Neler Yeni

GTA 5’i Nasıl Ücretsiz İndirebilirim ?

OxyVee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
128
İsim
Talha
Bende ilk defa duydum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam parası olupta crack kullananın .................

Ama parası yok diyede bir eğlence amaçlı şey için kul hakkı yemeye gerek yok.
Evet sizde haklısınız ama parası olmayan adam eğlenmesin mi abi birazda o açıdan bakmak lazım

İsmail Aslan

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,746
İsim
İsmail aslan
İlgilendiği Kategoriler
Monitör , ekran kartı
Steam
irexaTR
Reddit
İsmailAslanx
Evet sizde haklısınız ama parası olmayan adam eğlenmesin mi abi birazda o açıdan bakmak lazım
Hocam şimdi siz eğlence amaçlı bir oyuncak istiyorsunuz diyelim değil mi fakat paranız yetmedi diyelim sen bunu çalışıp emek vererekmi alırsın yoksa direk o dükkanı soyup beleş alarak mı ? Neden crack kullansinki ? Harçlığını biriktirebilir , çalışabilir vb. Oyun almak için.

kadiks

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,222
İsim
Kadir Bey
Onlara göre parası olmayan insan zaten parasızlık sıkıntısı çekerken oyunda oynamasın eğlenmesin derdindeler.
Kendisi para verdiği için yediremiyorlar.

goshawk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
Çağrı Ö
ücretli şeylerle eğlenmesin. ya da indirim vb beklesin. lüks tüketim sınıfına giriyor çünkü bunlar. bu kafayla gidersek hiç kimse oyun almasın, kimse de oyun üretmesin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Onlara göre parası olmayan insan zaten parasızlık sıkıntısı çekerken oyunda oynamasın eğlenmesin derdindeler.
aynen yediremiyorum. çünkü ben bekliyorum başkası crackle indirip o an oynuyor. aynen yediremiyorum. umarım emeğini çalarlar da o zaman anlarsın derdimizi.

kadiks

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,222
İsim
Kadir Bey
aynen yediremiyorum. çünkü ben bekliyorum başkası crackle indirip o an oynuyor. aynen yediremiyorum. umarım emeğini çalarlar da o zaman anlarsın derdimizi.
P-pki.

goshawk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
Çağrı Ö

kadiks

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,222
İsim
Kadir Bey
ciddi diyorum umarım emeğin karşılıksız olarak çalınır. diğer türlü anlayabileceğini sanmıyorum.

çünkü bu tehlikeli bir düşünce yapısı yani. sabır diliyorum.
Dostum ver parasını alayım oynayayım o zaman?

goshawk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
Çağrı Ö
Dostum ver parasını alayım oynayayım o zaman?
çalış-biriktir-kazan. ben neden sana bağışlayayım? her korsan indirene mi bağışlayayım? en kısa sürede bu düşünce yapısından çıkmanı dilerim sana. her cümlenle daha da üzüldüm. umarım emeğini ve vaktini çalarlar. başarılar.

kadiks

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,222
İsim
Kadir Bey
çalış-biriktir-kazan. ben neden sana bağışlayayım? her korsan indirene mi bağışlayayım? en kısa sürede bu düşünce yapısından çıkmanı dilerim sana. her cümlenle daha da üzüldüm. umarım emeğini ve vaktini çalarlar. başarılar.
:D
O zaman insanların kişisel hamlelerine karışma.
Crack mi indirmiş?
SANA NE?
Para mı vermiş?
SANA NE?

goshawk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
Çağrı Ö
:D
O zaman insanların kişisel hamlelerine karışma.
Crack mi indirmiş?
SANA NE?
Para mı vermiş?
SANA NE?
yazık. tek diyeceğim umarım sana da aynısını yaparlar. o zaman da "çaldık da sana ne? sanki battın mı?" derler. ayrıca kişisel hamle dediğin olay yasadışı bir hareket. ayrıca burası da bir forum. fikrimi belirtmemin serbest olduğunu biliyorum. ama senin kullandığın dilden pek emin değilim. bir de caps lock kaparsan iyi olur.;)

kadiks

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,222
İsim
Kadir Bey
yazık. tek diyeceğim umarım sana da aynısını yaparlar. o zaman da "çaldık da sana ne? sanki battın mı?" derler. ayrıca kişisel hamle dediğin olay yasadışı bir hareket. ayrıca burası da bir forum. fikrimi belirtmemin serbest olduğunu biliyorum. ama senin kullandığın dilden pek emin değilim. bir de caps lock kaparsan iyi olur.
Gerçekten mi? :D
Dostum sen kenarda bunları yazarken çıldırırken ben gülüyorum. Merak etme. Ek olarak caps lock kullandığım yerlerde ne demek istediğimi oldukça iyi anlatmışım ki sana bayağı batmış :)
Bu da benim fikrimdi sen niye karıştın o zaman? Ben serbest değil miyim fikir belirtmekte :D

Jaja50

80+ Silver
Uygunsuz dil
Aynı şey değil. Hatta alakası bile yok
Yok ya anlamıyorlar, el ile çalınabilir bir şeyi korsanla karşılaştırıyorlar. İsteyen istediğini indirir la. Benim steam hesabımda 13 tane oyun var, ben onları da korsan indirebilirdim, niye indirmedim? ÇÜNKÜ O ZAMAN PARAM VARDI VE SATIN ALDIM. Paramın olmadığı zamanlarda da oyun oynamak istiyorum ve bu yüzden illegal yollar ile ediniyorum. İstiyosan hakkını helal etme ismailciğim çok da umrumda, tüküreyim senin hakkına.

Top Bottom