Neler Yeni

GTA 6 mı geliyor? Son Dakika Haberi!

Lockheed

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Fizikten kastın ne? Yürüme falan mı? Sana şunu söylüyorum sadece. Gta4 e gir. Adamı kaldırıma yaklaştır veya bir merdiven tırmandır sonra da gta5 e gir ve adamı kaldırıma yaklaştır sonrada bi merdiven indir çıkart. Arada ki farklı burda göreceksin. Mekanik sadece araba sürmek kapı açmak vs değil. Rockstar her oyununda üstüne koyan bir firma.
Üstüne koymuyor demiyorum, GTA 5 daha iyi bir oyun. İnternetten fizik derken ne kast ettiğimi bulabilirsin.

Motor kısmına hala cevabını göremedim...

asawer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
turan
Sonunda be.
Evet, geleceğine dair bilgiler var.
Biraz erken oldu sanki. 🤔
erken derken gta 5 üzerinden kaç yıll geçti hem böyle büyük şirket sadece rdr2 üzerine mi çalışır bir yandan muhakak gta 6 ile bir üzerine çalışıyordur ki fizik motoru rdr2 den de aşağı olmaz 2022 de veyada 2023 te satışa sunarlar gibi ama en azından tanıtım videosunu bile görnek efsane olmaz mı :D

bariskarali

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,887
İsim
Barış Karalı
Üstüne koymuyor demiyorum, GTA 5 daha iyi bir oyun. İnternetten fizik derken ne kast ettiğimi bulabilirsin.

Motor kısmına hala cevabını göremedim...
Neyin cevabını arıyorsn kardeşim? Motor dediğin şey bir makine oyunu yazıp ordan çıkıyor gibi bişey değil. GTA4 te RAGE ile yapıldı RDR2 de RAGE ile yapıldı Motorla iş bitmez. Ozaman Senin şeyine göre aynı motor diyorsun Ozaman GTA4 le RDR2 nin aynı mekaniklerde olması lazım çünkü aynı motor.

Apu Mühendisi

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,088
İsim
Lydranx
Konsolda kilit iş optimizasyon, Cyberpunk sorunlu bir oyun. Series X'de bile tam anlamıyla 60 FPS'i yakalaymıyor.
Rockstar optimizasyonu iyileştirmek için PC'ye 1 sene geç çıkarıyor, 115 milyon PS4 oyuncusunu geride bırakamazlar.

Fiziklerden bahsediyorum, bu görüşle alakalı değil. Hala motor kısmına cevabınızı göremedim.
Ps4'ün gücü'nün yetmeyeceğini düşünüyorum
Eğer ps4'e çıkarsa çok downgrade yer

Lockheed

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Neyin cevabını arıyorsn kardeşim? Motor dediğin şey bir makine oyunu yazıp ordan çıkıyor gibi bişey değil. GTA4 te RAGE ile yapıldı RDR2 de RAGE ile yapıldı Motorla iş bitmez. Ozaman Senin şeyine göre aynı motor diyorsun Ozaman GTA4 le RDR2 nin aynı mekaniklerde olması lazım çünkü aynı motor.
Ben senin ilk mesajından bahsediyorum. "Yeni motorlarla kim bilir nasıl olur?" motor hala aynı.

Az okuyup gel, fiziklerin motorla alakalı olduğunu mu sanıyorsun cidden?
RDR 2, GTA 4'e göre çok gelişmiş bir oyun. Bunun motorla alakası yok ama sen günümüz motorlarıyla kim bilir nasıl olur dedin. Kendinle çelişiyorsun.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ps4'ün gücü'nün yetmeyeceğini düşünüyorum
Eğer ps4'e çıkarsa çok downgrade yer
PS3'de de oldu. PS3'de downgrade edilmiş sürümü vardı.

bariskarali

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,887
İsim
Barış Karalı
Ben senin ilk mesajından bahsediyorum. "Yeni motorlarla kim bilir nasıl olur?" motor hala aynı.

