Neler Yeni

Hangi Suplementler kullanılmalıdır?

Smtcee

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
822
İsim
Samet
Pre-workout,Kreatin, Bcaa, ZMA, B Vitamini, D vitamini, Kilo almak istiyorsan (Gainer) ve Protein tozu. Bunlar gayet yeterli

whisper snow

80+ Silver
Pre-workout,Kreatin, Bcaa, ZMA, B Vitamini, D vitamini, Kilo almak istiyorsan (Gainer) ve Protein tozu. Bunlar gayet yeterli
Kanka onları alacağım paraya ekran kartını upgrade ederim 😂

salihuysal

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
177
İsim
Salih Uysal
benim şahsi fikrim çok ürün kullanmana gerek yok. Erkeklere özel multivitamin, balık yağı ve kreatin yeterli. Beslenmem zayıf diyorsan belki protein tozu ama bu kadar pahalıyken bilemıyorum.

whisper snow

80+ Silver

ottoyusuf

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
YUSUF GÜL
Merhabalar spora tekrardan başlayacağım daha önceden aralıklarla 8 ay yaptım. İlk 4 ayında 18 kilo aldım diyetisyen yardımı ile sonra bazı dönemler sporu ve yeme içmeyi bırakınca 6-7 kilo verdim.
Yeniden başlayacağım ve suplement kullanmak istiyorum. Daha önce hiç suplement kullanmadım. Elimde Ronic Nutration'ın creatini bulunmakta yanına ne almamı tavsiye edersiniz? Servis sayısının çok olması ve çok pahalı olmaması benim için önemli.
Öncelikle sporu hangi amaçla yapıyorsun. Kas kazanımı için mi, zayıfsın kilo mı almak istiyorsun yoksa kilo var yağ yakmak mı istiyorsun. Bunu belirtmeden tavsiye vermek doğru olmaz.

Smtcee

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
822
İsim
Samet

biZ-Ahmet

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ahmet Yiğit
Öncelikle sporu hangi amaçla yapıyorsun. Kas kazanımı için mi, zayıfsın kilo mı almak istiyorsun yoksa kilo var yağ yakmak mı istiyorsun. Bunu belirtmeden tavsiye vermek doğru olmaz.
kas olarak kilo almak amacım. boyuma göre ideal kilomdan 2-3 kilo azımdır

Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Lemonade Cell
Vegan vejetaryen beslenme sporcu komple zararlı. Makalenizi ne üzerine yazıyorsunuz merak ettim doğrusu. Eti proteini geçtim vegan vejetaryen beslenerek mikroları bile alamazsınız.
Vegan vejetaryen beslenme sporcu komple zararlı. Makalenizi ne üzerine yazıyorsunuz merak ettim doğrusu. Eti proteini geçtim vegan vejetaryen beslenerek mikroları bile alamazsınız.
Pohl, A., Schünemann, F., Bersiner, K., & Gehlert, S. (2021). The impact of vegan and vegetarian diets on physical performance and molecular signaling in skeletal muscle. Nutrients, 13(11), 3884.

Buyrun size makale omnivor beslenme ile arasında anlamlı bir fark bulunmuyor vejetaryen beslenmenin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

O zaman diyeti kuvvetlendirip elimdeki kreatini kullanayım daha faydalı olacaktır. Hepinizin tavsiyeleri için teşekkürler. Sizede makalenizde başarılar umarım karşılığını alırsınız. Son olarak kan tahlili yaptırdığımda bazı vitaminler eksik çıkıyor mesela d vitamini ve çinko ama takviye almıyorum vitamin olarak spora zararı performans kaybı olur mu
vitamin takviyelerinizi doktora danışarak alırsanız daha yararlı olur

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
pcmeraklısı
İlgilendiği Kategoriler
PC
Merhabalar spora tekrardan başlayacağım daha önceden aralıklarla 8 ay yaptım. İlk 4 ayında 18 kilo aldım diyetisyen yardımı ile sonra bazı dönemler sporu ve yeme içmeyi bırakınca 6-7 kilo verdim.
Yeniden başlayacağım ve suplement kullanmak istiyorum. Daha önce hiç suplement kullanmadım. Elimde Ronic Nutration'ın creatini bulunmakta yanına ne almamı tavsiye edersiniz? Servis sayısının çok olması ve çok pahalı olmaması benim için önemli.
Merhaba supplement kişiden kişiye değişir vücuda göre yapmak istediği vücut birde bence yaşınız küçükse kullanmayın hormonlar yeni yeni vücuda alışıyor o yüzden zaten diğer sporcularda diyor yaşınız küçükken başlamayın diye ilaçlara neyse bende yeniyim sporda ummarım yanlış bilgi vermemişimdir tam anlatamadım ama herneyse en iyisi wheyprotein diyorlar türkiyede HİQ var baya kişi öneriyor genellikle indirimde yapıyorlar proteinocean genellikle önerilmiyor kaliteli değil diyorlar kas kütleni artırmak istiyorsan internette araşırdıklarıma göre kreatin wheyprotein tozu Bcaa zma (biraz değişik yazmışım kusura bakamayın :( )

biZ-Ahmet

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ahmet Yiğit
Merhaba supplement kişiden kişiye değişir vücuda göre yapmak istediği vücut birde bence yaşınız küçükse kullanmayın hormonlar yeni yeni vücuda alışıyor o yüzden zaten diğer sporcularda diyor yaşınız küçükken başlamayın diye ilaçlara neyse bende yeniyim sporda ummarım yanlış bilgi vermemişimdir tam anlatamadım ama herneyse en iyisi wheyprotein diyorlar türkiyede HİQ var baya kişi öneriyor genellikle indirimde yapıyorlar proteinocean genellikle önerilmiyor kaliteli değil diyorlar kas kütleni artırmak istiyorsan internette araşırdıklarıma göre kreatin wheyprotein tozu Bcaa zma (biraz değişik yazmışım kusura bakamayın :( )
ne kusuru ben hepsini anladım canınızı sıkmayın tavsiyeleriniz için teşekkürler :)

ottoyusuf

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
YUSUF GÜL
kas olarak kilo almak amacım. boyuma göre ideal kilomdan 2-3 kilo azımdır
Protein tozu ve kreatin kullanmanız yeterli olacaktır. Eğer bütçeniz var ise vitamin mineralde eklenebilir.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

Forum istatistikleri

Konular
940,487
Üyeler
147,889
Son üye
mstafavardar
Top Bottom