Neler Yeni

IOS HANGİ IPHONE MODELINI ALMALIYIM

Elmeryy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
946
İsim
Ömer Yılmaz
Steam
#forEF Elmeryy
Discord
elmeryy
bütçe belirtmeden saçma bir konu olmuş tabi ki de 15 13 ve 14 ten daha iyidir ve daha uzun süre yazılım desteği sürecek üçünü de alma imkanın varsa tabi ki de iphone 15 al
bu arada 13 14 15 bu telefonların hiçbiri günlük kullanımda öyle 3-5 sene içerisinde donma kasma yapacak cihazlar değiller

SemihÖzdoğdu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
688
İsim
Semih
Uzun süre kullanıcaksanız, 16 17 çıktığında takıntı yapan satıp hemen değiştiren biri değilseniz 15 alın geçin. Tabii bütçe de varsa. Yoksa üç cihazda üzmez.

Swerv

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,215
İsim
Efe Kırmaz
Peki 14 ün iç serileri hakkında ne diyorsun yani pro ve pro max falan mesela fiyat yakın olsa (şu an pro ve promax fiyatlarını bilmiyorum) 15 yerine 14 provfalan daha mantıklı olmaz mı
13,14,15 pro fiyatları çok fazla

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
778
İsim
Sercan GÖKALP
bütçe belirtmeden saçma bir konu olmuş tabi ki de 15 13 ve 14 ten daha iyidir ve daha uzun süre yazılım desteği sürecek üçünü de alma imkanın varsa tabi ki de iphone 15 al
bu arada 13 14 15 bu telefonların hiçbiri günlük kullanımda öyle 3-5 sene içerisinde donma kasma yapacak cihazlar değiller
Kardeşim sen benim konu başında yazdığımı okuyup anladın mı? Bütçe belirtmiyorum yani bütçede sıkıntı yok sadece aradaki fiyat farkına değer mi diye araştırma yapıyorum. Forumda üslup konusunda bir sıkıntı yaşanmaya başladı bu aralar. Sana tavsiyem önce okuduğunu iyice anla ondan sonra mesajını yazarken "saçma" vb kelimeler kullanırsın.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Uzun süre kullanıcaksanız, 16 17 çıktığında takıntı yapan satıp hemen değiştiren biri değilseniz 15 alın geçin. Tabii bütçe de varsa. Yoksa üç cihazda üzmez.
Yani şu an 15 fiyat bakımından çok gerekli gibi gelmedi bana 14 e daha yakınım. Ülkede birşeyleri beklemek büyük risk ya ozamana kadar fiyatlar ne olur Allah bilir bide iPhone bilşyorsun değerde çok düşmeyen bir telefon

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
778
İsim
Sercan GÖKALP

Swerv

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,215
İsim
Efe Kırmaz
Ben aslında 13 ve 15 arasında kalmıştım ama şu an 14 e daha yakın gibiyim. 15 biraz ihtiyaç fazlası gibi duruyor gözümde
dediğim gibi alınması gereken mantıklı olarak en düşük model 14, 15 ise sizin ihtiyacınıza bağlı, farkları ise damla çentik, daha ince bir ekran çerçevesi, görece daha iyi bir kamera, daha iyi işlemci, 1 yıl fazla güncelleme ömrü. Bence asıl olayı damla çentik

sein.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
Cep Telefonu, Sistem Parçaları
Instagram
ardafreecs
Steam
Freecs
Discord
qkenn
Arkadaşlar selamın aleyküm. Bütçe belirtmiyorum çünkü sadece tavsiye istiyorum şu an. IPHONE 13, 14 ve 15 arasında kaldım günlük olarak kullanılacak, oyun vs oynanmayacak. 13 yazılım güncelleme açısından daha nekadar gider donma kasma yaşanır mı önümüzdeki yıllarda? Nedense 14 e çok sıcak bakmıyorum. 13 ile 15 arasında 15 vşn gibi bir fark var hani şöyle 8 - 20 bin fark olsa 15 almayı düşünürdüm. Yurtdışı almayı düşünmüyorum. Eğer varsa öneriniz dinlemek isterim arkadaşlar
Para varsa 15 tabi fakat o kadar zengin değilim 15 alıcaksamda o farka degicek ise alıcam diyorsanız 15 alabilirsiniz gene fakat 13 de olabilir kalan cepte kalır 13 de uzun sure götürür fakat paranız yetiyor ise pro modelleri tercih edin çok daha iyiler

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
778
İsim
Sercan GÖKALP
dediğim gibi alınması gereken mantıklı olarak en düşük model 14, 15 ise sizin ihtiyacınıza bağlı, farkları ise damla çentik, daha ince bir ekran çerçevesi, görece daha iyi bir kamera, daha iyi işlemci, 1 yıl fazla güncelleme ömrü. Bence asıl olayı damla çentik
Galiba 14 tercih edeceğim