RDR 2, GTA 4'e göre çok gelişmiş bir oyun. Bunun motorla alakası yok ama sen günümüz motorlarıyla kim bilir nasıl olur dedin. Kendinle çelişiyorsun.

Kelime seçmene gerek yok kardeşim. Benim orda kasttettiğim günümüzün gelişmiş haliyle demek istiyorum. Ama sen kelime seçip aynı motor diyorsun. Örnek verecek olursak Toyota corolla Bir modeldir. 2000 modelde Corolla dır. 2021 model de corolladır. Ama birisi daha eski birisi daha teknolojik ve yenidir. Aynı şey. Aynı motor ama gelişmiş hali demek istiyorum. Laf cambazlığı yapmana gerek yok. Anladık aynı motor.

Apu Mühendisi

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,088
İsim
Lydranx

Yine de arada uçurum yoktu
Eğer ps4'e çıkarsa
Ps4 ve ps5'in arasındaki donanım farkı dağlar kadar.
Ps5 ile arasında çok grafik farkı olmaması gerekiyor

mrramen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
80
İsim
Atahn Küçükçayır
Ben hala çıkacağına inanmadım. Eğer çıkarsa da umarım 1660s'im kaldırır.

Apu Mühendisi

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,088
İsim
Lydranx

Orda arkadaş geliştirilmiş motoru kastetmiş
Yani motorun ilk hali ile şimdiki hali arasındaki farkı söylemeye çalışmış da yanlış anlaşılmış

Lockheed

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Kelime seçmene gerek yok kardeşim. Benim orda kasttettiğim günümüzün gelişmiş haliyle demek istiyorum. Ama sen kelime seçip aynı motor diyorsun. Örnek verecek olursak Toyota corolla Bir modeldir. 2000 modelde Corolla dır. 2021 model de corolladır. Ama birisi daha eski birisi daha teknolojik ve yenidir. Aynı şey. Aynı motor ama gelişmiş hali demek istiyorum. Laf cambazlığı yapmana gerek yok. Anladık aynı motor.
Kelimenin arkasında duramayacaksan söyleme. Ayrıca senin kardeşin değilim.
Yine de arada uçurum yoktu
Eğer ps4'e çıkarsa
Ps4 ve ps5'in arasındaki donanım farkı dağlar kadar.
Ps5 ile arasında çok grafik farkı olmaması gerekiyor
PS3 gameplayine baktığını umuyorum.

Ayrıca fark aynı. PS4'da 1.18 Teraflops varken PS3'de 0.2 küsür teraflops var.
PS5'de 10 teraflops varken PS'de 1.18 var.
Gayet benzer orantıda güç farkları.

bariskarali

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,887
İsim
Barış Karalı
Kelimenin arkasında duramayacaksan söyleme. Ayrıca senin kardeşin değilim.

PS3 gameplayine baktığını umuyorum.

Ayrıca fark aynı. PS4'da 1.18 Teraflops varken PS3'de 200 küsür teraflops var.
PS5'de 10 teraflops varken PS'de 1.18 var.
Gayet benzer orantıda güç farkları.
tamam tüm kelimelerini seçerek konuşan ve arkasında duran insan. Devam et. Engellendin senle uğraşacak kadar iştahım da yok zamanımda. Başkalarıyla uğraş.

Mojo jojo

80+ Silver
Dostlar tüm sayfalardan GTA 6'nın çıkış yapması ile ilgili haberler geliyor. Bir kullanıcının GTA 6 oyunun hazır olduğu ve duyurulacağını söylemiş. Sizin düşünceleriniz nelerdir?
Kaynak:
Alıntıyı görüntüle
Erken değil mi ? Rdr 2 8 yılda mı ne yapıldı. Gta 6 bu kadar hızlı yapılmaz. (5 yılda olabilir)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,950
Üyeler
156,868
Son üye
AnonimKişilik
Top Bottom