Neler Yeni

Hatalı Yönetim, Ufak Olmayan Birkaç Sorun ve Ötesi

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Sadece merak ediyorum evet ben 10 yaşındayım yok 5 yaşındayım ama bak çok önemli bir şeyi fark ettin mi senin ne kadar aşağılık ve boş argümanlara sığındığını, bana 10 yaşında diyerekten mi kendini benden üste mi çıkarabileceksin? Sen cidden acizsin, yok hakaret etmiyorum kelimenin tam anlamıyla acizsin(güçsüz ve beceriksizsin), fikirlerin birilerine bağlı olsa yine iyi senin fikirlerin olmasa daha iyi. Sen karşındakine iyi bir anti tez sunamayacak kadar da acizsin aynı zamanda bunu birkaç kez daha söylersem aciz olduğunu anlayacağını düşündüğümden tekrar ediyorum. Evet sen tam anlamıyla

busun. Umarım senin şu mesajını silmezler olacağına inanmadığım CV’ne: “rastgele salladığım adam beni yere gömmüştü bu mesajımdan sonra” diye eklersin.
Dedi" karşıma denk gelme diyen yardım lazım."

RTX3070

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,058
İsim
RTX 3070
İlgilendiği Kategoriler
Windows ve teknik sorunlar
Peki burada forumun adaletini eleştiren çoğu kişinin yine burada forum kurallarını hakaret ile çiğnemesi? :D

cLarq

80+ Gold
En İyi Cevap
3
1625612369273.png

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,882
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Bak tam 4 kişi uyarı aldı. Ama hâlâ devam ediyorsunuz, ne değişti?
Hocam forumda onlarca kalitesi yüksek insan olmasına rağmen bir o kadar da kalitesi düşük olan kişiler var. Yani siz ne yaparsanız yapın, hiç kimse huylu huyundan vazgeçmez..

DJ. Mic Check

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Forumun adaleti ile ilgili bir resme daha ulaştım.

1625612422517.png

Beratic

80+
Sadece merak ediyorum evet ben 10 yaşındayım yok 5 yaşındayım ama bak çok önemli bir şeyi fark ettin mi senin ne kadar aşağılık ve boş argümanlara sığındığını, bana 10 yaşında diyerekten mi kendini benden üste mi çıkarabileceksin? Sen cidden acizsin, yok hakaret etmiyorum kelimenin tam anlamıyla acizsin(güçsüz ve beceriksizsin), fikirlerin birilerine bağlı olsa yine iyi senin fikirlerin olmasa daha iyi. Sen karşındakine iyi bir anti tez sunamayacak kadar da acizsin aynı zamanda bunu birkaç kez daha söylersem aciz olduğunu anlayacağını düşündüğümden tekrar ediyorum. Evet sen tam anlamıyla

busun. Umarım senin şu mesajını silmezler olacağına inanmadığım CV’ne: “rastgele salladığım adam beni yere gömmüştü bu mesajımdan sonra” diye eklersin.
kavga ederseniz lutfen yayın acin izlemek istiyoruz

Avolay

80+ Gold
Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom