 arkadaşımda var hocam gayet güzel soğutuyor, ama kasa büyük olduğu için 3 fanlı bir ekran kartı olsun istiyorum bu ekran kartınında soğutması üst düzey diye duydum.

hardbroman

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
615
İsim
Mirhan Yalçın
Dostum bak şimdi, ben 45 bine sistem topluyorsam bilindik parçalardan olmak zorunda, attığın sistemde sıvı soğutucu yok, ekran kartı 4070 super iyi güzel fakat Palit diye bir markanın hayatımda duymadım, ram 32GB değil bile sadece 16GB ve yine bilmediğim bir markanın, kasa ve psu desen zaten hayatımda ilk defa duyuyorum, sırf 10 20 fps fazla alıcam diye bu tantanaya girmeye gerek var mı?

Asus 4060 arkadaşımda var hocam gayet güzel soğutuyor, ama kasa büyük olduğu için 3 fanlı bir ekran kartı olsun istiyorum bu ekran kartınında soğutması üst düzey diye duydum.
Tamam git bilindik diye 45kya 4060al

uzun uzun yazdımda değmez ;)

megabator

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Mehmet baş
Arkadaşlar başlıktada belirttiğim gibi Gigabyte Aorus 4060 Elite ekran kartı alınır mı? Fiyatı 15.100TL
Kardeşim bende 4060 aorus var 4 aydır kullanıyorummm kutusu garanti belgesi faturası herşeyi var kredi borcumdan dolayı satıyorum uygun fiyata anlaşırız o kadar para verme boşu boşuna

Top Bottom