Para varsa 15 tabi fakat o kadar zengin değilim 15 alıcaksamda o farka degicek ise alıcam diyorsanız 15 alabilirsiniz gene fakat 13 de olabilir kalan cepte kalır 13 de uzun sure götürür fakat paranız yetiyor ise pro modelleri tercih edin çok daha iyiler
Prolarda fiyatlar çok uçuyor ya bide benim okadarına ihtiyacım yok şu an. Galiba 14 tercih edeceğim hem 13 ile aralarında az fiyat farkı var

serhattt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Serhat Gül
Arkadaşlar selamın aleyküm. Bütçe belirtmiyorum çünkü sadece tavsiye istiyorum şu an. IPHONE 13, 14 ve 15 arasında kaldım günlük olarak kullanılacak, oyun vs oynanmayacak. 13 yazılım güncelleme açısından daha nekadar gider donma kasma yaşanır mı önümüzdeki yıllarda? Nedense 14 e çok sıcak bakmıyorum. 13 ile 15 arasında 15 vşn gibi bir fark var hani şöyle 8 - 20 bin fark olsa 15 almayı düşünürdüm. Yurtdışı almayı düşünmüyorum. Eğer varsa öneriniz dinlemek isterim arkadaşlar.
bence 14 pro al ben kullanıyorum gayet memnunum. İlla düz alacaksan 15de dynamic ada var benim hoşuma gidiyor onu alabilirsin

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,019
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Kardeşim sen benim konu başında yazdığımı okuyup anladın mı? Bütçe belirtmiyorum yani bütçede sıkıntı yok sadece aradaki fiyat farkına değer mi diye araştırma yapıyorum. Forumda üslup konusunda bir sıkıntı yaşanmaya başladı bu aralar. Sana tavsiyem önce okuduğunu iyice anla ondan sonra mesajını yazarken "saçma" vb kelimeler kullanırsın.

Yani şu an 15 fiyat bakımından çok gerekli gibi gelmedi bana 14 e daha yakınım. Ülkede birşeyleri beklemek büyük risk ya ozamana kadar fiyatlar ne olur Allah bilir bide iPhone bilşyorsun değerde çok düşmeyen bir telefon
Hocam Alınabiliyorsa normal 15 pro alınmalı bence Eniştemde 14 pro var kendisi çok titiz ve orjinal kullanır her parçasını (şarj aleti vs olarakta) hiçbir sorun yaşamadı ipX ten 14 proya geçmişti kendimde kullanma şansı buldum o şekilde güncelleme desteği gerek batarya olaraktan bence 15 pro alınmalı (büyük telefona okeyim derseniz eğer 15 pro maxte bakabilirsiniz) en az 256 gb almaya bakın 128 bile artık yetersiz

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
778
İsim
Sercan GÖKALP
bence 14 pro al ben kullanıyorum gayet memnunum. İlla düz alacaksan 15de dynamic ada var benim hoşuma gidiyor onu alabilirsin
Kardeşim prolar bir tık tuzlu geliyor. Günlük kullanım için de 15 fazla geliyor fiyatı şu an 14 e daha yakınım ama seçeneği 2 ye indirdim. En düşük 14 alacağım yada 15 alacağım 13 ü eledim kafamda

Hocam Alınabiliyorsa normal 15 pro alınmalı bence Eniştemde 14 pro var kendisi çok titiz ve orjinal kullanır her parçasını (şarj aleti vs olarakta) hiçbir sorun yaşamadı ipX ten 14 proya geçmişti kendimde kullanma şansı buldum o şekilde güncelleme desteği gerek batarya olaraktan bence 15 pro alınmalı (büyük telefona okeyim derseniz eğer 15 pro maxte bakabilirsiniz) en az 256 gb almaya bakın 128 bile artık yetersiz
Dediğim gibi normal bir kullanım olacağı için pro veya pro Max modellerine sıcak bakmıyorum alacak olursam sadece düz modelleri alıcam

serhattt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Serhat Gül
Kardeşim prolar bir tık tuzlu geliyor. Günlük kullanım için de 15 fazla geliyor fiyatı şu an 14 e daha yakınım ama seçeneği 2 ye indirdim. En düşük 14 alacağım yada 15 alacağım 13 ü eledim kafamda

Dediğim gibi normal bir kullanım olacağı için pro veya pro Max modellerine sıcak bakmıyorum alacak olursam sadece düz modelleri alıcam
14 almak yerine 13 proyuda düşünebilirsin fiyatlar aşağı yukarı aynı

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,019
İsim
Emre
Discord
necromancerr

O zamanda gene 15 tercih edin derim güncelleme desteği olarakta 1 güncelleme fazla alıcak kafadan üstüne senelerce kafadan bi 5 sene arkanıza bakmazsınız gerek kullanım açısından gerek güncelleme desteği olarak zaten iphoneler güncelleme desteği bitmesine rağmen kasan telefonlar değil hala X,7plus,8plus kullanan arkadaşlarım var

Top Bottom