Neler Yeni

God Of War adlı rezil oyunun kötü olması

Light

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
321
İsim
Arda Yıldırım
Gow'un optimizasyonu kötü bu arada.Yer yer fps çok dalgalanıyor ortası yok. Bir ps oyunu için güzel pc portu diyebiliriz sadece.
Evet ya sorunu bir çözememiştim. Benim hatam değilse rx 6700xt olmasına rağmen oyun drop yiyordu.

prmdmnn

80+ Bronze
Sana göre rezil olabilir ama başarılı bir yapım. Eğer PS5'im olsaydı alırdım belki de. Biraz troll kokusu aldım sanki. 😊

JSezar

80+ Silver
Gencler cidden oyun zevkiniz varsa bu god of war ı oynamazsınız grafikler ve oyun mantıgı cok kötü tasarlanmıs ben puan bile veremiyorum o kadar kötğ
Hocam sizin sistem ne?gowun grafikleri iyi

KasapBey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
810
İsim
Kasap Bey
İlgilendiği Kategoriler
Grafik tasarım.
Gow'un optimizasyonu kötü bu arada.Yer yer fps çok dalgalanıyor ortası yok. Bir ps oyunu için güzel pc portu diyebiliriz sadece.
Bence pc için ideal. Orjnial ayarlarda oynadım 80 90 rfps rahat alıyordum dalgalanma olmuyordu.

TP Jougan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
147
İsim
Emirhan Savaş
God of war ı aldıgım ilk günden iade ettim . hayatımda gördügüm grafikleri en kötü oyundu. boşa verilen bir para ve oyunun mantıgı sıfır olan bir altyapılı saçma bir oyun. KİMSEYE ÖNERMİYORUM.
bos yapmısın kardeşim en iyi grafikli oyunlardan biri pc kaldırmıyosa oyunu kötüleme

JSezar

80+ Silver
Senin konudan çok farkı yok
ben rdr 2 ye kötü bir şey yazmış mıyım? konudaki mesajlarıma bakabilirsin.

rdr 2 çok iyi/kötü diye fanboylukta yapmıyorum. rdr2 'nin oyun dünyasında yaptığı çok iyi işler var fakat kötü olduğu tarafları da var. ben sadece beğenmediğim şeyi yazdım.

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,972
İsim
Oğuz
ben rdr 2 ye kötü bir şey yazmış mıyım? konudaki mesajlarıma bakabilirsin.

rdr 2 çok iyi/kötü diye fanboylukta yapmıyorum. rdr2 'nin oyun dünyasında yaptığı çok iyi işler var fakat kötü olduğu tarafları da var. ben sadece beğenmediğim şeyi yazdım.
Kötü yanları her oyunun vardır ve söyleyebilirsin ama bug videosu koyup alın herkesin övdüğü RDR2 dersen bu konudaki gibi nefret oluyor. He sevmeyen GOW'u da sevmeyebilir kişisel tercih.

JSezar

80+ Silver
Kötü yanları her oyunun vardır ve söyleyebilirsin ama bug videosu koyup alın herkesin övdüğü RDR2 dersen bu konudaki gibi nefret oluyor. He sevmeyen GOW'u da sevmeyebilir kişisel tercih.
nefret falan yok.herkes fikrini özgürce paylaştı.

umutbeedir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
216
İsim
Umut BEDİR
İlgilendiği Kategoriler
Tasarım ve Oyun
Instagram
chox.ia
Steam
https://steamcommunity.com/id/untiliwin/
Discord
umt.bdr
God of war ı aldıgım ilk günden iade ettim . hayatımda gördügüm grafikleri en kötü oyundu. boşa verilen bir para ve oyunun mantıgı sıfır olan bir altyapılı saçma bir oyun. KİMSEYE ÖNERMİYORUM.
Güzel troll hesap

ege001

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,822
İsim
ege erdem demirelli
Olm size parami veriyorlar gidin insanlari sinirlendirin diye. Biriniz rdr2 cop/trash der oburu god of war rezil der. Derdiniz ne la sizin
Mesaj otomatik birleştirildi:

Güzel troll hesap
sayiyla weriyolar
Mesaj otomatik birleştirildi:

patatez grafik modu kullandın yada film grenini kökledin o oyunun grafikleri çok iyi
trendyoldaki oyun canavarlari ile oynamaya calismis o yuzden. i7 1.nesil+gt730

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Last of us da gereksiz abartılıyor mesela ben 360P Lowda oynuyorum leş gibi grafikleri var. Division gibi şaheser yapımlar varken Gow, RDR, Tlou gibi saçma oyunlar oynamayın.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
949,169
Üyeler
149,502
Son üye
yalavo77
Top Bottom