Neler Yeni

Hangi bankaları, neden tercih edersiniz?

Tercih Ettiğiniz Bankalar

• Akbank

Oylar: 26 18.7%
  • Türkiye İş Bankası

Oylar: 31 22.3%
  • Vakıfbank

Oylar: 10 7.2%
  • Ziraat Bankası

Oylar: 30 21.6%
  • Garanti BBVA

Oylar: 25 18.0%
  • YapıKredi

Oylar: 31 22.3%
  • DenizBank

Oylar: 3 2.2%
  • QNB Finansbank

Oylar: 21 15.1%
  • ING Bank

Oylar: 0 0.0%
  • Halkbank

Oylar: 7 5.0%
  • Odeabank

• Vakıf Katılım

• Albaraka

• Ziraat Katılım

Oylar: 2 1.4%
  • Kuveyttürk

Oylar: 7 5.0%
  • TEB

• Türkiye Ekonomi Bankası (TEB)

Oylar: 1 0.7%

• Oy kullanan toplam üye
    139
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
TunaErsoy
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Yardım-Konu Dışı
Discord
turgut#1980
Hocam eko kredi kartında çoğu özellik yok örneğin + taksit kampanyaları gibi gibi çogu kampanya eko kartta yok aidatli bir kredi kartı almak durumundasiz bu tüm bankalarda böyle bu arada sadece yapıkredide değil
Evet biliyorum, Resmen bir kart aidatı 400₺ , 800₺ neden vereyim 2 karta?

Hemde kampanyaların geneli bana uygunda çıkmıyor..

En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
114
İsim
Utku EREN
İşbankası ,tamamen aileden kalma alışkanlık şimdiye kadar memnuniyetsiz bi durum yaşamadım.
Yapıkredi ,maaş kartım olduğu için.

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,649
İsim
ArtiAnius
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji Haberleri
Evet biliyorum, Resmen bir kart aidatı 400₺ , 800₺ neden vereyim 2 karta?

Hemde kampanyaların geneli bana uygunda çıkmıyor..
dostum şöyle bir durum var bir bankada ortalama 250k paran varsa miles & smiles a müşteri temsilcisi ile kart aidatı olan kartlara bu paranın bankada kalması durumuyla ilgili bir şeyde işte 1-2 ay falan banka kart aidatını kaldırıyor

raFixed

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
345
İsim
Buğra Boyacı
yapı kredi ziraat akbank da kullandım hiçbiri enparanın çeyreği etmez

Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
TunaErsoy
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Yardım-Konu Dışı
Discord
turgut#1980
dostum şöyle bir durum var bir bankada ortalama 250k paran varsa miles & smiles a müşteri temsilcisi ile kart aidatı olan kartlara bu paranın bankada kalması durumuyla ilgili bir şeyde işte 1-2 ay falan banka kart aidatını kaldırıyor
Dostum,

1-Miles & Smiles Kart bir uçuş kartı. Garanti ile anlaşmalı diye biliyorum.
2- 250 Bin lira'yı bulana kadar ömür geçmez mi?
3- Koskocaman 250 bin lira bankada kalmasına rağmen neden düşük bir avantaj olarak 1-2 ay aidatı kaldırıyor
4- Tam olarak demek istediğin şey ne?
Mesaj otomatik birleştirildi:

yapı kredi ziraat akbank da kullandım hiçbiri enparanın çeyreği etmez
QNB'ye oy ver o halde. Ayrıca neden böyle düşünüyorsun?

umuttt

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,528
İsim
umt
Discord
umt#4257
iş bankası ve yapı krediden alırdım daha genel bir kart oldukları için

raFixed

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
345
İsim
Buğra Boyacı
Dostum,

3- Koskocaman 250 bin lira bankada kalmasına rağmen neden düşük bir avantaj olarak 1-2 ay aidatı kaldırıyor

öyle yaptım hocam
çok sebebim var yapı kredi benden habersiz bes açtı 400 liram kaldı içeride alamıyorum
akbank kampanya ödemesi hakkında beni bir ay uğraştırdı oradan da 500 lira alacağım vardı aldım ama çok uğraştım
ziraat bankaya gitmediğin takdirde hiçbir işlemi gerçekleştirmiyor neredeyse sim kart bloke kaldırma için 3 saat bekledim bugün enpara aradı 5 dakikada ziraat blokemi kaldırdılar her konuda böyle hızlı ve çağa ayak uydurabilen bir banka o yüzden enpara>all

Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
TunaErsoy
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Yardım-Konu Dışı
Discord
turgut#1980
Uygunsuz Dil & Küfürlü Paylaşım
öyle yaptım hocam
çok sebebim var yapı kredi benden habersiz bes açtı 400 liram kaldı içeride alamıyorum
akbank kampanya ödemesi hakkında beni bir ay uğraştırdı oradan da 500 lira alacağım vardı aldım ama çok uğraştım
ziraat bankaya gitmediğin takdirde hiçbir işlemi gerçekleştirmiyor neredeyse sim kart bloke kaldırma için 3 saat bekledim bugün enpara aradı 5 dakikada ziraat blokemi kaldırdılar her konuda böyle hızlı ve çağa ayak uydurabilen bir banka o yüzden enpara>all
aga enparanın ziraatle ne alakası var a*k

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,649
İsim
ArtiAnius
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji Haberleri
Gerçekten şuan türkiyedeki ve yukardaki oylamalarda bulunan bankaların %90 ına yakınını kullanıyorum aralarında en beğendiğim 2 banka var biri qnb finansbank diğeride kuveyttürk ancak kuveyttürkün saçma sapan sözleşmesi yüzünden pek sevmiyorum burda kullandığım bankaları tek tek 6 aylık incelememden (vakıfbank 6 yıldır) hepsini tek tek açıklıyım sizlere belki işinize yara

Ziraat Bankası: Evet türkiyedeki sayılı 3 büyük devlet bankasından birisidir yaklaşık kendim 1 yıldır kyk sayesindedirde 1 aydır kullandığım bir bankadır banka arayüzü olarak gerçekten 10 numara 5 yıldızı hakeden bir bankada olsa kredi kartı kart ücreti ve eft havale ücretlerinden dolayı benden 10 üzerin sadece 6 alabiliyor (kredi kartı vb çıkartmak için en az 6 aylık sigorta istedikleri için puanı 5/10 yapabiliriz)

VakıfBank: bu bankada defletin 3 bankasından 2.si kendisinin arayüzü bazen sapıtsada 10 üzerinden 9 puanı hakeden bir banka 6 yıldır bunu kullanıyorum tek bir sorun yaşadım o da kartımın çipi arızalandı aniden o da muhtemelen benim yüzümdendir bu bankada arayüz ve devletin olmasının yana maalesefki yüksek kart aidatı ve eft havale ücretinden benden 10 üzerinden sadece 5 puan alabiliyor (kredi kartı vb çıkartmak için en az 6 aylık sigorta istedikleri için puanı 4/10 yapabiliriz)

KuveytTürk: Evet kuveyttürk isminde türk olsada türk bankası değil sadece bddk ya bağlı bir bankadır. eft havale ücreti ödetmez ancak öğrenci kredi kartı çıkartmak uygulamadan imkansız gibi bir şey uygulaması aşırı sorunludur sürekli bağlantı koparır ama web sitesinde herhangi bir sıkıntı yaşamazsınız kesinlikle şöyle bir durum var eft ve havale ücreti almıyor 250k ve üstünde bankaEa paranız durursa yıllık kart aidatı vb ücretide almıyor tek sorunu alkol kumar işte milli piyangodan bir şey alsanız bile banka hesabınız kapatılıyor bunu açıkca sözleşmeye yazmışlar sadece bu hesabı ailemden para gelince eft havale yapmada kullanıyorum benden aldığı puan aptalca bir sözleşme ve mobil uygulamadan dolayı sadece 3.5/10

Qnb Finansbank: Qnb ile tanışmam aslında enpara.com dan geliyor enparadan hesap açıp kredi kartı başvurusu yaptığımda beni onaylayan tek bankaydı ve direkt 1500 tl limit verdiler 3 ay sonrasındada ana banka olan qnb finansbanka geçtim müşteri temsilcileri gerçekten çok ilgili uygulaması 10/10 gerçekten aşırı iyi bir uygulaması var enpara nın uygulaması biraz demo gibi kolaya kaçılmış eft havale ücretleri enparada ücretsizken qnb de ayın müşterisi olursanızda eft havale fast gibi işlemler ücretsiz geliyor eğer enpara hesabınız varsa ve kredi kartınız bulunuyorsa ortak limit çıkartıyolar qnb finansbankta ek taksit ücretliyken enparada peşin aldığınız bir ürüne 3 taksiti direkt yapabilirsiniz (150 tl ve üzeri alışverişlerde geçerli önceden 50 idi) bu 2 banka gerçekten çok sağlamdır. her gün sabah 9 da bankadaki bakiyenizi ister sms ister mobil uygulama bildirimiylede sizlere gönderiyor qnb finansbanka puanım 9/10 . 1 puanı nerden kırdınız diye sorucak olursanız kredi kartı limit artırma taleplerimi sürekli reddediyolar :( sebebide sigortamın olmaması

