Neler Yeni

Öneri Hawk Fab V6 alınır mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Eren Çamok
Herkese iyi öğlenler ve iyi forumlar,

Şuanda elimin altında bi koltuk yok ve koltuk almam lazım. Hawk'ın V6 modelini almayı düşünüyorum. Sizce alınır mı? Artıları ve eksilerini yazarsanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

•KoRkMaZ•

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
327
İsim
Hasan Korkmaz
İlgilendiği Kategoriler
OYUN VE BİLGİSAYAR PARÇALARI
vallaha süpr koltuk ben v4 kullanıyorum. 3 sene oldu sağlam konforlu

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,346
İsim
Emre siyah
gıcırıtı yapıyor 1 yıldan sonra ,bel boyun yatstığı kötü.

Volkan:/

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
751
İsim
Volkan
Herkese iyi öğlenler ve iyi forumlar,

Şuanda elimin altında bi koltuk yok ve koltuk almam lazım. Hawk'ın V6 modelini almayı düşünüyorum. Sizce alınır mı? Artıları ve eksilerini yazarsanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
Başlıyorum artı eksilerine yeni aldım bu arada
Eksileri-
1- öncelikle boyun desteği Koltuk dik konumdayken adamı boyun fıtığı yapar sert çünkü
2- Bel yastığı biraz daha alta doğru eğim verilmeliydi ama çokta rezil değil
3- sırt kısmı montaj yaparken zorladı ve o vidaları takacak kapak tam oturmuyor kasılıyor yerine giremiyor alan bırakılmamış,
takılıyor ama kasıntı yapıyor biraz
4- zımbalar gözüküyor alt kısımlarda dandik marka havası uyandırmış
Artısı-
1- Yani 2 saatlik oturmada ağrı yapmadı hava gece soğuktu oturduğum kısım ısındı ama gram terletmedi sanki koltuk ısıtma var gibiydi
2- bence bu fiyatta çokta tercih edilecek bir koltuk yok en iyisi diye bilirim exvega vesta alacaktım yorumları satış sonrası destek berbat
Xprime falan kullandım çok dandikti tekrar bulaşmadım
3- şikayet vara girerseniz hawk ın kusurlarının çoğu çözüme kavuşmuş müşteri memnun edilmiş
4- bel yaslaması falan gayet seri takılma kolu zorlamaya gerek yok ben beyendim
5 599 a aldım ince hesaptan güzel ya tavsiye ederim bilinmedik almak yerine

Son düzenleme:

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
751
İsim
Volkan
sert oturmuyor ayarlanmıyor boynuna göre falan filan ben boyun yastığını komple çıkardım bel yastığı yerine icine gocen visko yastık koydum daha iyi
en iyisi hatta onları koymasalar fiyatı 5k yapsalar daha İYİ boş ürünler olmuş bel desteği biraz daha iyide boyundakine atlet sokuşturmuşlar muhtemelen

Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Eren Çamok
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Başlıyorum artı eksilerine yeni aldım bu arada
Eksileri-
1- öncelikle boyun desteği Koltuk dik konumdayken adamı boyun fıtığı yapar sert çünkü
2- Bel yastığı biraz daha alta doğru eğim verilmeliydi ama çokta rezil değil
3- sırt kısmı montaj yaparken zorladı ve o vidaları takacak kapak tam oturmuyor kasılıyor yerine giremiyor alan bırakılmamış,
takılıyor ama kasıntı yapıyor biraz
4- zımbalar gözüküyor alt kısımlarda dandik marka havası uyandırmış
Artısı-
1- Yani 2 saatlik oturmada ağrı yapmadı hava gece soğuktu oturduğum kısım ısındı ama gram terletmedi sanki koltuk ısıtma var gibiydi
2- bence bu fiyatta çokta tercih edilecek bir koltuk yok en iyisi diye bilirim exvega vesta alacaktım yorumları satış sonrası destek berbat
Xprime falan kullandım çok dandikti tekrar bulaşmadım
3- şikayet vara girerseniz hawk ın kusurlarının çoğu çözüme kavuşmuş müşteri memnun edilmiş
4- bel yaslaması falan gayet seri takılma kolu zorlamaya gerek yok ben beyendim
5 599 a aldım ince hesaptan güzel ya tavsiye ederim bilinmedik almak yerine
Öncelikle teşekkürler hocam. Bütçem dahilinde bencede alınabilecek en iyi koltuk bu olabilir. Sadece şeyi sorucam hocam bende incehesaptan alıcam ama bi şikayetim olduğunda hawk'ın kendi sitesinden yardımcı oluyolar mı?

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
751
İsim
Volkan
Öncelikle teşekkürler hocam. Bütçem dahilinde bencede alınabilecek en iyi koltuk bu olabilir. Sadece şeyi sorucam hocam bende incehesaptan alıcam ama bi şikayetim olduğunda hawk'ın kendi sitesinden yardımcı oluyolar mı?
onlarr bakıyor garantisine hocam elbet olurlar

4060fetişlidinazor

80+ Bronze
onlarr bakıyor garantisine hocam elbet olurlar
hocam bu arada bende xdriveın orta segment bi koltuğunu kullanıyorum o delikler denk gelmiyor kasıyor sağlam olması için özellikle tam denk gelmeyecek şekilde yapılıyor otobüs fabrikasında bulunmuştum orda bile öyleydi delik tam denk gelmez hawkı ve fab koltuğunu sevmem ama yanlış bilgilendirme olmasın onun doğrusu o

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
990,010
Üyeler
156,557
Son üye
The Ozan
Top Bottom