Neler Yeni

Hangi mouseyi alayım?

AliMert37

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
359
İsim
Ali Mert Okuducu
Oyun oynarken kullanacağım. Kablosuz olduğu için gecikme falan yaparmı. Ayrıca bunlardan hangisi daha iyi ya da başka önerebileceğiniz mouse var mı

Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
kalin bacak
Attackshark X3'ten uzak durmanı öneririm. Ben de iade ettim bugün, arada ani takılmalar oluyordu ve dongle'ı çıkarıp takmadan düzelmiyordu. Malzeme kalitesi de iyi değil. Bu bütçede kablolu modellere yönel bence.

AliMert37

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
359
İsim
Ali Mert Okuducu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Attackshark X3'ten uzak durmanı öneririm. Ben de iade ettim bugün, arada ani takılmalar oluyordu ve dongle'ı çıkarıp takmadan düzelmiyordu. Malzeme kalitesi de iyi değil. Bu bütçede kablolu modellere yönel bence.
Kalite yüzünden mi söyledin yoksa oyunda gecikme falan mı oluyor. Açıkcası kabloyla uğraşmak istemediğim için kablosuz almak istiyorum

kırmızışarapp

80+ Silver
Kalite yüzünden mi söyledin yoksa oyunda gecikme falan mı oluyor. Açıkcası kabloyla uğraşmak istemediğim için kablosuz almak istiyorum
Geçen aylarda Glorious Model O Minus aldım 550tlye. İtopya'da baya iyi indirimdeydi o sırada. Faydalanan faydalandı o indirimden. Amacım satmaktı ama bir süre satılmayınca açıp deneyeyim dedim. G305'ten geçtim. Çok hafif ve sensör kalitesini belli ediyor. Kablosuda çok güzel. Mouse kablo düzenleyici ile sıkıntı yaşayacağınızı sanmam. İtopya'da indirimde 900tl şuan. İkinci el sitelerinde sıfır kutulu 700tlye falan bulabilirsiniz.

Isofyan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
974
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji, yazılım, bilgisayar ve telefon
Aj 199 var gayet hos akiyor

oliveforge99

80+ Silver

Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
kalin bacak
Gecikme yaşamadım fakat dediğim gibi malzeme kalitesi kötü. Ayrıca oyunda veya masaüstünde aniden gidiyor mouse, ya kablosunu takacaksın ya da dongle çıkar tak yapacaksın yoksa gelmiyor hiçbir şekilde. Çok kez öldüm sırf bu mouse yüzünden :D

Yerine Razer Cobra aldım bu arada.

Top Bottom