DenizBank: Hayatımda gördüğüm en tuhaf bankadır geçen sene asgari ücret alan anneme 60bin tl kredi kartı limiti çıkartan her işlemden para alan soyguncu diyebilceğimiz bir bankadır genelde esporcu firmalara yatırım yapan mobil uygulaması güzel olduğu için benden 2 puan aldı

YapıKredi:Hayatınızda görüp görebilceğiniz en büyük kampanyaları yapan firmadır mobil uygulaması olsun world uygulamasından tutun gerçekten mükemmel bir firmadır tek sıkıntısı kart aidatının çok olması ve eft havale ücretlerinin 100 tl de bile 2,82 tl olması idi şuan 3,27 olmuş ama bir şey farketmez benden aldığı puan 8/10

NOT: TR DEKİ EN YAYGIN BANKALAR BUNLAR OLDUĞU İÇİN BUNLARI DEĞERLENDİRDİM İŞBANKASI KULLANMIYORUM ONA GEÇERSEM ONUDA YORUMLARIM ALBARAKA ODEABANK GİBİ BANKALARDA BİLE HESABIM VAR ANCAK O BANKALAR TAM BİR FİYASKO DİYEBİLİRİM BU TAMAMEN BİR ELEŞTİRİ YORUMUDUR HER BANKANIN ELEŞTİRİYE AÇIK OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM TEŞEKKÜRLER OKUDUĞUNUZ İÇİN

Dostum,

Dostum miles&smiles kart sadece garanti ile değil tüm bankalarla anlaşmalıdır 250 bin tl yi bulmana gerek yok yıllık belli bir kart harcaması yapmanda yeterlidir 1-2 ay kart aidatı dediğin şey kart aidatı yıllıktır aylık ödenmez bilgine

Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
TunaErsoy
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Yardım-Konu Dışı
Discord
turgut#1980
Gerçekten şuan türkiyedeki ve yukardaki oylamalarda bulunan bankaların %90 ına yakınını kullanıyorum aralarında en beğendiğim 2 banka var biri qnb finansbank diğeride kuveyttürk ancak kuveyttürkün saçma sapan sözleşmesi yüzünden pek sevmiyorum burda kullandığım bankaları tek tek 6 aylık incelememden (vakıfbank 6 yıldır) hepsini tek tek açıklıyım sizlere belki işinize yara

Ziraat Bankası: Evet türkiyedeki sayılı 3 büyük devlet bankasından birisidir yaklaşık kendim 1 yıldır kyk sayesindedirde 1 aydır kullandığım bir bankadır banka arayüzü olarak gerçekten 10 numara 5 yıldızı hakeden bir bankada olsa kredi kartı kart ücreti ve eft havale ücretlerinden dolayı benden 10 üzerin sadece 6 alabiliyor (kredi kartı vb çıkartmak için en az 6 aylık sigorta istedikleri için puanı 5/10 yapabiliriz)

VakıfBank: bu bankada defletin 3 bankasından 2.si kendisinin arayüzü bazen sapıtsada 10 üzerinden 9 puanı hakeden bir banka 6 yıldır bunu kullanıyorum tek bir sorun yaşadım o da kartımın çipi arızalandı aniden o da muhtemelen benim yüzümdendir bu bankada arayüz ve devletin olmasının yana maalesefki yüksek kart aidatı ve eft havale ücretinden benden 10 üzerinden sadece 5 puan alabiliyor (kredi kartı vb çıkartmak için en az 6 aylık sigorta istedikleri için puanı 4/10 yapabiliriz)

KuveytTürk: Evet kuveyttürk isminde türk olsada türk bankası değil sadece bddk ya bağlı bir bankadır. eft havale ücreti ödetmez ancak öğrenci kredi kartı çıkartmak uygulamadan imkansız gibi bir şey uygulaması aşırı sorunludur sürekli bağlantı koparır ama web sitesinde herhangi bir sıkıntı yaşamazsınız kesinlikle şöyle bir durum var eft ve havale ücreti almıyor 250k ve üstünde bankaEa paranız durursa yıllık kart aidatı vb ücretide almıyor tek sorunu alkol kumar işte milli piyangodan bir şey alsanız bile banka hesabınız kapatılıyor bunu açıkca sözleşmeye yazmışlar sadece bu hesabı ailemden para gelince eft havale yapmada kullanıyorum benden aldığı puan aptalca bir sözleşme ve mobil uygulamadan dolayı sadece 3.5/10

