Neler Yeni

Hangi tarayıcı kullanıyorsunuz ve neden?

IKeeqo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
İbrahim
Alışkanlık olduğu için Chrome kullanıyorum 10 numara tarayıcı . Bilgisayarım yavaş olduğu zamanlarda opera gx kullanıyordum

angel_eye

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,148
İsim
Yunus Emre Karataş
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistemler, Donanım
Böyle açılan birçok konu var fakat güncel olarak hangi tarayıcıyı kullanıyorsunuz ve artıları, eksileri neler?
Vivaldi kullanıyorum. Çalışma grupları oluşturup sekmeleri kategorilere ayırabiliyorum ve aktif olmayan grupları derin uykuya aldığı için bellek tüketimi az oluyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Lloyd
hocam firefox neden iki seçenekte de var ?
Üstünde kilit işareti olan Hardened Firefox. Kısaca; config modülü üzerinde değişiklikler yapıp gizliliği artıracak yönde bazı ayarların oynandığı, bazı özelliklerin kırpıldığı ve birtakım eklentilerin kurulduğu versiyon. Bir nevi modlanmış Firefox diyebiliriz. Gizliliği üst noktaya taşımak isteyenler için ideal ama normal kullanıcı için çok da şart değil.

Elweald

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Alican
Steam
Elweald
Discord
Elweald#8917
Bi tane eklentiden dolayıymış çözüldü sorunum skallslld
hangi eklenti hocam bendede o sorun vardı tarayıcı değiştirdim direkt
Mesaj otomatik birleştirildi:

Üstünde kilit işareti olan Hardened Firefox. Kısaca; config modülü üzerinde değişiklikler yapıp gizliliği artıracak yönde bazı ayarların oynandığı, bazı özelliklerin kırpıldığı ve birtakım eklentilerin kurulduğu versiyon. Bir nevi modlanmış Firefox diyebiliriz. Gizliliği üst noktaya taşımak isteyenler için ideal ama normal kullanıcı için çok da şart değil.
teşekkürler hocam

java

80+ Bronze
Edge kullanıyorum. Sebebi ise tarayıcı indirmek istemem ve az ram kullanması vs vs. Ayrıca tabii ki ilk geldiği halde kullanmıyorum Eğer Edge'in sunduğu tüm özellikleri kapatırsanız mükemmel ötesi bir tarayıcı oluyor öneririm.
1715019771222.png

ca.s

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,238
İsim
C Ş
Chrome. Dededen böyle gördük. :D

apole

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
Eren Turhan
Firefox , nwa lazımsa brave yeni çıkan arc browserda car görüntü olarak çok hoş chromium tabanlı

xxefe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
466
İsim
Efe Aksu
hangi eklenti hocam bendede o sorun vardı tarayıcı değiştirdim direkt
Mesaj otomatik birleştirildi:

teşekkürler hocam
valla bilmiyorum hocam hepsini kapadım bravein kalkanınıda sonra sadece ublock ve adblocker açtım bravein kalkanı olabilir belki

Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Mirhan Yalçın
Böyle açılan birçok konu var fakat güncel olarak hangi tarayıcıyı kullanıyorsunuz ve artıları, eksileri neler?
chrome çünkü bilgisayarı formatladıktan sonra diğer tarayıcıların varlığını unutmuşum sağolun bu konuyu açtığınız için

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,160
Üyeler
141,948
Son üye
Alitaş
Top Bottom