Neler Yeni

Hangi virüs programı kullanılmalı?

Toxpox

80+ Gold
En İyi Cevap
32
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,762
İsim
Toxpox
Öncelikle gayet güzel olmuş eline sağlık. :D

KIS yerine Kaspersky Total Securty daha sağlam olur.

Bitdefender ve Kaspersky koruma konusunda en üst seviyedeler denebilir.

Malwarebytes tarama/temizlik konusunda gayet başarılı.

Birkaç sene önce böyle bir konu açsan Norton en iyisidir diyebilirdim fakat Bitdefender ve Kaspersky ivmeli olarak yükselirken Norton neredeyse yerinde saydı.
COMODO önceden gayet iyidi fakat şimdilerde ne durumda bir fikrim yok.
ESET iyidir fakat başka seçenekler varken biraz arka planda kalıyor diyebilirim.

%99/%99.99 demek kesinlikle doğru değil, bunun yerine; başarılı, çok başarılı gibi ifade edebiliriz.

Yılan Serdar 3T

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Öncelikle gayet güzel olmuş eline sağlık. :D

KIS yerine Kaspersky Total Securty daha sağlam olur.

Bitdefender ve Kaspersky koruma konusunda en üst seviyedeler denebilir.

Malwarebytes tarama/temizlik konusunda gayet başarılı.

Birkaç sene önce böyle bir konu açsan Norton en iyisidir diyebilirdim fakat Bitdefender ve Kaspersky ivmeli olarak yükselirken Norton neredeyse yerinde saydı.
COMODO önceden gayet iyidi fakat şimdilerde ne durumda bir fikrim yok.
ESET iyidir fakat başka seçenekler varken biraz arka planda kalıyor diyebilirim.

%99/%99.99 demek kesinlikle doğru değil, bunun yerine; başarılı, çok başarılı gibi ifade edebiliriz.
COMODO ile geçenlerde test yaptım 12 tane Malware yükledim sanal bilgisayara 7 Trojan 4 tane reklam virüsü yükledim hepsini algıladı ve sildi.

38890

80+ Gold
En İyi Cevap
15
Norton'ın kaynak kullanımı yüksek olsa da, çok güçlü, güçlü olduğu kadarda agresif bir yazılımdır. Virüslerin başını ezer, ama aşırı güçlü ve agresif olduğundan dolayı sisteme zarar verebilir.

Benim kişisel önerim, COMODO ve Kaspersky'den yanadır. Listede ki diğer yazılımlar hakkında yorum yapmak gerekirse, BitDefender iyidir. Avira iyidir, ama firewall'u berbattır. McAfee, false positive sonuçlar sık yaşanbilir, ama genel olarak bakıldığında fena değildir.

ESET, gayet iyidir. MalwareBytes, en iyi Anti-Malware yazılımlarından biridir. BullGuard hakkında bir fikrim yok, o nedenle bir şey söylemeyeceğim.

İyi günler.

Emir Aydın

𝒞𝒾𝓃𝑜
Moderatör
En İyi Cevap
98
Dahası  
Reaksiyon skoru
31,926
İsim
Emir Aydın
Instagram
emir.aydin41
Steam
https://steamcommunity.com/id/emiraydintr/
Discord
Emir Aydın#8540

Kapatılmış Hesap

80+ Bronze
Bitdefender gömüp, McAfee ve Comodo öven konu. Boş, geçebiliriz.

Bitdefender=Kaspersky> McAfee=Eset
Comodo binlerce konfigürasyona sahip ancak yapınca da performansı düşen antivirüstür.

Yılan Serdar 3T

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Bitdefender gömüp, McAfee ve Comodo öven konu. Boş, geçebiliriz.

Bitdefender=Kaspersky> McAfee=Eset
Comodo binlerce konfigürasyona sahip ancak yapınca da performansı düşen antivirüstür.
Comodo en az performansımı düşüren program oldu. Bitdefender'ı gömmedim ayrıca sadece Free'sini kullanmak yerine Comodo kullanmak daha mantıklı. Paralı sürümü de fazlasıyla RAM ve disk kullanıyordu düşük kapasiteli sistemlerde çok sıkıntı yaratabilir.

THEKINGBRAWL.exe

80+ Bronze
Bence en iyisi KIS ve malverbytes

Kapatılmış Hesap

80+ Bronze
Comodo en az performansımı düşüren program oldu. Bitdefender'ı gömmedim ayrıca sadece Free'sini kullanmak yerine Comodo kullanmak daha mantıklı. Paralı sürümü de fazlasıyla RAM ve disk kullanıyordu düşük kapasiteli sistemlerde çok sıkıntı yaratabilir.
Comodo default ayarlarda düşük koruma düşük performans takılıyor. İyi korumasının bedeli çok yüksek.

Yılan Serdar 3T

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Comodo default ayarlarda düşük koruma düşük performans takılıyor. İyi korumasının bedeli çok yüksek.

Kapatılmış Hesap

80+ Bronze
Sonra git bakalım RAM, FPS kıyası yap :)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
994,531
Üyeler
157,244
Son üye
Sorumacevaparıyorum
Top Bottom