Neler Yeni

🔥İndirim Glorious Model O Pro 999 TL

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
Delux m800 ultra kullandım bende sorun yoktu gayet sevdim sonra sahibinden 500tl kupon verdiğinde lamzu thorn aldım 1680tl tuttu razerın bi kaç kablosuz mousunuda kullandım en iyisi lamzu thorn click sesi ve rahatlığı çok iyi ama delux m800 ultrayıda sevdim arada bi onu kullanıyorum çok eksiklik hissetmiyorum ben deluxu nays ile 1550tl ye almıştım 1 ay önce bu fiyatlara felan düşüyorsa alınabilir bi mouse bunun bi aşşağısındaysa gladius güzel gözüküyor z1daha iyi ama 200tl felan fark var
M800 ile Cobra pro neredeyse birebir aynı zaten. Küçük mouse seviyorum ama o gecikme veya takılma gibi olan şeyi fark etmeden öncesine kadardı işte :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bende olan ürünler sorunlu olsa hadi biri olur ikisi de aynı şeyi yapınca direk söktüm koydum zaten kenara. Bu arada kabloluyken o sorun yoktu.

stiga05fx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,150
İsim
Draq123
3 mouse 2 sinde aynı şey diğeri normal.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şöyle belirteyim. Biz bunları indirimliyken aldık 2 mouse aynı anda aldım ben birisi 1299 TL diğeri 999 TL falandı. Bunlardan sonra yakın zamanda Cobra Pro indirime girdi. Cobra proyuda aldım. 3 ünü aynı anda test etme imkanım olunca farkı hissettim. Cobra pro çok daha akıcı gibiydi. Diğerleri bir tık takılmalı geliyor gibi geldi.
Valla garip mouslarda sorun olabilir ama bendeki delux 4khz alıcısı ile yağ gibi kayıyor

Bu arada sence 4k ile 1k arasında fark varmı ?

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
Valla garip mouslarda sorun olabilir ama bendeki delux 4khz alıcısı ile yağ gibi kayıyor

Bu arada sence 4k ile 1k arasında fark varmı ?
4k değilde 8k mouse fark ediyor 1k ile. 4k nın farkı çok hissedilmiyor çok az fark var olsa da olur olmasa da.

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,234
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
DA da ürün satmıyor. Belki anında oda 500 TL indirip fiyatı güncelleyecekti veya alan kişilere 500 TL iade edecekti. Öyle baktığın zaman iki tarafında yapabilecekleri kısıtlı.
Aksiyon almamak bence en iyi seçenek ama gerek yok sonuçta kazanan biz oluruz

Top Bottom