Neler Yeni

Yardım Hangi ekran kartını almak daha mantıklı?

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,158
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
Kötü durmuyor ki soğutması 64 görmüş max inceleme de.
Dün koydum letgo ve sahibindene ekran kartımı. Zaten 8 ay garantili umarım alıcı bulurum hemen çekerim bunu.

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül
hocam AMD kullanacak olsam ekran kartımı satmam zaten, AMD'nin allah belasını versin gerçekten ya. RX5600XT var zaten AMD olarak düşük bir kartta değil.
evet driver hataları rx 5000 serisinde kaldı diyolardı inandım rx 6600xt aldım sonra benide illallah ettirdi saat başı driver çöküyor, oyundan atıyor iade ettim belki benim kartta hata vardır dedim düz 6600 aldım hala aynı sorunlarla uğraşıyorum bilgisayar kullanmaktan soğudum artık

Silinsin

80+ Silver
Israr ettiğimi sanmıyorum. Sadece sordum.

AMD'yi övmedim. Zira ben de Nvidia'yı seviyorum. Sadece mantıklı seçim yapmak için millete yardımcı oluyorum. 5750 TL'ye RX 6600 satılıyor şu an. Fiyatına göre gayet makul. Ancak AMD'yi kullanamayan kişiler tercih etmemeli. İşi yüzüne gözüne bulaştırıyorlar.
2060s 6600den aşağıda bir kart değil :D hatta tercih 2060s olur.

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,564
İsim
Hacı
2060 super tercih edin.

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,158
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
Israr ettiğimi sanmıyorum. Sadece sordum.

AMD'yi övmedim. Zira ben de Nvidia'yı seviyorum. Sadece mantıklı seçim yapmak için millete yardımcı oluyorum. 5750 TL'ye RX 6600 satılıyor şu an. Fiyatına göre gayet makul. Ancak AMD'yi kullanamayan kişiler tercih etmemeli. İşi yüzüne gözüne bulaştırıyorlar.
AMD kullanamayan nedir hocam şaka mısınız :D görüntü kalitesi leş. ne kadar ayar yapsamda kötü. monitör bile değiştirdim yok yani. stabil bir driver bulana kadar mabadımdan ter akıyor bide bunu kullanmak için çaba mı göstereceğim :D

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,869
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
2060s 6600den aşağıda bir kart değil
Öyle bir şey dediğimi hatırlamıyorum.
AMD kullanamayan nedir hocam şaka mısınız :D görüntü kalitesi leş. ne kadar ayar yapsamda kötü. monitör bile değiştirdim yok yani. stabil bir driver bulana kadar mabadımdan ter akıyor bide bunu kullanmak için çaba mı göstereceğim :D
Siz daha çok biliyorsunuz. Sormayın o zaman. İhtiyacınız yok.

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,158
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
Öyle bir şey dediğimi hatırlamıyorum.

Siz daha çok biliyorsunuz. Sormayın o zaman. İhtiyacınız yok.
AMD hakkında fikir sorduğumu hatırlamıyorum. donanım hakkında gayet bilgi sahibiyim hocam. yine de danışmak açısından forumdan görüş alıyorum ve sende konuyla alakasız olarak AMD anlatıyorsunuz. her neyse sizi sessize alıyorum iyi geceler :)

Carl-S

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,546
İsim
s
İlgilendiği Kategoriler
Laptop önerileri ve Telefon önerileri
2060 super mantıklı olur.

Phoenixxx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
346
İsim
Erdem çay
evet driver hataları rx 5000 serisinde kaldı diyolardı inandım rx 6600xt aldım sonra benide illallah ettirdi saat başı driver çöküyor, oyundan atıyor iade ettim belki benim kartta hata vardır dedim düz 6600 aldım hala aynı sorunlarla uğraşıyorum bilgisayar kullanmaktan soğudum artık
Yaklaşık 4 aydır asus dual rx 6600 xt kullanıyorum bir kez olsun watman yada kart yüzünden oyundan atma olmadı, ne driver nede başka sorun yaşamadım rx 580 kullanırken bir kaç kez yaşadım ve yaklaşık 2 yıl mining çıkması kartı kullandım ve çok memnun kalmıştım

Rx5600xt ise serinin en sorunlu kartlarından malesef

Şans işi birazda ama rx6 serisi 5 serisine oranla çok daha sorunsuz

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,657
Üyeler
141,469
Son üye
Roiberic
Top Bottom