Neler Yeni

Hangi telefonu kullanıyorsunuz? 📱

Habgi telefon markasını kullanıyorsunuz?

• Apple

Oylar: 89 24.2%
  • Samsung

Oylar: 96 26.1%
  • Xiaomi

Oylar: 128 34.8%
  • Diğer

Oylar: 41 11.1%
  • Huawei

Oylar: 6 1.6%
  • Oppo

Oylar: 8 2.2%

• Oy kullanan toplam üye
    368

Coolpanda

80+ Silver
Poco x3 pro. Uzun yıllar gitmesi, akıcı deneyim sunması için amiral gemisi işlemcisine sahip bir cihaz aldım.

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,346
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
note 8 2,5-3 yıl oldu sanırım

Meter90ss

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
596
İsim
Mete C. E.
Huawei mate 20 lite
Sarı kafa trump'ım tüm dünyaya attığı en büyük kazıktır, huawei'nin ambargo yemesi.

Sene 2018-2019 ne kadar tanıdığım varsa apple satıp bu seriye geçmişlerdi, şimdi dağ taş iphone yine. Bekle ki teneke xiaomi & plastik Samsung, apple ayarında telefon üretsin.

taylansimdi

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,631
İsim
Taylan Şimdi
İphone 13 kullanıyorum. 3 ay önce aldım. Bu yaşıma kadar Android kullanmıştım ve apple pahalı olduğu için hep önyargılı yaklaşıp gereksiz bulmuştum. Şuan anladım ki android telefonlara verilen paralar boşmuş asıl. Dayanamayıp watch 7 de aldım sıra kulaklıkta :D bağımlılık yapıyor Apple

MSI aşığıyimm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,070
İsim
Ali Batmaz
M52 5G kullanıyorum xiaomi redmi note 7'den geçtim ama aradaki 8000tl fiyat farkına rağmen pek bir şey göremedim. Şimdi ikinci elde satıp iphone 11'e geçmeyi düşünüyorum

shiedabro

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,408
İsim
Burak Doğan
huawei y7 2019 cihaz 3 yıldır güncelleme almıyor amerikanın huawe'ye ambargo uyguladığı bir zamanlarda çıkmıştı belli bir sebepten dolayı hiç güncelleme gelmedi cihaza donuyo arada bir zaten birkaç ay sonra iphone 13 almayı düşünüyorum bende

Tearz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Samsung E250-4 Yıl ( Benzinlik hediyesi)
Nokia 5130-4 Yıl ( 200 TL)
Asus Zenfone 5-4 Yıl (700 TL)
Huawei Mate 20 Lite- 4 Yıla yaklaştı. (1900 TL)

PermaAir

80+
1-Poco M3 Pro kullanıyorum. Memnunum ama bir çok konuda zayıf yönleri yok değil. Redmi Note 10 serisinin en zayıf halkası (Note 10 5G ile aynı telefon.)

2-Duruma göre değişir amiral gemilerinde Apple modelleri gerçekten aşırı kaliteli. Ama bir tık daha uygun fiyatlı modellerde Samsung daha iyi iş çıkarıyor. (iPhone SE bandında yani.) Bütçe düştükçe Xiaomi gibi firmalar da öne çıkıyor ama yazılım anlamında gerçektende facia. Bu sıralar Huawei'de hoşuma gidiyor ama HarmonyOS halen tam oturmuş hissettirmiyor.

3-Bütçede daha iyisi yoksa neden alınmasın? Alacaksınız şimdiden hayırlı olsun.

nightsoldier

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
375
İsim
C.S.
İphone 13 kullanıyorum. 3 ay önce aldım. Bu yaşıma kadar Android kullanmıştım ve apple pahalı olduğu için hep önyargılı yaklaşıp gereksiz bulmuştum. Şuan anladım ki android telefonlara verilen paralar boşmuş asıl. Dayanamayıp watch 7 de aldım sıra kulaklıkta :D bağımlılık yapıyor Apple
Aynı ben hocam. Samsung servisi bana kazık atınca, buyback ile iphone 12 aldım 2020de. Daha sonra memnun kalınca apple watch se aldım. Daha sonra birkaç ucuz bluetooth kulaklık denemesinden sonra airpods 3 aldım. Dedim bir xe ipad alayım, gittim ipad pro aldım. Ona eşim kondu. sonrasında doğum olunca, ona evlilik yıldönümü ve doğum hediyesi olarak iphone 14 pm (evlilik hediyesi), watch 8 ile airpods pro 2. Nesil ( doğum hediyesi) aldım.
Şimdi kendime ipad 10 almayı planlıyorum ama bütçemi biraz düzeltmem gerek.

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,593
İsim
ArtiAnius
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji Haberleri
İnfinix note 12 vip ne infinix zero ultra kullanıyorum 4 aydır aşırı iyiler iPhone falan sadece kamera için alınır ama bu da git gide gelistiriyor kendi yakında 260w ile şarj olan telefon cikarcaklar onuda alicam

SametBuYav

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
393
İsim
cancan
İlgilendiği Kategoriler
Akıllı Telefon
Aynı ben hocam. Samsung servisi bana kazık atınca, buyback ile iphone 12 aldım 2020de. Daha sonra memnun kalınca apple watch se aldım. Daha sonra birkaç ucuz bluetooth kulaklık denemesinden sonra airpods 3 aldım. Dedim bir xe ipad alayım, gittim ipad pro aldım. Ona eşim kondu. sonrasında doğum olunca, ona evlilik yıldönümü ve doğum hediyesi olarak iphone 14 pm (evlilik hediyesi), watch 8 ile airpods pro 2. Nesil ( doğum hediyesi) aldım.
Şimdi kendime ipad 10 almayı planlıyorum ama bütçemi biraz düzeltmem gerek.
Ohoo hocam İphone set dizmişsiniz maşallah

Top Bottom