Neler Yeni

🔥İndirim Glorious Model O Pro 999 TL

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
O zaman DA haksızlık yapıyor forumu bile olmayan bir sitenin bağlantı linkini yok yere engelliyor?
DA da ürün satmıyor. Belki anında oda 500 TL indirip fiyatı güncelleyecekti veya alan kişilere 500 TL iade edecekti. Öyle baktığın zaman iki tarafında yapabilecekleri kısıtlı.

utq35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
116
İsim
Utku Çetin
harbiden denemelik alınır mı 2.5k bütçe var kablosuz güzel mouse bulamıyorum kendime göre

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
harbiden denemelik alınır mı 2.5k bütçe var kablosuz güzel mouse bulamıyorum kendime göre
Araştır. Kronik sıkıntı vs yoksa alınır. Bu fiyata bilindik markalardan ürün pek fazla yok. Konuda bahsedilen diğer iki markayı kendim kullandım. M800 ultra ve Darmoshark M3 4k memnun olmadım şahsen. O zaman böyle bir şeye ihtiyacım olsa denerdim muhtemelen.

agno

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
234
İsim
burak
Araştır. Kronik sıkıntı vs yoksa alınır. Bu fiyata bilindik markalardan ürün pek fazla yok. Konuda bahsedilen diğer iki markayı kendim kullandım. M800 ultra ve Darmoshark M3 4k memnun olmadım şahsen. O zaman böyle bir şeye ihtiyacım olsa denerdim muhtemelen.
M3 4Kdan neden memnun değilsin ben de kullanıyorum herhangi bir sorun yaşamadığım gibi şarjından dolayı aşırı memnunum 1 hafta gidiyor şarjı

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
M3 4Kdan neden memnun değilsin ben de kullanıyorum herhangi bir sorun yaşamadığım gibi şarjından dolayı aşırı memnunum 1 hafta gidiyor şarjı
Gecikme var gibi normal dengi mouselara göre. Ben öyle hissettim yani.

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
olabilir hocam ben fps oynuyorum hiç hissetmedim gecikme. belki de size gelen ürün sorunlu
Bende fps oynuyorum 2 mouse arasında geçiş yaptığımda direk hissediyorum. Dediğin gibi bendekinde sorun olabilir ama m800 de aynıydı.

agno

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
234
İsim
burak
Bende fps oynuyorum 2 mouse arasında geçiş yaptığımda direk hissediyorum. Dediğin gibi bendekinde sorun olabilir ama m800 de aynıydı.
ben şöyle kıyaslayabiliyorum kablolu ve kablosuz kullanım olarak arada gecikme yok ama başka mouse ile kıyaslama şansım olmadı belki de dediğiniz gibi farklı bir kablosuz kullansam anlayabilirim

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
2 mousdada aynı şeyi yaşadıysan bence sende bi şeyde sorun var
3 mouse 2 sinde aynı şey diğeri normal.
Mesaj otomatik birleştirildi:

2 mousdada aynı şeyi yaşadıysan bence sende bi şeyde sorun var
Şöyle belirteyim. Biz bunları indirimliyken aldık 2 mouse aynı anda aldım ben birisi 1299 TL diğeri 999 TL falandı. Bunlardan sonra yakın zamanda Cobra Pro indirime girdi. Cobra proyuda aldım. 3 ünü aynı anda test etme imkanım olunca farkı hissettim. Cobra pro çok daha akıcı gibiydi. Diğerleri bir tık takılmalı geliyor gibi geldi.

stiga05fx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,107
İsim
Draq123
Delux m800 ultra kullandım bende sorun yoktu gayet sevdim sonra sahibinden 500tl kupon verdiğinde lamzu thorn aldım 1680tl tuttu razerın bi kaç kablosuz mousunuda kullandım en iyisi lamzu thorn click sesi ve rahatlığı çok iyi ama delux m800 ultrayıda sevdim arada bi onu kullanıyorum çok eksiklik hissetmiyorum ben deluxu nays ile 1550tl ye almıştım 1 ay önce bu fiyatlara felan düşüyorsa alınabilir bi mouse bunun bi aşşağısındaysa glorius güzel gözüküyor z1daha iyi ama 150tl felan fark var

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
983,861
Üyeler
155,640
Son üye
emircan22
Top Bottom