Neler Yeni

Gönül yarası TAKTİK VERİN

yigit121

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
yiğit kadir aliusta
Eskiden en iyi karşı cins arkadaşım olan kız yanyana otururken yaptığım hoşuna gitmeyen davranışlarım yüzünden benden soğudu (2 yıl önce)
sonraki yıl ben bu kıza tutuldum ve benden daha da nefret etti(1 yıl önce)
aynı yıl bu konular bittikten sonra yan yana yine oturduk ve ben onun suyuna giderek aramızı bir patrça olsun düzelltim ama o yine benden nefret ettiğini syledi ama inandırıcı değildi.yerlerimiz ayrılınca ben mentali bozdum aramız yine bozuldu(1 yıl önce)
bu yıl başladığında kankamla yan yana oturtuldu arkadaşım ona takıldı benle ilgili bana kötü şeyler söyledi(inş ölür fln) AMA BEN BU KIZI UNUTAMIYORUM(bu yıl)
kız animeci bende başladım ilk kez onun için animelere (demon slayer,20.bölümdeyim)kızın dcsini alsam ya da yanyana otursak problemi çözerim.

TAKTİK VERİN LÜTFEN AGA FENERLİLER BU KADAR DERTLİ DEĞİL
(FENER BU YIL ÇOK İYİ YANLIŞ ANLAMAYIN)

stereohearts

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,862
İsim
Enes
Instagram
@stereocrypex
Steam
✪SoloTürk
Twitter
rulerkoala
Discord
stereohearts#1401
yaş kaç

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,646
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,646
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
boşver ver sen sövmesinler diye yazdım
Dostum derdini çok iyi anlıyorum. Bir kız için anime izlemek dünyanın en büyük işkencesi biliyorum. Buradan bile ne kadar sevdiğin belli. Ancak biraz zaman tanı, ilgilenmemeye çalış. Demek ki istemiyor. İleride büyüdüğünüzde daha da olgunlaştığınızda belki yeniden konuşmaya başlarsınız. Ya da o zamana kadar çoktan başka birileri gelir.

• Beğen
Reaksiyonlar: Luke

yigit121

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
yiğit kadir aliusta
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dostum derdini çok iyi anlıyorum. Bir kız için anime izlemek dünyanın en büyük işkencesi biliyorum. Buradan bile ne kadar sevdiğin belli. Ancak biraz zaman tanı, ilgilenmemeye çalış. Demek ki istemiyor. İleride büyüdüğünüzde daha da olgunlaştığınızda belki yeniden konuşmaya başlarsınız.
2 yıl yetmedi mi hanımefendiye

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,646
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
2 yıl yetmedi mi hanımefendiye
Dostum 13 yaşındasınız, iki yıl önce 11 idi bir şey değişmemiş. Mesela 16'dan 18'e olsa bir şeyler olur tam lise dönemi falan ama daha önünüzde çok yıl var be kardesim.

• Beğen
Reaksiyonlar: Luke

yigit121

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
yiğit kadir aliusta
Dostum 13 yaşındasınız, iki yıl önce 11 idi bir şey değişmemiş. Mesela 16'dan 18'e olsa bir şeyler olur tam lise dönemi falan ama daha önünüzde çok yıl var be kardesim.
çok yoruldum bu kızı düşünmeden günlerim geçmiyor bu kız anime diyenle konuşmaya başlıyor bi keresinde yan yanayken animeyle ilgili bisi dedim benle konusmaya basladi şimdi ciddi cidi izliyom yanyana otursak veya dcsini alsam kız benim

Kara*

80+ Silver
Kız seni fake veya real sevmese bile bezdirmişsin daha ne darlıyon kızı. Anime izleyen başka kız bul ne uğraşıyorsun ne gönül yarası bu yaşta.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
912,900
Üyeler
141,645
Son üye
awgwgag
Top Bottom