Neler Yeni

Hangi internet sağlayıcısı?

Dartagnan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
İsmail Genç
Öncelikle herkese iyi akşamlar. Üniversite okuduğum şehirde 1+1 ev tuttum ve eve yerleşmeye gitmeden internet sağlayıcıları hakkında biraz araştırma yapmak istedim. Türknetten ve comnetten yaptığım alt yapı sorgulama bilgileri ekte mevcuttur. Millenicom da düşündüğüm sağlayıcılar arasında bu sağlayıcıları kullananlar bilgi verebilir mi acaba?

Ekler

• 1.PNG
    1.PNG
    12.6 KB · Hit: 52
  • Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    22.4 KB · Hit: 49

rota1

80+
Millenicom kullanıyorum 124,90 TL 100Mbps ihtiyacınızı fazlasıyla karşılar. Taahhütsüz dilediğiniz zaman iptal edebiliyorsunuz ping değerleri güzel müşteri temsilcisi ilgili şu ana kadar bir sorun yaşamadım. Düşünürseniz 1 ay ücretsiz internet için kod paylaşayım.
Millenicom 1 ay ücretsiz referans kodu : CC473E52

Dartagnan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
İsmail Genç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Millenicom kullanıyorum 124,90 TL 100Mbps ihtiyacınızı fazlasıyla karşılar. Taahhütsüz dilediğiniz zaman iptal edebiliyorsunuz ping değerleri güzel müşteri temsilcisi ilgili şu ana kadar bir sorun yaşamadım. Düşünürseniz 1 ay ücretsiz internet için kod paylaşayım.
Millenicom 1 ay ücretsiz referans kodu : CC473E52
Peki millenicomda ücret arttırma falan çok oluyor mu? Bir de internetle ilgili bir sorun yaşandığında teknik servis var mı arayabileceğim?

YasinAcarK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
368
İsim
Yasin Acar
türknet turkcell fln araştır hepsinde hızları fiyatlar ortaya çıkar zaten

rota1

80+
Peki millenicomda ücret arttırma falan çok oluyor mu? Bir de internetle ilgili bir sorun yaşandığında teknik servis var mı arayabileceğim?
Arıza durumun da müşteri temsilcisi arıza kaydı açıp ekip yönlendiriyor. Bu yıl fiyat artmayacak zaten haziran ayında 104,90 TL olan interneti 124,90 TL yaptılar. 2023 hazirana kadar zam yok.

Dartagnan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
İsmail Genç
Gigabit altyapı mı var? 100 mb üstü gereksizse en uygununu alın bence.
Türknettekinden bahsediyorsan gözükmüyor. Ama türknetin altyapı sorgulama sistemi biraz hatalı gibi her zaman tam doğru bilgiyi vermeyebiliyor. Ben de uygun fiyatlı bir şey arıyorum millenicom iyi gibi gözüküyor şimdilik.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arıza durumun da müşteri temsilcisi arıza kaydı açıp ekip yönlendiriyor. Bu yıl fiyat artmayacak zaten haziran ayında 104,90 TL olan interneti 124,90 TL yaptılar. 2023 hazirana kadar zam yok.
Anladım teşekkürler. Millenicom bağlatacak olursam davet kodunu kullanırım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
151
İsim
cihan
İlgilendiği Kategoriler
TEKNONOJİ
Türknet Giga fiber (1000 Mbps dawnload ve 1000 Mbps upload 139 TL) kullanıyorum çok memnunum alt yapını sorgulat Giga fiber varsa almanı kesinlikle tavsiye ederim. Giga fiber yoksa kimse tavsiye etmiyor. ( Giga fiber olmaya yerde kendi altyapısı yerine Türk Telekom altyapısı kullandığı için)

Türknet Giga fiber (1000 Mbps dawnload ve 1000 Mbps upload 139 TL) kullanıyorum çok memnunum alt yapını sorgulat Giga fiber varsa almanı kesinlikle tavsiye ederim. Giga fiber yoksa kimse tavsiye etmiyor. ( Giga fiber olmaya yerde kendi altyapısı yerine Türk Telekom altyapısı kullandığı için)
Bağlatmak istersen davet kodum : NCJ48PI27SOW :)

Dartagnan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
İsmail Genç

Bağlatmak istersen davet kodum : NCJ48PI27SOW :)
O yüzden comnetten yaptığım altyapı sorgulamayı attım. Orada altyapım 1000 mbit gözüküyor ama türknette gözükmüyor türknet altyapısı olmadığı için olabilir bilemiyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
151
İsim
cihan
İlgilendiği Kategoriler
TEKNONOJİ
O yüzden comnetten yaptığım altyapı sorgulamayı attım. Orada altyapım 1000 mbit gözüküyor ama türknette gözükmüyor türknet altyapısı olmadığı için olabilir bilemiyorum.
Size tavsiyem Türk net müşteri hizmetlerini arayın ve durumu anlatın çünkü bazen alt yapı daha yeni yapıldığı için alt yapı sorgulama sayfasına hemen düşmez o yüzden en doğru bilgiyi Türknet müşteri hizmetleri verir.

Dartagnan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
İsmail Genç
Size tavsiyem Türk net müşteri hizmetlerini arayın ve durumu anlatın çünkü bazen alt yapı daha yeni yapıldığı için alt yapı sorgulama sayfasına hemen düşmez o yüzden en doğru bilgiyi Türknet müşteri hizmetleri verir.
Tamamdır teşekkürler

rota1

80+
Comnet Türk Telekomun altyapısın da 1000 Mbps verebildiği için görünüyor. Bence 139,90 TL Gigafiber altyapınız olmadığı için 100 Mbps yeterlidir macera aramaya gerek yok.

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,429
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Kesinlikle turknet

Top Bottom