Neler Yeni

Gıpta Ofis Kırtasiye Bugün Halka Arz Ediliyor

firsatgamingx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,664
İsim
Cem Ayar
Instagram
firsatgamingx
Nereye gitsem her yerde borsa konuşuluyor. Otobüsteki gençlerden tutun instagram reelslere bile konu oldu. Çakılması yakındır

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,939
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Son 5 halka arz hala elimde ve hepsi hala tavandan devam ediyor, 2-3 tavan yapınca satmak mantıksız diye düşünüyorum
dediğim gibi bazılarını tutuyorum genel olarak mantığım bu ofis yemi daha yeni çıkardım elimden mesela güzel gitmişti oda (ordan aldığım kârın bir kısmını ise uzun vade hisselerime koyuyorum)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Nereye gitsem her yerde borsa konuşuluyor. Otobüsteki gençlerden tutun instagram reelslere bile konu oldu. Çakılması yakındır
panik satışçıları çakıcaktır zaten

Belki de masaldır. Bu ara çok fazla borsa katılımcısı olduğu için sıkça gördüğüm bir hikayedir. Bazen rockefeller adıyla bazen john f. kennedy'nin babası adıyla benzer şekilde paylaşılır. Kriptoda da ünlenirken çok kazandırdı mesela. Ünlü olduktan sonra herkes bildikten sonra da kaybettirmeye başladı. Borsanın da aynı şekilde olabileceği konuşuluyor. Belki de olmaz kim bilir yaşayıp göreceğiz..
Yatırımın çalışma prensibi zaten bu şekilde. Talep fazla adet az ise orada değer vardır.

Buhranın bu bahsettiklerinizle alakası yok. Güzel bir kaynaktan okursanız çok farklı sebepleri olduğunu göreceksiniz. Rockefeller ayakkabı boyacısı borsaya giriyor diye hisselerini satmadı, 2010 komik Facebook hikayesi gibi olmuş bu :D

Sokakta herkes borsaya para yatırma derdinde. 2-3 sene önce de btc uçup kaçıyordu herkes zengin oluyordu. Halka arzda çok fena millete saplıyorlar. Tavan tavan gidecek diye etmeyecek fiyatlardan hisse alıyor gaza gelen yatırımcı.
Benim yazdığımla ne alakası var dostum?

HamsiKraker

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,387
İsim
Emre Yılmaz
Yatırımın çalışma prensibi zaten bu şekilde. Talep fazla adet az ise orada değer vardır.

Buhranın bu bahsettiklerinizle alakası yok. Güzel bir kaynaktan okursanız çok farklı sebepleri olduğunu göreceksiniz. Rockefeller ayakkabı boyacısı borsaya giriyor diye hisselerini satmadı, 2010 komik Facebook hikayesi gibi olmuş bu :D
Talep edenler bilmeyen kişiler. Tek bildikleri burada kazanç var. Borsada bir korku ortamı olursa bu bilmeyen kişiler ilk satacaklardır kaybetmeyelim diye. Bu kişiler ne kadar fazla satarsa o kadar korku ortamı olup diğerlerini de etkiler. Daha bugün başvurusu olan halka arza adam kaç tavan gider diye soruyor. Piyasa bunlarla dolu. Adama sat düşecek ytd. diyince direkt satıyor. Birileri de bunları yönlendirip piyasayı yönetiyor. Bu kadar yatırımcı arttı evet piyasa da arttı ama bu yatırımcılar kaybederse kaçarsa piyasayı etkilemez mi? Adam diyor ki klser artıyor diye 140dan aldım her gün düşüyor satacam. Her gün artıyor diye tavandan almış yüklü girmiş zarar etmiş bu adam borsaya sövüp çıkacak belki. Bu kişilerin sayısı artarsa keriz silkeleme yapılırsa korku ortamıyla çok kişinin borsadan kaçması düşüşe yol açabilir. Buhran olur borsa biter demiyorum. Bu yukarıda yazdığım hikaye için de evet böyle oldu eminim kaynakta bu da demedim. Hatta başka isimlerle benzer HİKAYE'nin anlatıldığını da belirttim. Zaten yaşanmış ve doğruluğu kanıtlanmış bir olay olsaydı hikaye demezdim kaynakla belirtirdim. İster geçmişine gidip ah ne günlerdi Facebook zamanı der gülersin isterse safsata paylaşmış der kızgın atarsın.

Yeni gelenlerde inşallah çorbacı mantığıyla haraket etmez ben enerjilere girmiştim 1.8k TL ile toplam şuan 6bin TL oldu.Bu halka arzlarda önemli olan sabretmeyi bilmek inşallah yeni gelenlerde sabırlıdır yoksa halka arz furyası biticek gibi.
Çorbacıları kandırıp düşecek çakılacak kaybedeceksiniz diye korkutup sattırıyorlar. Biraz satış olsa da artıyor ya

Leonidax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
880
İsim
Batuhanefe Özer
İlgilendiği Kategoriler
Anime
Talep edenler bilmeyen kişiler. Tek bildikleri burada kazanç var. Borsada bir korku ortamı olursa bu bilmeyen kişiler ilk satacaklardır kaybetmeyelim diye. Bu kişiler ne kadar fazla satarsa o kadar korku ortamı olup diğerlerini de etkiler. Daha bugün başvurusu olan halka arza adam kaç tavan gider diye soruyor. Piyasa bunlarla dolu. Adama sat düşecek ytd. diyince direkt satıyor. Birileri de bunları yönlendirip piyasayı yönetiyor. Bu kadar yatırımcı arttı evet piyasa da arttı ama bu yatırımcılar kaybederse kaçarsa piyasayı etkilemez mi? Adam diyor ki klser artıyor diye 140dan aldım her gün düşüyor satacam. Her gün artıyor diye tavandan almış yüklü girmiş zarar etmiş bu adam borsaya sövüp çıkacak belki. Bu kişilerin sayısı artarsa keriz silkeleme yapılırsa korku ortamıyla çok kişinin borsadan kaçması düşüşe yol açabilir. Buhran olur borsa biter demiyorum. Bu yukarıda yazdığım hikaye için de evet böyle oldu eminim kaynakta bu da demedim. Hatta başka isimlerle benzer HİKAYE'nin anlatıldığını da belirttim. Zaten yaşanmış ve doğruluğu kanıtlanmış bir olay olsaydı hikaye demezdim kaynakla belirtirdim. İster geçmişine gidip ah ne günlerdi Facebook zamanı der gülersin isterse safsata paylaşmış der kızgın atarsın.

Çorbacıları kandırıp düşecek çakılacak kaybedeceksiniz diye korkutup sattırıyorlar. Biraz satış olsa da artıyor ya
Kandırsınlarda sattıkları lotları biz alalım ;)

HamsiKraker

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,387
İsim
Emre Yılmaz
1000027408.jpg

Top Bottom