Neler Yeni

GLORİOUS MODEL O Alınır mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Kaan
Merhaba şuan elimde razer deathadder essential var onu satıp glorious model o almayı düşünüyorum eğer bir sıkıntısı yazılımsal bir problemi varsa beni bilgilendirebilirmi birde suanki mouseumu satmaya değermi

suatxqw

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Efe Ocak
Kankam model o bilmem fakat ben kablosuzunu kullanıyorum ve çok memmunum.Gloriousdan yüzünün kara çıkacağını sanmam

Vachiron

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Ali arda
Kankam model o bilmem fakat ben kablosuzunu kullanıyorum ve çok memmunum.Gloriousdan yüzünün kara çıkacağını sanmam
Elim çok büyük D yi pek begenmedim beyaz o almayi dusunuyorum nasil malzeme kalitesi mousenin

Yusorito

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Yusuf efe ceylan
Bende glorious model o wired var ve 2 senedir kullaniyorum baya kaliteli ürun.
Kablosu biraz narin gibi ama ustune bisey koymazsan kolay kolay zarar gormez bide icine kirinti falan kacmasin

Kisaca butcen yetiosa almalisin

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Kaan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bende glorious model o wired var ve 2 senedir kullaniyorum baya kaliteli ürun.
Kablosu biraz narin gibi ama ustune bisey koymazsan kolay kolay zarar gormez bide icine kirinti falan kacmasin

Kisaca butcen yetiosa almalisin
Kral model i aldim çok iyi ama hafifliginden dolayı elimde hissetmiyom

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
905
İsim
Buğra
Merhaba şuan elimde razer deathadder essential var onu satıp glorious model o almayı düşünüyorum eğer bir sıkıntısı yazılımsal bir problemi varsa beni bilgilendirebilirmi birde suanki mouseumu satmaya değermi
yazılımsal bir problemi yok dostum ama wireless modelini önermem fazla kablolu al alacaksan

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ali Şahin
bende model o var 3 yıl oldu heralde içini param pinçik ettim bişey kalmadı nerdeyse sol makro tusları orta dpı tuşu altındaki ve ortasındaki detek plastikleri hepsini söktüm kestim daha hafif olsun diye delik deşik ettim mouse yi soldan bakınca clickleri falan gozukuo bide modladım güzel bir mouse zamanında agalarla mc son oyuncuda drag buterrfly abanırdık bişey olmadı

LoserIl

80+ Silver
En İyi Cevap
1
6 aydan uzun süredir kullandığım Glorius Model I hakkında yorumum:
Ben glorious model I kullanıyorum 6 ay oldu çok memnunum hafif bir mouse çok klas hissettiriyor kutusu olsun malzeme kalitesi olsun hepsi çok güzel. Rgbsi utanmasa odayı aydınlatacak maks parlaklıkta. Kayma oranıda güzel, ergonomisi baya iyi, petekli yapı hafif olması için ama elimin terlemesini de engelliyor. 4-5 saatlik kullanımda bile terlemiyor elim. Bazıları soldaki tuştan rahatsız oluyor ama ben kolay alıştım zaten fonksiyonsuz ayarlarsan hiçbir şey olmuyor. 4 tane manyetik yedek tuş var çok kolay değiştiriliyor. Elin orta boyutlarda veya büyükse alınır her türlü güzel

Glorius markasının ürünlerini seviyorum genel olarak model o ile model I arasında neredeyse hiç fark yok (şekil hariç) o yüzden yazdım

Top Bottom