Neler Yeni

Günde kaç saat bilgisayar başındasınız?

MSI aşığıyimm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,069
İsim
Ali Batmaz
haftasonu 10 haftaici 5-6

Bulkyapanobez

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,032
İsim
Yusuf Aras
İlgilendiği Kategoriler
Spor
2-3 günde 1 Max 2 saat hoi 4 atıyorum. Spordan ve yemekten vakit kalmıyor ki

Krom

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,293
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Dizüstü Bilgisayar, Oyun Bilgisayarı, Tasarım, Youtube, Discord Sunucuları, Discord Botları (Kısaca Discord Kategorisi)
Instagram
kromyt / seninpanelincomtr
Steam
KROM
Discord
chromebey0
Hafta içi: 17-22:00
Hafta sonu: 14-24:00

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,155
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Fazla saat PC başında durmak ciddi sağlık sorunlarına yol açabilir sanal değilde gerçek dünya da daha çok vakit geçirin spor yapın bende PC vardı sattım artık yok almıyorum hayatımda zevk açısından PC varken ve PC yokken arasında değişiklik olmadı ama sağlık açısından bana büyük katkı yaptı PC nin olmaması gerçi varken de çok durmuyordum başında haftasonu sadece 2-3 saat takılıyordum size tavsiyem kendinizi metal yığınına bağlamayın vakit geçirmek istiyorum diyorsanız günde 2-3 saatten fazla kalmayın

Hasan344

80+ Gold
5-6 saat falandir.

MYSTIC

80+ Silver
En az 8 saat.Toplamak istediğim parçaların hepsinin fiyatlarına tekrardan bakıyorum,forumda takılıyorum,oyun oynuyorum,instada geziniyorum,video izliyorum.Bazen dizi de izliyorum.Cogu gün bunları yapmaya yetmiyor bile.
Mesaj otomatik birleştirildi:

En az 8 saat.Toplamak istediğim parçaların hepsinin fiyatlarına tekrardan bakıyorum,forumda takılıyorum,oyun oynuyorum,instada geziniyorum,video izliyorum.Bazen dizi de izliyorum.Cogu gün bunları yapmaya yetmiyor bile.
Ve zayıfım

Top Bottom