Neler Yeni

Hangi bölümü seçmeliyim?

emrequex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Emre blabla
Arkadaşlar öğretmenim bölüm seçme formu gönderdi 1 haftada süre verdi. Aklımda sözel bölüm var ve sözeli cidden seviyorum ama çoğu kişi sözel okuyup ne olacaksın falan diyorlar ve kısmen haklılar galiba. Eşit ağırlık seçme fikri var aklımda ama matematiğim cidden çok kötü bu dönem 5 aldım matematik sınavından o kadar kötü. Ne yapmalıyım sizce? Sözel bölüm seçersem ne okuyabilirim? Yabancı dilim gayet iyi sözel ve yabancı dil gerektiren bir bölüm okuma fikrim var.

hakanoncul9

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,076
İsim
Hakan Öncül
Instagram
hakanoncul9
Steam
https://s.team/p/cnrp-vkvb/KJTNGHKW
Twitter
hakanoncul9
Discord
https://discord.gg/w4BaEHcVg3
yabancı dil okurdum şu anki aklım olsa

melih abuaf

80+ Gold
En İyi Cevap
6
Arkadaşlar öğretmenim bölüm seçme formu gönderdi 1 haftada süre verdi. Aklımda sözel bölüm var ve sözeli cidden seviyorum ama çoğu kişi sözel okuyup ne olacaksın falan diyorlar ve kısmen haklılar galiba. Eşit ağırlık seçme fikri var aklımda ama matematiğim cidden çok kötü bu dönem 5 aldım matematik sınavından o kadar kötü. Ne yapmalıyım sizce? Sözel bölüm seçersem ne okuyabilirim? Yabancı dilim gayet iyi sözel ve yabancı dil gerektiren bir bölüm okuma fikrim var.
Sözele ilgin varsa sözel seç aynı olay bendede var matematik falan beceremiyorum.

Furkyyy

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Sözel mezunu olup hukuk okuyabiliyorsun sanırım. Meslek okuduğum için pek ilgi alanıma girmiyor anadolu kısmı.

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Merhaba dostum, bu neredeyse hayatını etkileyecek bir karar ; bu yüzden buraya sorman mantıklı değil bence:/

emrequex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Emre blabla
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Sözel mezunu olup hukuk okuyabiliyorsun sanırım. Meslek okuduğum için pek ilgi alanıma girmiyor anadolu kısmı.
hayır dostum . eşit ağırlıkta var hukuk.
sözelde pek iyi bölüm bulunmuyor maalesef. arkadaşım ilk 1000 e girdi ama sözelden tercih yapmadı 10bin sıralama yaptığı eşit ağırlıktan tercih yaptı...

Gizemss

80+ Gold
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
16,108
İsim
Gizem
İlgilendiği Kategoriler
PC Oyunları, sanırım.
Bu hayati bir karar. Buna bizim karar vermemiz doğru olmaz. Ama fikir verebiliriz.

Senin yerinde olsam sayısalımı geliştirip, eşit ağırlık hazırlanırdım.
Çünkü hiçbir şey bilmeyen birisi bile sözelde sizin önünüze geçebilir. Herkes çözebilir.
Fakat eşit ağırlıkta öyle değil. Matematiği iyi olan eşit ağırlıkta önünüze geçer.

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Matematiği çalışarak yapabileceğine inanıyorsan eşit ağırlık seç.

Ama abey gram yok diyorsan dil seçebilirsin. Sözele oranla meslek edinme kolaylığı daha fazla.

hakanoncul9

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,076
İsim
Hakan Öncül
Instagram
hakanoncul9
Steam
https://s.team/p/cnrp-vkvb/KJTNGHKW
Twitter
hakanoncul9
Discord
https://discord.gg/w4BaEHcVg3
Bende yabancı dil okumayı çok isterim ama almancam kötü. İngilizcem gayet iyi ama almanca olmadan dil okunur mu?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Nereye sorayım reis?
okunur evet. zaten bölümde öğreneceksin öğrendiğini.

emrequex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Emre blabla
Arkadaşlar matematiği hiç sevmiyorum eşit ağırlık seçmek iyi güzel ama matematiğimi geliştirebileceğimi düşünmüyorum. Almanca bilmeden dil okunur mu sizce?

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10
matematik , şimdiden başlarsan olmayacak bir şey değil . eğer yardıma ihtiyacın olursa bir şekilde yardım da ederim ama çok zor bir karar...
ben olsam eşit ağırlık seçerdim açıkçası ama bu çoook zor bir karar yani tavsiye vermek falan neredeyse hayatını değiştiricek .
Mesaj otomatik birleştirildi:

sen dil de seçsen mat çalışacaksın. tytde mat çıkıyor , kaçış yolu yok mattan maalesef

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
963,458
Üyeler
152,060
Son üye
Yusuf Ls
Top Bottom