Qnb Finansbank: Qnb ile tanışmam aslında enpara.com dan geliyor enparadan hesap açıp kredi kartı başvurusu yaptığımda beni onaylayan tek bankaydı ve direkt 1500 TL limit verdiler 3 ay sonrasındada ana banka olan qnb finansbanka geçtim müşteri temsilcileri gerçekten çok ilgili uygulaması 10/10 gerçekten aşırı iyi bir uygulaması var enpara nın uygulaması biraz demo gibi kolaya kaçılmış eft havale ücretleri enparada ücretsizken qnb de ayın müşterisi olursanızda eft havale fast gibi işlemler ücretsiz geliyor eğer enpara hesabınız varsa ve kredi kartınız bulunuyorsa ortak limit çıkartıyolar qnb finansbankta ek taksit ücretliyken enparada peşin aldığınız bir ürüne 3 taksiti direkt yapabilirsiniz (150 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli önceden 50 idi) bu 2 banka gerçekten çok sağlamdır. her gün sabah 9 da bankadaki bakiyenizi ister sms ister mobil uygulama bildirimiylede sizlere gönderiyor qnb finansbanka puanım 9/10 . 1 puanı nerden kırdınız diye sorucak olursanız kredi kartı limit artırma taleplerimi sürekli reddediyolar :( sebebide sigortamın olmaması

DenizBank: Hayatımda gördüğüm en tuhaf bankadır geçen sene asgari ücret alan anneme 60bin TL kredi kartı limiti çıkartan her işlemden para alan soyguncu diyebilceğimiz bir bankadır genelde esporcu firmalara yatırım yapan mobil uygulaması güzel olduğu için benden 2 puan aldı

YapıKredi:Hayatınızda görüp görebilceğiniz en büyük kampanyaları yapan firmadır mobil uygulaması olsun world uygulamasından tutun gerçekten mükemmel bir firmadır tek sıkıntısı kart aidatının çok olması ve eft havale ücretlerinin 100 TL de bile 2,82 TL olması idi şuan 3,27 olmuş ama bir şey farketmez benden aldığı puan 8/10

NOT: TR DEKİ EN YAYGIN BANKALAR BUNLAR OLDUĞU İÇİN BUNLARI DEĞERLENDİRDİM İŞBANKASI KULLANMIYORUM ONA GEÇERSEM ONUDA YORUMLARIM ALBARAKA ODEABANK GİBİ BANKALARDA BİLE HESABIM VAR ANCAK O BANKALAR TAM BİR FİYASKO DİYEBİLİRİM BU TAMAMEN BİR ELEŞTİRİ YORUMUDUR HER BANKANIN ELEŞTİRİYE AÇIK OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM TEŞEKKÜRLER OKUDUĞUNUZ İÇİN
Böyle bir konu için, bu denli uğraşmalarınız için, çok teşekkür ederiz.
DenizBank bu arada Garanti'nin tasarımlarını yüzde 99 taklit ediyor.

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,649
İsim
ArtiAnius
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji Haberleri
dostum adamın anlatmak istediği şey şu sim kart yenilediğinde her kartına bloke gelir numarandan dolayı ve enpara bunu direkt yapıp ziraatin 3 saat uğraştırıyor olmasından bahsetmiş adam :D

Böyle bir konu için, bu denli uğraşmalarınız için, çok teşekkür ederiz.
DenizBank bu arada Garanti'nin tasarımlarını yüzde 99 taklit ediyor.
hocam denizbank ve garanti tamamen para sömürüsü garanti hiçbir şeyi parasız yapmıyor aynı şekilde denizbankta

raFixed

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
345
İsim
Buğra Boyacı
sim kart değişikliğinde kullandığınız tüm bankalar sim kart blokesi koyuyor her birinden ayrı ayrı bloke kaldırmanız gerekiyor
bloke kaldırma işlemini ziraat internetten telefondan beceremediği için bankada süründüm
enpara hemen 5 dkda halletti ondan bahsediyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
TunaErsoy
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Yardım-Konu Dışı
Discord
turgut#1980
sim kart değişikliğinde kullandığınız tüm bankalar sim kart blokesi koyuyor her birinden ayrı ayrı bloke kaldırmanız gerekiyor
bloke kaldırma işlemini ziraat internetten telefondan beceremediği için bankada süründüm
enpara hemen 5 dkda halletti ondan bahsediyorum
Evet bende işbankasının nays'ına geçtiğim zaman Değiştirmeme rağmen yine doğrulama için şubeye gel diyor. İnternetten doğrulamalı alışverişler çok canımı sıkıyor. Bide para yollamak için kendi banka hesabından 1 tl atman gerekiyor (bazılarında)
Ha bende sandım enpara yoluyla ziraati kaldırdın :D. yanlış anlaşılma için özür dilerim

Top Bottom