Neler Yeni

GTA 6 mı geliyor? Son Dakika Haberi!

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
bence beklemek oyunun kötü olmasından iyidir. inşallah aceleye geldiği ve rockstarın şirket politikası değiştiği için oyun kötü olmaz. hayran olduğum seriye küsmek istemiyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Reis Hissetmiş
Adamlar hiçbir GTA oyununu kötü yapmadı. Yönetim değişmediği sürece oyun her zaman iyi olacaktır.

Lockheed

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Beyler haber yalan. Şimdi dank etti. Adam 10 yıldır geliştirildiğini iddia etmiş. GTA 5 çıkalı daha 9 yıl olacak. GTA 5 çıkmadan önce mi GTA 6'ya başladılar. Bu çok saçma olurdu.
Yapılan bir şey. RE 2 Remake çıkmadan önce RE 3 Remake geliştirilmeye başlandı. Hikaye, geliştirme sürecinin başlarından beri belli olduğu için muhtemel.

Respiky

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,562
İsim
Mertcan Uysal
nice arabic 1 nisan joke

bariskarali

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,887
İsim
Barış Karalı
2013 te çıkardıkları gta 5 gibi bir yapıtın mekanikleri falan o kadar iyiydi ki. Günümüz motorlarında çok çok çok güzel iş çıkartacağına eminim Rockstarın. Bunu zaten RDR2 de gösterdi. GTA6 yı dört gözle bekliyorum..

Lockheed

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Günümüz motorlarında çok çok çok güzel iş çıkartacağına eminim Rockstarın.
Rockstar hala aynı motoru kullanıyor, RAGE'i. Şu ana kadar yaptığı oyunlarda grafik değişiminin sebebi motoru değil.
2013 te çıkardıkları gta 5 gibi bir yapıtın mekanikleri falan o kadar iyiydi ki.
Fizik olarak GTA 4'den daha gerideydi.

Yeni patentini aldıkları yapay zeka türü büyük değişikliği yapacak.

Atyxah

80+ Silver
Ben Rockstarın yerinde olsam GTA 6'yı falan getirmezdim. Hala GTA5 oynanıyor ve yayınları da çok izleniyor. Gidip de bir daha para harcayıp GTA6 falan çıkarmazdım. Şayet GTA5'in oyuncu sayısı falan iyice düşerse anca öyle piyasaya sürerdim
Öyle yapıcaklar zaten gta 5 te yaptıkları gibi

bariskarali

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,887
İsim
Barış Karalı
Rockstar hala aynı motoru kullanıyor, RAGE'i. Şu ana kadar yaptığı oyunlarda grafik değişiminin sebebi motoru değil.

Fizik olarak GTA 4'den daha gerideydi.

Yeni patentini aldıkları yapay zeka türü büyük değişikliği yapacak.
Gta 4 ü de oynadım gta 5 ide. Üstüne koydukları çok aşikar tartışmam bile. RDR2 gibi bir oyunuda gördükten sonra GTA serisinin de Main serisi olduğunu düşünürsek baya iyi bir iş gelecek.

İsmail Aslan

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,746
İsim
İsmail aslan
İlgilendiği Kategoriler
Monitör , ekran kartı
Steam
irexaTR
Reddit
İsmailAslanx
Yıllardır beklediğim oyun. Gta 6 en büyük hayallerimden birisi

Atyxah

80+ Silver

Lockheed

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Ps4'e çıkmayaxak zaten
O konsolun gücü yetmez gta 6'ya
Daha cyberpunk bile stabil çalışmıyor ki
Konsolda kilit iş optimizasyon, Cyberpunk sorunlu bir oyun. Series X'de bile tam anlamıyla 60 FPS'i yakalaymıyor.
Rockstar optimizasyonu iyileştirmek için PC'ye 1 sene geç çıkarıyor, 115 milyon PS4 oyuncusunu geride bırakamazlar.

Gta 4 ü de oynadım gta 5 ide. Üstüne koydukları çok aşikar tartışmam bile. RDR2 gibi bir oyunuda gördükten sonra GTA serisinin de Main serisi olduğunu düşünürsek baya iyi bir iş gelecek.
Fiziklerden bahsediyorum, bu görüşle alakalı değil. Hala motor kısmına cevabınızı göremedim.

Atyxah

80+ Silver

bariskarali

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,887
İsim
Barış Karalı
Konsolda kilit iş optimizasyon, Cyberpunk sorunlu bir oyun. Series X'de bile tam anlamıyla 60 FPS'i yakalaymıyor.
Rockstar optimizasyonu iyileştirmek için PC'ye 1 sene geç çıkarıyor, 115 milyon PS4 oyuncusunu geride bırakamazlar.

Fiziklerden bahsediyorum, bu görüşle alakalı değil. Hala motor kısmına cevabınızı göremedim.
Fizikten kastın ne? Yürüme falan mı? Sana şunu söylüyorum sadece. Gta4 e gir. Adamı kaldırıma yaklaştır veya bir merdiven tırmandır sonra da gta5 e gir ve adamı kaldırıma yaklaştır sonrada bi merdiven indir çıkart. Arada ki farklı burda göreceksin. Mekanik sadece araba sürmek kapı açmak vs değil. Rockstar her oyununda üstüne koyan bir firma.

Top Bottom