Neler Yeni

God Of War adlı rezil oyunun kötü olması

alovra

80+ Bronze
God of war ı aldıgım ilk günden iade ettim . hayatımda gördügüm grafikleri en kötü oyundu. boşa verilen bir para ve oyunun mantıgı sıfır olan bir altyapılı saçma bir oyun. KİMSEYE ÖNERMİYORUM.
patatez grafik modu kullandın yada film grenini kökledin o oyunun grafikleri çok iyi

KasapBey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
742
İsim
Kasap Bey
İlgilendiği Kategoriler
Grafik tasarım.
God of war oynadığım en iyi oyundu. Neden böyle oldu sizde. Grafikleri en düşüğe almışsanız kötü gelmiş olabilir.

Light

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
302
İsim
Arda Yıldırım
God of war oynadığım en iyi oyundu. Neden böyle oldu sizde. Grafikleri en düşüğe almışsanız kötü gelmiş olabilir.
Grafikleri en düşüğe alıp oyunun grafikleri çok kötü diye eleştirmesi muhteşem bir çelişki olur umarım öyle değildir.

Judgment Cut

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Ya da troll olabilir. Canı sıkıldıkça çok sevilen oyunlar hakkında böyle konular açmak gibi bir misyon edinmiş. RDR 2'den sonra sıra GOW'a gelmiş.

Kratos2008

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
965
İsim
Ömer
Instagram
aydomer39
Steam
1316142768
God of war ı aldıgım ilk günden iade ettim . hayatımda gördügüm grafikleri en kötü oyundu. boşa verilen bir para ve oyunun mantıgı sıfır olan bir altyapılı saçma bir oyun. KİMSEYE ÖNERMİYORUM.

johan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,223
İsim
ismail
Puzzle çözmek istesem gazete alırım. Grafikleri iyi ara sahneleri iyi ama geri kalan yerleri berbat oyun ortalamanın altında bence de.
Buna katılıyorum.Oyunu bitirmedim sırf bu sebepten.Zırt bırt çıkan puzzle ve sürekli aynı şeyi tekrar etmem inanılmaz daraltmıştı.Ara sahnelerin kalitesi dışında oyunun elle tutulur tek yanı geçmişten gelen namı...

The Semih

80+ Silver
Grafikleri yılına göre çok iyi bir oyundu, oyunun çok çizgisel olması ve hikayesinin fazla abartılması konusunda eleştirildi zaten, Kisisel düşüncem RDR 2 ye büyük haksızlık yapıldı 2018 de, 2024 teyiz ve God of war devri kapandı ama hala RDR 2 konusuluyor.

Aykut D.

80+ Gold
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,241
Üyeler
141,265
Son üye
Byron Parks
Top Bottom