Neler Yeni

Habire Yahşi Anadolu Lisesi nasıldır?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
Hasan

mmx1

80+
verğiaspfkoplasföfsaplşs verdiğim örnekler %3lükten cıkan veya %7likten çıkan ortalama birincilerin sıralama durumu
Mesaj otomatik birleştirildi:

AİKLFSLŞASKLŞKALŞSF REİS BİZE CEVAP VEREMİYORLAR BİR TIK
Bak kardeşim yine konu uçtu başına gelelim Lgs de 49 ortalama üstü adam 7 ye girmiş iyi demedim ortalama üstü dedim şunu yazsaydın her şey bitecekti
Ortalama üstü olabilir ama bence kötü bir okul
Bence kısmı için adamın ideali belki 1k belki 80k sen en iyi yapan 5k diye sevmiyorsun o 50k diye canını atıyordur bilemezsin
Ben kendi fikirlerim başkalarının tercihlerini etkilemesin diye başta böyle bir cevap yazdım

Araba

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,031
İsim
araba
fokjaopjkfösalösföaslkmö de bağlaç orda ve gizli anlam var :D

dil bilgisi olimpiyatlarında türkiye 3. sü olan birine dil bilgisi dersi vermeye çalışman ğalskfşlasfsa
De bağlacı özneleri ve nesneleri birbirine bağlamak için de kullanılır. ... Bağlaç olan ''de''yi anlamak için cümleden ''de'' çıkarılır. Cümlenin anlamı bozulursa de, bağlaç değil ismin hal ekidir.

Dil bilgisi olimpiyatlarında türkiye 3.sünü bırak seni almazlar bile

fokjaopjkfösalösföaslkmö de bağlaç orda ve gizli anlam var :D

dil bilgisi olimpiyatlarında türkiye 3. sü olan birine dil bilgisi dersi vermeye çalışman ğalskfşlasfsa

Dil bilgisinde Türkiye 3.sü olan saboteur abim -de nasıl yazılır bilmiyor

Patlarsın burada at şimdi kızgını 😂

Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
Hasan
De bağlacı özneleri ve nesneleri birbirine bağlamak için de kullanılır. ... Bağlaç olan ''de''yi anlamak için cümleden ''de'' çıkarılır. Cümlenin anlamı bozulursa de, bağlaç değil ismin hal ekidir.

Dil bilgisi olimpiyatlarında türkiye 3.sünü bırak seni almazlar bile
hocam şlafjsplkıjasföolasöfşa daha anlamadın herhalde gizli anlam var orda gözlerinde derken de bağlaç orda artı olarak cümlen devrik kurallı cümlelerde bakılır ona :D

mmx1

80+
hocam şlafjsplkıjasföolasöfşa daha anlamadın herhalde gizli anlam var orda gözlerinde derken de bağlaç orda artı olarak cümlen devrik kurallı cümlelerde bakılır ona :D
Türkçe konusuyla alakam yok ama "şlafjsplkıjasföolasöfşa" kullanmazsanız sevinirim

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
987,906
Üyeler
156,243
Son üye
pirumar
Top Bottom