Neler Yeni

Harici depolama önerisi

Kiritsugu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Emre Yılmaz
1tb yeterli olur ama çok fiyat farkı yoksa 2tb daha iyi olur hdd düşündüm ucuz olsun diye ama yine ssd arasında çok fiyat farkı yoksa ssd daha iyi olur tabii ki öğrenciyim bütçe önemli değil tek istediğim fiyatının hakkını versin ders videoları notlar foto ve videolar saklamak için alıcam oyun oynama amacım yok önerilerinizi bekliyorum

Kiritsugu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Emre Yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

bu ürünü tavsiye edebilirm , sadece veri saklamayı düşünüyorsanız ssd almanıza gerek yok 2 tb harddisk alıp daha yüksek alan avantajını kullanabilirsini
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu ürünü tavsiye edebilirm , sadece veri saklamayı düşünüyorsanız ssd almanıza gerek yok 2 tb harddisk alıp daha yüksek alan avantajını kullanabilirsiniz
Güzel bir ürün gibi ama bu fiyata 1tb ssd varsa onu da tercih edebilirim çünkü 1tb bana yeterli olur

mete670

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Mert Güler

Kiritsugu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Emre Yılmaz

Şuna bakabilirsiniz hocam yakın fiyat olarak daha kaliteli bişey göremedim

hikvision yada twinmos gibi daha uygunları var tabi ama markaya güvenmiyorum o yüzden tavsiye edemiyorum
Bu da çok güzelmiş önerilerin için teşekkürler

Bu da çok güzelmiş önerilerin için teşekkürler

Şuna bakabilirsiniz hocam yakın fiyat olarak daha kaliteli bişey göremedim

hikvision yada twinmos gibi daha uygunları var tabi ama markaya güvenmiyorum o yüzden tavsiye edemiyorum
Dediğin gibi alıp uzun süre kullanırım bende olsam bunlara yönelirim

mete670

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Mert Güler
rica ederim portlara da dikkat ederek al lütfen hdd attığımda usb -a ssd de usc-c var pc de type c yoksa aparat ta almak durumunda kalabilirsin hızını etkileyebilir

Kiritsugu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Emre Yılmaz
rica ederim portlara da dikkat ederek al lütfen hdd attığımda usb -a ssd de usc-c var pc de type c yoksa aparat ta almak durumunda kalabilirsin hızını etkileyebilir
Type c var ama teşekkürler uyarın için

Top Bottom